Podporujeme humanitárnu pomoc našim bratom Srbom!

16. septembra. 2014 o 11:05 | Kategória: Kosovo | Komentáre vypnuté na Podporujeme humanitárnu pomoc našim bratom Srbom!

kosovoZdravím Vás přátelé!

Rok se s rokem sešel a opět je zde před námi již třetí humanitární akce na podporu srbské menšiny žijící na uloupeném Kosovu a Metochiji.

V prvním ročníku, který byl spíše jen záležitostí pár jedinců se vybralo přes 10 000,-. Minulý podzim kdy jsem na Kosovo jeli již podruhé se společně se zahraničními účastníky akce podařilo vybrat přes 70 000,- (přes 50 000,- z koncové částky šlo právě z Čech, Moravy a Slezska).

Z předešlých dvou ročníku se nám díky Vaší štědré pomoci podařilo pomoci dvěma základním školám s bezmála se 100 žáky (dohromady). Třem chudým rodinám a ochrnutému válečnému veteránovi Duškovi. Bylo vybráno bez mála 100 000,- , rozdáno desítek pytlů s oblečením, hračkami, drogerii a trvanlivými potravinami. Tohle vše se mohlo uskutečnit především díky Vaší podpoře!

Vězte, že i poslání příspěvku v řádech desetikorun má pro nás obrovský význam! Přesvědčili jsme se o tom v předešlých ročnících! Proto prosím neváhejte a pomozte nám zrealizovat další pomoc, která poputuje k opravdu potřebným!

Zvěte do události své známe a přátelé. Zkusme se společně pokusit překonat vybranou částku z loňské sbírky!

Předem Vám moc děkuji za odeslané příspěvky. A kamarádi nezapomeňte Kosovo a Metochija byla, je a bude Srbsko!!!

číslo účtu: 2800279598/2010
zpráva pro příjemce: Kosovo


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: