Je čas opäť bojovať!

7. decembra. 2014 o 19:36 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Je čas opäť bojovať!

Bez názvuKeď sa zamyslím, čo sa vlastne deje okolo nás a  ako  sa mení svet, v ktorom žijeme, je mi ťažko. Keď  vidím,  že  naša  milovaná vlasť a celá Európa umiera, mám chuť vziať do ruky meč  a  ako  dávny rytier s mečom a štítom postaviť sa na obranu poslednej bašty našej árijskej civilizácie.  Postaviť  sa  zoči-voči dobyvateľom, ktorí túžia okupovať našu rodnú pôdu a znehodnotiť a pošpiniť naše zvyky či tradície. Bodaj by to bolo také ľahké. Bodaj by sme mohli brániť naše  krajiny  rovnako  ako   v časoch  minulých,   kedy   hrdinsky   naši  predkovia bojovali v ťažkých bitkách. Stáť bok po boku ako príslušníci jedného národa, ako príslušníci jedného etnika, ktorí sú odhodlaní brániť všetko to, čo nám tu vybojovali, vybudovali a zanechali naši predkovia.

Realita je ale iná. Európa zvádza boj o svoju budúcnosť a momentálne ho bohužiaľ prehráva. V posledných rokoch sa ako keby prestala brániť, podľahla a nechala sa trhať na kusy. Nejdu na nás žiadne tanky, nehádžu na nás žiadne bomby, ani sa tu nevedie nijaký partizánsky boj, no aj tak naši nepriatelia vyhrávajú. A nie je to ani tak v dôsledku ich sily. Je to dôsledok našej slabosti. Sami si prehrávame túto vojnu, ktorá tu prebieha.

Naši predkovia bránili Európu pred nájazdmi moslimských hôrd, pred židovským vykorisťovaným či iným nepriateľom. A čo sa deje dnes? Namiesto toho, aby sme si chránili to málo čo máme, tak ich tu vítame s otvoreným náručím. Ani sme sa nenazdali a zrazu u nás vyrástli prvé moslimské strediská a modlitebne (v Bratislave sú už 3), moslimské reštaurácie už nájdete v Bratislave, Trnave, Piešťanoch, aj v Košiciach. Stupňuje sa aj snaha o vybudovanie prvej mešity na Slovensku. A to všetko bez toho, aby sme zabránili ich expanzii na Slovensku. Čaká nás rovnaký scenár ako v západnej Európe. V Británii sa tento rok najpoužívanejšie chlapčenské meno stalo Mohamed. To, čo vyhlásil moslimský duchovný predstaviteľ: „Európu dobyjeme nie zbraňami, ale našimi rodičkami“ sa dnes presne deje. Populačný prírastok moslimskej populácie v Európe dosahuje závratné čísla. Zatiaľ čo my vymierame.

A čo židovskí vykorisťovatelia? Namiesto toho, aby sme eliminovali ich vplyv, tak vo voľbách si volíme ich zástupcov a poklonovačov. Židovský vplyv je teda na historicky najvyššej úrovni a má dosah na takmer všetky sféry. Čo sa týka imigrantov z Afriky, tak tých nám tu tiež pribúda, no podľa „odborníkov“ je to skvelé, pretože vzhľadom k tomu, že biela rasa vymiera, tak nám tu udržia populáciu a teda nás postupne vystriedajú. Čo je na tom skvelé si neviem predstaviť ani v tej najmorbídnejšej predstave. Vôbec sa nedáme poučiť z reality z Francúzka, Anglicka a iných štátov, ktoré začali multi-kulti politiku pred nami a teraz na to trpko doplácajú.

Ale nielen v tejto rovine, kedy kolonizujú naše krajiny cudzinci, sa dostávame na pozíciu porazených v zápase o existenciu Európy.

Naša civilizácia upadá závratným tempom. Akoby sme sami bojovali proti zachovaniu našej kultúry. Nezodpovedným prístupom a degeneráciou našich ľudí. Česť, odvaha, vernosť, zodpovednosť – to sú vlastnosti, ktoré sa takmer vytratili. Základom fungovania zdravého národa je rodina. V akom stave teda je zdravie nášho národa? Neberme do úvahy útoky židovských a iných bláznov voči rodine skrz rôzne LGBT hnutia. Pozrime sa na stav našich ľudí. Viete o tom, že už niekoľko rokov sa rozvodovosť, teda rozpadnutie rodiny pohybuje na hrane 50%? Alarmujúce číslo, ukazujúce, že každá druhá rodina sa rozpadne. A keď si k tomu pripočítame, koľko máme na Slovensku slobodných mamičiek, a teda detí vyrastajúcich v neúplnej rodine, tak zistíme, že fungujúcich rodín na Slovensku je málo. Smutný je aj fakt, že priemer v celej Európe je 44% rozvodovosť.

O morálnom stave našej spoločnosti je možno aj zbytočne písať. Mládež je čoraz viac arogantnejšia, promiskuitnejšia a teda svojím spôsobom aj hlúpejšia. Už menej sa riadia svojím rozumom a hrdosťou, ovládajú ich pudy či ziskuchtivosť, lakomosť, neochota… Ďalšie z veľkých trhlín dnešného sveta. Neraz vidíme zábery trpiacich ľudí, ktorí potrebujú pomoc a ľudia ich nevšímavo obchádzajú. Neraz vidíme zábery nafetovaných primitívov, ktorí napádajú slušných ľudí a ľudia sa ich nezastanú. Čím to je? Prečo ľudia uznávajú a velebia celebrity a stavajú ich na vyššiu úroveň ako ostatných ľudí? Prečo ľudia namiesto vzdelávania, či trávenia voľného času so svojimi blízkymi, radšej slepo a tupo hľadia do mobilov, tabletov a počítačov a zabíjajú bezcieľne svoj drahocenný voľný čas. Prečo mladí prepadajú promiskuite a čoraz viac sú tolerantnejší k cudzím kultúram, ktoré zabíjajú tú našu. Prečo dovolíme, aby sv. Mikuláša vystriedal Santa Claus, dušičky zas halloween…?

Čoraz viac prijímame cudzie, a to naše strácame. Deti na základnej škole sa učia o sexuálnej výchove a učia sa, ako správne vykonávať orálny či análny sex. Učia sa, ako zvoliť správnu polohu pri homosexuálnom styku. Deti na základnej škole pred prednášajúcimi predvádzajú, či správne ovládajú sexuálne polohy a praktiky. Nečudujme sa potom, že už 14 ročné deti sú sexuálne aktívne. Namiesto toho, aby sme to eliminovali a chránili ich detstvo, tak ich učíme, ako byť ešte skôr dospelý. Čím to je, že sa toto všetko okolo nás deje? Že tak hrozne upadáme, že mlčky pozeráme ako propaganda vniká do našich hláv. Z každej strany vidíte sex, drogy, alkohol a hlavne stupiditu. Prečo sa teda tak správame? Azda sme sa po tých tisícročiach geneticky zmenili? Alebo je to len práca skupiny ľudí, ktorí skrz propagandu, médiá, politiku ovplyvňujú naše myslenie a teda aj naše správanie? Komu to prospieva, že tak morálne upadáme a vôbec sa nebránime? Skúste pouvažovať, kto z tohto má osoh, a ako to všetko skončí, ak s tým nespravíme nič. Kým my stále padáme dole a prehrávame tento boj, tak slizký had v pozadí si mydlí ruky a je spokojný, že mu jeho plán zosnovaný, vraj, mudrcmi vychádza geniálne.

Musíme sa začať aktívne brániť. Musíme sa skutočne postaviť na obranu nášho národa a našej árijskej civilizácie. Tak, ako v minulosti naši predkovia bojovali, tak musíme aj my, tentokrát, však, nie s mečom v ruke, ale osvetou. Najskôr musíme zachrániť našich ľudí pred úplným pádom. Musíme im otvoriť oči a priviesť ich späť na tú správnu cestu. Potom už nebude tej sily, ktorá by nás ovládala a postavila by sa proti nám. Musí prísť revolúcia v mysliach celej árijskej populácie, iba tak sa dokážeme efektívne brániť.

odboj

ZDROJ:

http://www.stridavka.cz/rozvodovost-u-nas-a-ve-svete.html

http://www.hlavnespravy.sk/zufala-matka-nase-deti-mali-v-skole-znazornovat-sex/460425

http://www.cas.sk/clanok/176603/na-slovensku-je-5-tisic-moslimov-bude-v-nasej-krajine-mesita.html

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/237252-populacia-moslimov-ma-rast-ovela-rychlejsie-predovsetkym-v-europe/

http://beo.sk/pochod-titanov/499-67-meniaca-sa-tvar-nebiela-imigracia-do-bielej-domoviny

 

 

 


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: