Referendum ako záchranná brzda

6. februára. 2015 o 20:48 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Referendum ako záchranná brzda

karikaturaZ viacerých strán počujeme o blížiacom sa   referende,   ochrane   rodiny,  detí a  tradičných  hodnôt. O čo vlastne ide? Je to pre nás  podstatné?  Alebo  máme byť   k   tomu  ľahostajní?  Odpoveď  je jednoduchá a zároveň šokujúca. Aj keď sa to možno nezdá,  v  tomto referende ide naozaj o veľa. Či už ste rodič, alebo nie,   či   ste  mladý,   či   dôchodca, či nacionalista,   či   komunista   nech ste hocikto,  aj  na  Vás   záleží  akým  smerom  sa  bude  uberať  Slovensko.  V  týchto dňoch je pozornosť  celého  sveta  upriamená  práve na naše Slovensko. Všetci netrpezlivo očakávajú výsledky a účasť na referende o ochrane rodiny. Je  Slovensko  štát, kde ľudom záleží v akej spoločnosti   budú   vyrastať   ich   deti?   Alebo  je  naša   spoločnosť   tak   materialistická a nezodpovedná, že jej to je jedno?

Zamyslite sa trocha. Keď niekto verejne vyhlási, že pochádza z Marsu, alebo vyhlási, že je prevtelený Napoleon, skončí na psychiatrickom liečení. Ale čo ak chlap vyhlási, že v skutočnosti je ženou uväznenou v mužskom tele? Zrazu ten chlap, nevkusne a nechutne oblečený v ženských šatách, sa stáva chránenou menšinou, ktorú treba podporovať a stavať ju nad úroveň obyčajných ľudí. Zrazu chce mať väčšie práva ako hocikto z nás.

A ako sa k tomuto stavia vláda SR? Financuje týchto chlapov, ktorí si naťahujú silónové pančuchy, financuje dvoch bozkávajúcich sa chlapov, ktorí kričia, že si chcú adoptovať vaše deti, financujú verejné akcie na podporu homosexuality a iných psychických porúch. Len za rok 2012 dala vláda SR pre túto komunitu približne pol milióna eur. Pre zaujímavosť – v roku 2014 vyčlenilo Ministerstvo kultúry na podporu organizácie Dúhového pochodu v Košiciach, čiže verejnej promenády asi štyridsiatich homosexuálov, približne 4200 € zo štátneho rozpočtu. Bohužiaľ, verejným promenádovaním to nekončí a tak ako v iných štátoch, aj na Slovensku požadujú homosexuáli, transvestiti a podobné indivíduá adopciu detí. Myslíte si, že k tomu u nás nemôže nikdy dôjsť? A mysleli ste si ešte pred pár rokmi, že chlapi oblečení v ženských šatách budú pochodovať našimi mestami pod záštitou Ministerstva kultúry s finančnou pomocou od vlády? Pomysleli by ste na to, že poslanci, ktorí sedia v parlamente SR už teraz majú vypracovaný návrh novely zákona, ktorý predložia po referende?

Realita je taká, že viacerí poslanci SR sa tým vôbec netaja, že jednou z ich priorít sú práve ľudské práva pre tieto osoby. Vo viacerých krajinách Európy sú povolené registrované partnerstvá, vo viacerých krajinách sú povolené sobáše a vo viacerých krajinách sú povolené adopcie detí pre osoby rovnakého pohlavia. Čo ale nasleduje ďalej? O slovo sa hlásia pedofili. V susednom Česku verejne pochodujú s transparentmi na pochode homosexuálov v Prahe. V Holandsku dokonca existuje politická strana bojujúca za práva pedofilov. Naozaj to necháme zájsť až tak ďaleko?

Vedeli ste o tom, že 80% všetkých pedofilov sú homosexuáli? Ako máme proti tomu bojovať? Ako máme zastaviť toto šialenstvo, ktoré nám predpovedá totálny úpadok tejto spoločnosti? Musíme to spoločne zastaviť a to jedine tak, že zatiahneme záchrannú brdzu a tou je práve referendum. Pokiaľ referendum nedosiahne 50 % účasť, bude to víťazstvo pre homosexuálov, pedofilov, zoofilov, chlapov v silónkach… Majte na pamäti, že aj Váš hlas sa počíta a aj Váš hlas rozhoduje o tom, v akom svete budú vyrastať vaši potomkovia. Referendum je možno naša posledná šanca na záchranu pred úplným pádom. Nesklamte svojich potomkov a venujte tých pár minút, ktoré Vám zaberie referendum a pomôžte zachrániť budúcnosť. Povedzte 7.2.2014 v referende 3 x ÁNO.

odboj


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: