Pochod za život 2015

21. septembra. 2015 o 17:17 | Kategória: Akcie, Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Pochod za život 2015

9g3t.20150920_pochodzazivot_5647286210_jpgBolo nám cťou, že sme sa aj MY mohli zúčastniť tohtoročného pochodu ZA ŽIVOT. Byť súčasťou 70 000 masy ľudí, ktorí neváhali, precestovali aj celé Slovensko, len aby ukázali, že život je pre nich a teda aj pre nás veľmi dôležitý.
Boj za život nenarodených detí, boj za tradičnú rodinu a boj za Slovensko kresťanské ide ruka v ruke. Dnes sme ukázali, tak ako pred 2 rokmi v Košiciach, že pre nás nie sú novodobé ideológie smrti. Nám nemôžu vtlačiť do hláv žiadne z ich názorových bludov.
Sme za život! Sme za rodinu, ktorú tvorí otec, matka a deti! Sme za tradičnú výchovu, kde deťom nie sú vtĺkané sodomistické teórie o buzerantských rodinách, adopciách pármi rovnakého pohlavia, možnosti bezproblémových a opakovaných potratov bez štipky zodpovednosti.
Ďakujeme organizátorom, že sa im to podarilo. Či to bude mať efekt, to sa uvidí, no treba sa ďalej snažiť!
A vy sa budete snažiť s nami. Nebuďme len ovce sediace doma pred televízorom. Aj keď už máte pocit, že sa nedá nič zmeniť a upadli ste do depresií či flegmatizmu. Nie je to pravda – dôkazom je dnešný úspešný pochod. Postavte sa a pracujte! Za naše slovenské rodiny! Či len za vás a vašu budúcnosť alebo za
vaše deti! Budete sa na seba môcť pozrieť bez výčitiek do zrkadla.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: