BRNO: “Demonstrace proti imigrantům a genocidě Evropy”

30. júna. 2015 o 6:00 | Kategória: Akcie, Zahraničné udalosti | Komentáre vypnuté na BRNO: “Demonstrace proti imigrantům a genocidě Evropy”

Akce s tímto názvem se konala v netradičním termínu, tedy v pátek 26.6. 2015, v Brně.  Na požádání nespokojených brno 1občanů sdružených v iniciativě „Nechceme utečence v České republice“ se organizace chopila Dělnická mládež. Oproti Facebooku, kde svou účast virtuálně přislíbilo více než 4000 lidí, ve skutečnosti dorazila na Moravské náměstí v Brně asi tisícovka. I tak se podařilo dvojnásobně přečíslit pomatené stoupence imigrace. Těch byla ve srovnání s patrioty asi polovina.30

Na akci samotnou dorazila docela pestrá škála účastníků. U mnohých bylo patrné, že se nacionalistických akcí příliš neúčastní a tomu bohužel odpovídalo i jejich vystupování. Naopak příjemným překvapením byla účast velkého počtu obyčejných lidí, rodičů s dětmi, seniorů atd. Na tom bylo hezky vidět, jak palčivě problém invaze cizáků vnímá celá česká veřejnost. Oproti tomu na demonstraci odpůrců jsme mohli vidět jako vždy pouze zfanatizované pomatence, kterými zmítá bezbřehá nenávist ke všemu českému, evropskému a tradičnímu.

Stoupenci přistěhovalců shromáždění hned na vedlejším prostranství se po chvíli vydali směrem k shromáždění patriotů. Vědomi si toho, že jako vždy bude jejich bezpečí chránit policie se tak pokusili narušit průběh protiimigrantské demonstrace. Podle očekávání včas na jejich ochranu naklusali těžkooděnci a málem tak vyšla jejich provokace. Nacionalistickou akci se tak pokusili přerušit i přesto, že po fiasku v Bratislavě plni hrůzy tvrdili, že chtějí o celé věci s každým především diskutovat v dialogu. Hrdinům schovaným za kordony policistů ovšem brzy otrnulo.

V projevech jsme mohli slyšet například předsedu DSSS Tomáše Vandase nebo třeba také jednoho mladíka z davu, který srozumitelně pro všechny shrnul, o co v tzv. uprchlické krizi vlastně jde: Jedná se o invazi, která má nahradit původní evropské obyvatelstvo masami cizích lidí, vytrhnutých ze svého přirozeného prostředí. To nejzajímavější však mělo teprve přijít.

Na výzvu slovenských kamarádů z Bratislavy reagoval aktivista Dělnické mládeže Jakub Svoboda. Na slovenské demonstraci mu byla symbolicky přeposlána modrá hadra se žlutými hvězdami se vzkazem ať s ní naloží, jak chce. Jakub ukázal, že se nenechá represemi tuzemských loutek Bruselu zastrašit a hadru spálil. Jakub Svoboda byl za stejnou věc již jednou osvobozen, ale nervózní bezmozci z řad Policie ČR vycítili, že mají dobrou záminku vtrhnout do davu a praštit si. Následovalo Svobodovo zatčení, které podle mě už systému tak snadno neprojde, a policejní manévry přímo mezi účastníky akce. Policejní zbabělci si od rozčarovaného davu vyposlechli svoje a schytali i pár zasloužených plivanců a facek.

Po projevech se dav odebral na průvod městem. Za skandování hesel a zpěvu hymny byla odpálena pyrotechnika a celý pochod působil mohutným dojmem. Tyto akce nám dokazují, že až na pár zfanatizovaných levičáků a lidí placených z různých fondů je prakticky celý národ v této věci zajedno. A proto bychom chtěli touto cestou apelovat na všechny nacionalisty, kteří tyto akce podporují: Kvůli obyčejným lidem, kteří se rozhodnou vyjít z domu a podpořit naše stanoviska se musíme snažit vystupovat co nejseriózněji. Vizáž opilých agroskinů 90. let naší věci škodí a lidi odrazuje. Chceme v této věci kolem sebe národ sjednotit!

 

http://www.autonom-cz.info


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: