Nevolíme zlo, volíme dobro!

19. marca. 2014 o 21:12 | Kategória: Domáce udalosti, Vyhlásenia | Komentáre vypnuté na Nevolíme zlo, volíme dobro!

1977168_803647202996593_440398673_n V druhom kole prezidentských volieb si občania Slovenskej republiky môžu vybrať medzi dvoma kandidátmi. Prvým kandidátom je Róbert Fico, predseda vlády Slovenskej republiky. Druhým kandidátom je Andrej Kiska, manažér z Popradu. Pre nás ani jeden z kandidátov nie je hodný stať sa prezidentom Slovenskej republiky a reprezentovať tak slovenský národ.

Róbert Fico ako ponovembrový politik, poslanec NR SR a predseda vlády SR nesie plnú zodpovednosť za vedomé a systematické ožobračovanie slovenského národa v prospech nadnárodných spoločností, oligarchov a v prospech svojej vlastnej rodiny. Nesie plnú zodpovednosť za sociálne samovraždy, za ničenie živnostníkov, za odchod státisícov Slovákov do zahraničia a zodpovednosť za vytvorenie takých sociálnych podmienok, ktoré bránia Slovákom zakladať si rodiny a tým je zodpovedný za vymieranie slovenského národa.
Ako môže byť prezidentom človek, ktorý tvrdí, že Slovensko sa musí vzdať svojej suverenity v prospech EÚ a stať sa tak iba akousi otrockou kolóniou? Pre národovcov je Róbert Fico neprijateľným!

Andrej Kiska je typickým príkladom ponovembrového zbohatlíka, ktorý zlú sociálnu situáciu slovenského národa využíva prostredníctvom nemorálnej legislatívy, ktorú cielene vytvorili vlády a parlamenty po roku 1989. Táto legislatíva umožňuje úžerníkom zdierať slovenský národ, uvrhuje Slovákov do úverového otroctva, zbavuje ich všetkého majetku, vyhadzuje celé rodiny na ulicu a v konečnom dôsledku doženie ľudí až k sociálnym samovraždám. K svojmu miliardovému majetku sa dostal prostredníctvom úžery za cenu utrpenia tisícov slovenských rodín. Ako prívrženec scientologickej sekty a liberalizmu bojuje za registrované partnerstvá, podporuje imperialistickú politiku USA, schvaľuje naše členstvo v NATO a EÚ.Súhlasí s odtrhnutím Kosova. Pre národovcov je Andrej Kiska neprijateľným!

Ak by sme my, ako národovci volili jedného z týchto kandidátov, museli by sme sa prestať nazývať národovcami, popreli by sme odkaz Ľudovíta Štúra, Andreja Hlinku a Jozefa Tisa, pretože svojim hlasom by sme podporili človeka, ktorý vedome ublížil a ubližuje slovenskému národu. Preto vyzývame aj ostatných národovcov na Slovensku aby sa nestali bábkami systému a mediálneho divadla, aby ukázali odpor voči tomuto prehnitému systému a išli voliť. Ale nie voliť kandidátov, ktorých nám ponúka systém a núti nás tak voliť zlo! Zlo je zlom vždy, aj keď menším, či väčším, stále je to len zlo. A národovec volí vždy len dobro! Preto aj naďalej naším jediným prezidentom ostáva Jozef Tiso. Preto 29. marca 2014 budeme voliť za prezidenta Slovenskej republiky ThDr. Jozefa Tisa. Táto voľba je zároveň protestom proti skorumpovaným politikom, oligarchom, banksterom, úžerníkom, mafiánom – je protestom proti zlu!

Ako voliť ThDr. Jozefa Tisa:
1. Stiahnite si hlasovací lístok.
2. Vytlačte si ho.
3. Choďte voliť s našim hlasovacím lístkom a tento lístok vložte do obálky a vhoďte ho do volebnej urny.

http://uloz.to/xMP35gBZ/volba-a4-pdf-pdf (PDF)
http://uloz.to/xXWNhj2G/volba-a4-w-doc (WORD)
http://uloz.to/xzgkYJDp/volba-a4-jpg-jpg (JPG)

Udalosť na facebooku: TU


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: