Bratislava protestovala proti islamizácií! (Postreh zúčastneného )

29. júna. 2015 o 10:00 | Kategória: Akcie | Komentáre vypnuté na Bratislava protestovala proti islamizácií! (Postreh zúčastneného )

Bratislava protestovala proti islamizácií!

(Postreh zúčastneného ) 

 20.6.2015 o 15:00 hodine sa ulicami Bratislavy niesol dav rozhorčených demonštrujúcich proti nariadeným kvótam Európskej únie, na prijatie  imigrantov.
Už na hlavnej stanici, kde protestná demonštrácia začala, sa zišla väčšina demonštrantov. Cez 2000 ľudí plynule kráčajúcich ulicami za skandovania  hesiel – “Slovensko Slovákom” , “nechceme úniu”-zastavila až skupinka takzvaných „antifašistov“ stojacich na Hodžovom námestí.
Polícia však zabránila stretu oboch skupín a tak pochod došiel do svojho cieľa, na Námestie SNP, kde začali príhovory rečníkov .

A tu nastala chvíľa s ktorou som síce rátal, no dúfal som, že organizátor sa tak, ako sľúbil, vyhne akejkoľvek politickej propagácii.
Väčšina príhovorov bola vecná a naozaj k téme , vždy sa ale nájde niekto, kto takto veľkúdemonštráciu zneužije vo svoj prospech.
Nezabúdajte, či už priamo alebo nepriamo, na každého z nás pôsobí politická propagácia jednej alebo viacerých strán, a to aj na demonštráciách. Nič proti tomu nemám, ale vždy dlho uvažujem, či svoj hlas dám človeku, o ktorom viem, že sa dostal k úspechu vlastnou prácou a nie prácou iných.

Po príhovoroch, Marian Kotleba, vyzval zúčastnených na “prechádzku” k Úradu vlády SR na Banskobystrickej ulici a zhromaždený dav sa postupne rozišiel.

Postreh na záver:
Vo viacerých príhovoroch odzneli slová o spájaní národného hnutia a zastavení jeho trieštenia.
Tu by som len reagoval malou poznámkou, že národné hnutie sa netriešti.
Národné hnutie na Slovensku je len rozdelené na ľudí hladiacich len na cieľ za akúkoľvek cenu, spájajúcich sa s ponovembrovými zbohatlíkmi, využívajúcich ostatné organizácie na vlastné ciele a
okrádajúcich a využívajúcich svojich súkmeňovcov.
A na ľudí, ktorí majú svoj cieľ, ale nepoľavia zo svojej cesty len preto, aby si našli skratku, či aby na nich ľudia hľadeli ako na bohov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: