Homosexuálny pedofil na Slovensku?

17. februára. 2014 o 22:44 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Homosexuálny pedofil na Slovensku?

homosexuálny pedofil52 ročný Mariusz Trynkiewitz, je „človek“, ktorý (nie len) posledné dni naháňa strach (nie len) rodičom detí.  Jeho prezývka je Satan!  Jedná sa o homosexuálneho, úchylného a beštiálneho poľského pedofila. Tento homosexuálny pedofil začal s únosmi a zneužívaním malých chlapcov na začiatku 80. rokov, keď bol na vojne. Za prvú sériu prípadov ho vojenský súd poslal na rok do väzenia. Trest mu však bol prerušený, aby sa mohol postarať o chorú matku. Vtedy spáchal svoje najhoršie skutky, keď uniesol, zneužil a zavraždil štyroch chlapcov. Motívom mu vraj bola pomsta za príliš krutý pôvodný trest.

Súd mu potom, v roku 1989 udelil štvornásobný trest smrti. Po páde komunistického režimu ale najvyšší súd trest zmenil na 25 rokov, pretože Poľsko rušilo trest smrti a doživotný trest vtedy v poľskom práve neexistoval. Trynkiewicz bol tak minulý týždeň prepustený na slobodu. Médiám sa podarilo získať aktuálnu podobu zvrhlého beštiálneho pedofila. Je jasné, že v Poľsku by tento pedofil dlho nevydržal, nakoľko obyvatelia kričia o lynčovaní. Preto najpravdepodobnejší scenár pre jeho ďalšie pôsobenie, by bolo odísť „žiť“ mimo rodného Poľska, najlepšie do Čiech alebo na Slovensko (vzhľadom k podobnosti jazykov a lepšieho dorozumievania), isté obavy priniesli médiá už pred prepustením, kedy informovali, že vo vezení si táto beštia našla kamaráta, ktorý ho pozval bývať po prepustení k sebe. A to práve ku poľsko-slovenským hraniciam.

Poľský denník Fakt však v týchto dňoch prišiel s desivou správou. Podľa ich zdroja, ktorý pochádza z úradu ochrany svedkov, dostal tento pedofil novú identitu (čo je veľmi pravdepodobné, pretože ináč by ho zlynčovali prví ľudia, ktorí by mali možnosť), snažili sa zatajiť aj jeho aktuálny výzor, avšak práve spomínané médiá zverejnili jeho fotografiu aj napriek tomu, že tým v podstate porušili zákon. Obavy o jeho ďalšom pobyte mimo svojej domoviny začínajú čoraz viac naberať na vážnosti. Podľa médií sa už tento pedofil nachádza na Slovensku! Túto teóriu navyše potvrdzuje aj fakt, že policajný konvoj mal krátko po prepustení tohto pedofila trasu od väznice na Slovenské hranice.  Podľa všetkého tak máme na Slovensku extrémne nebezpečného pedofila, ktorý na súde kričal, že keď sa dostane na slobodu, bude v tom pokračovať!!!

Slovenská polícia sa k tejto téme vyjadrila, že žiadne takéto informácie nemá a že tento pedofil sa nenachádza na Slovensku. To však nie je nijako prekvapujúce. Slovenská polícia je inš !@#$%^&*úcia spolupracujúca so zločincami, či už z politiky, tak aj z ulíc. Prijali sme väčšie množstvo väzňov z väznice Guantanáma, ktorí boli vo väzbe za terorizmus, či podporu terorizmu a dnes si veselo s podporou štátu, žijú na Slovensku. Preto fakt, že by sme prijali prepusteného pedofila nie je nijak nereálny. V rámci zahraničnej politiky a „pomoci“ sme prijali osobu, ktorá je pre Slovensko nebezpečná a to všetko len pre jeho vlastné bezpečie. Pokiaľ by ostal hocikde v Poľsku, bol by zlynčovaný.

beštia2017416_deti-pedofil-spisska-nova-ves-piotrkow-polsko

Vľavo je vidno tetovanie na pravej ruke. Vpravo aktuálna podoba

Polícia aj keby chcela, tak o tejto udalosti nemôže informovať pravdivo, pretože v takýchto prípadoch je viazaná mlčanlivosťou.  Preto možnosť, že tento nebezpečný homosexuálny pedofil, ktorý vraždí svoje obete je na Slovensku, je pomerne vysoká. Žiadame všetkých, ktorí by mali nejaké informácie, alebo vedeli o jeho pohybe, o jeho prebývaní, alebo by mali hocijaké iné informácie súvisiace s touto osobou, aby nás neodkladne informovali. Ako všetci vidíte polícia je v tejto veci nečinná a na prvom mieste pre nich je bezpečnosť tejto beštie. Pre nás však je prvoradá bezpečnosť a ochrana našich ľudí a detí. Preto pri akýchkoľvek informáciách nás neváhajte kontaktovať!


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: