Silné stroje priniesli radosť chorým deťom

28. júla. 2015 o 13:06 | Kategória: Akcie | Komentáre vypnuté na Silné stroje priniesli radosť chorým deťom

325.7.2015 sme sa zúčastnili krásneho podujatia, ktoré dlhoročne organizujú motorkári pre detičky z onkologického oddelenia v Košiciach.

Tieto sa už pravidelne stretávajú v letnom tábore Štvorlístok, kde môžu zabudnúť na svoje zdravotné problémy a naopak sústrediť sa na svoje detstvo. Jedna z aktivít, ktoré sú pre nich pravidelne pripravované, je aj zraz motorkárov. Keď sme sa o tomto podujatí dozvedeli, zúčastniť sa bolo pre nás samozrejmosťou. Zraz motorkárov bol o 13:00 v obci Bystrá. Počasie nám prialo, motorky pribúdali a pozitívne naladení sme spoločnou kolónou vyrazili smerom k hotelu Polianka, kde bol detský tábor. Pri príchode k hotelu nás už čakali nadšené deti a vítali nás obrovským potleskom a širokými úsmevmi. V momente sa celé parkovisko pred hotelom zaplnilo dvojkolesovými strojmi od výmyslu sveta a množstvom rôznych darčekov, ktoré sme deťom priviezli. Taktiež i deti s úsmevom rozdali všetkým vlastnoručne vyrobené darčeky na pamiatku. Veľký záujem detí, hromada fotenia, vyhliadkové jazdy, kopa úsmevov a pozitívna nálada, tak vyzeralo popoludnie v tábore Štvorlístok.

Osobne hodnotím túto akciu ako veľmi krásnu a bez váhania sa jej zúčastníme určite i budúci rok. Je tu možno stretnúť veľa dobrých ľudí s veľkým srdcom a rozveseliť deti, ktorým život síce komplikuje zákerná choroba, no na ich veselých tvárach vidno, že chuť do života im nechýba a užívajú si ho plnými dúškami. Ostáva nám len popriať im z celého srdca skoré uzdravenie a veľa šťastia do života.

Slovenská pospolitosť


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: