Po roku opäť v Maduniciach

26. augusta. 2015 o 18:53 | Kategória: Akcie, Cigánsky problém | Komentáre vypnuté na Po roku opäť v Maduniciach

maduniceOpäť, tak ako každý rok sme sa vydali do Maduníc dohliadať na poriadok v tejto obci. V roku 2011 totiž cigánski vrahovia počas Cibuľových slávností brutálne zavraždili pána Andreja Poláka a vyhrážali sa Maduničanom, že pozabíjajú všetkých bielych obyvateľov Maduníc. Preto my, členovia Slovenskej pospolitosti už od roku 2012 navštevujeme tieto slávnosti a hliadkujeme na území obce, aby sa nestalo už nikdy nič podobné.

I tento rok sme na čele s vodcom SP Jakubom Škrabákom navštívili Madunice počas slávností. Prítomní sme boli už v piatok na diskotéke, kde sme pobudli do neskorej noci. Počas našej prítomnosti nás oslovovali mladí ľudia s otázkami  o nás. Po priateľských rozhovoroch s nimi sme areál amfiteátra opustili.

Zúčastnili sme sa i sobotňajšieho privítania hostí pri obecnom úrade. Prekvapil nás veľký počet tajných policajtov (zase boli veľmi nenápadní). Bolo to práve preto, že osláv sa zúčastnil v súčasnosti najväčší mafián a zlodej na Slovensku – Róbert Fico. Bolo to pre nás prekvapením, no aspoň sa vysvetlila nízka účasť dedinčanov. Pravdepodobne Fico nie je u nich v obľube. Medzičasom sa rozšírila správa, že Fica majú napadnúť extrémisti pri vchode do amfiteátra. Fico, ako už mnohokrát dokázal, je veľký zbabelec a bál sa stretnúť s občanmi zoči-voči. Od davu ľudí ho oddeľovali desiatky ochrankárov a policajtov. Tesne pred začatím sprievodu sa už bál natoľko, že nasadol do obrnenej dodávky a ušiel. Zostali po ňom iba exkrementy, ktoré sa skveli na ceste tak, ako jeho prázdne sľuby a jeho „istoty“. Prikladáme i foto.

Po sprievode obcou sme ešte chvíľu v Maduniciach zotrvali a boli neustále sledovaní políciou. Potom sme už museli vyraziť do Poľska na futbalový turnaj, ktorý organizovali naši kamaráti z Národného frontu Čestochova. Určite sa v Maduniciach uvidíme i budúci rok.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: