Chráň svoju slobodu, chráň svoj rod!

30. augusta. 2015 o 13:36 | Kategória: Domáce udalosti, Iné | Komentáre vypnuté na Chráň svoju slobodu, chráň svoj rod!

kolaž imigStavba kontajnerových domov pre imigrantov iba 30 metrov od hraníc Slovenska, môže byť prvým alebo posledným klincom do našej rakvy! 

Nedávno som prechádzal práve okolo tohto zariadenia pre imigrantov. Vtedy som si uvedomil, že srdce Bratislavy je z tohto miesta asi 20 minút pešou chôdzou, hranice sú nestrážené a od hlavnej cesty delí tábor len nízky pletivový plot.
Nebudem sa diviť ak pôjdem o mesiac okolo hraníc a tábor bude poloprázdny, lebo niektorí budú riskovať vidinu lepšieho života na Slovensku!
Viem že do tohto tábora majú byť prevezení len ľudia unikajúci pred vojnou zo Sýrie, rovnako ako v ostatných táboroch kde sú dnes už len muži v produktívnom veku prevažne z Afriky.
Túto situáciu už nenapravíme referendom, už sa nemôžeme pozerať ako našu krajinu zničí banda darmožráčov.
Mamon im zaslepil zrak, nevidia nič len peniaze a svoje ego.
Nemôžeme sa spoľahnúť ani na vládu ani na predvolebné sľuby nejakého zapredaného regionálneho politika.
Vaše telo je vaša zbraň zdokonaľujte sa v boji na krátku vzdialenosť, cvičte, pokúste sa získať zbrojný preukaz, vytvárajte si zásoby jedla a vody, nespoliehajte sa na obranné zložky tie vám nepomôžu, pracujte na sebe a učte sa ako prežiť.
Ak nie si fyzicky zdatný na boj pomáhaj svojim bratom, poskytni im jedlo, ubytovanie, alebo čokoľvek čo pomôže pri ochrane našej vlasti!
Buduj malé útočné skupiny verných bojovníkov, no nezabúdaj, že pri takejto činnosti budeš prenasledovaný systémom, preto vyberaj svojich spolubojovníkov správne a nikde sa nechváľ.
Naštuduj si svoje práva pre prípad núdze!
Ale hlavne buď hrdým a oddaným synom svojej vlasti!
VERNÍ SEBE, SVORNE NAPRED!


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: