Byť asociálom sa na Slovensku vyplatí

3. október. 2013 o 20:48 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Byť asociálom sa na Slovensku vyplatí

mlynPrimitívni a agresívni cigáni z cigánskej osady, (ktorá je vzdialená od  Letanovského mlyna približne 3 km) dostali v týchto dňoch nové byty. Nie je to prvý krát čo počujeme, že cigáňom štát postavil nové byty na demolovanie. Momentálne však prebieha sťahovanie asociálov z cigánskej osady, ktorá je v  blízkosti obce Letanovský mlyn . Celé toto divadlo stálo 3,6 milóna eur ( cca 108 miliónov slovenských korún), toľko sme zaplatili za nové byty, ktoré budú zdemolované behom veľmi krátkeho času. Na výstavbu nových bytov musela investovať aj obec približne 600 000 € (cca 18 000 000 SK), čím sa podľa vyjadrenia starostu zadlžila minimálne na 30 rokov!!! Spolu sa postavilo 96 bytov, ktoré práve teraz začínajú okupovať primitívni osadníci z cigánskej osady. Cena za prenájom má byť údajne 50 € mesačne. Koľko mladých rodín by s neskutočnou radosťou prijalo takýto nájom na novo postavené byty?Bohužiaľ takáto možnosť pre bieleho človeka neexistuje. Slovák je odsúdený celý život pracovať, platiť dane a pokiaľ chce mať vlastný byt, tak je nútený zobrať si hypotéku a celý život ju splácať. A aby toho nebolo málo, odmenou za to, že dodržuje zákony a slušne žije, je pocit, že aj za jeho peniaze si politici užívajú blahobyt a cigáni dostávajú štátne financie a byty.

Cigáni ,ktorý okupovali okolie Letanovského mlyna boli známi hlavne svojimi nájazdmi na turistov.  Za posledných 5 rokov sa vďaka nim v Slovenskom raji znížil počet turistov o polovicu. Nespočetné krádeže, lúpeže, ublíženia na zdraví… To bola bežná náplň práce cigánov z cigánskej osady. Mimo toho nelegálne vyrubovanie dreva v Slovenskom raji, ktorý je Národným parkom a svojou prírodou patrí k najkrajším na celom Slovensku. Chatrče v ktorých prebývali, boli taktiež postavené nelegálne bez príslušného povolenia a na cudzom pozemku. Dokonca sa jednalo o chránenú oblasť. Človek by si myslel, že títo vyvrheli, podvodníci, zlodeji a asociáli budú postavení pred súd a odsúdení. Omyl. Veď sa jedná o cigáňov a na tých predsa neplatia pravidlá a zákony.

Neustále sa vláda a rôzni „ľudskoprávni“ aktivisti oháňajú diskrimináciou a rasizmom. Áno, majú pravdu. Na Slovensku rasizmus je a to vo veľkej forme. Rasizmus je vo veľkej miere páchaný na bielych obyvateľoch, ktorí sú dennodenne diskriminovaní pre svoju farbu pleti. Čoraz častejšie stavanie nových bytov cigánskym osadníkom je jasným signálom porušovania rovnoprávnosti. Jedna skupina obyvateľov je zvýhodňovaná na úkor tej druhej len na základe svojej etnickej príslušnosti. Rovnako v justícii tomu nie je ináč. Kým biely človek je ťahaný po súdoch aj za úplné maličkosti, tak cigáň si je vedomý svojej imunity. Žiadne priestupky na cigáňov neplatia. Kým vy musíte platiť pokuty, oni radšej ničia životy ľudom okolo seba a našej „spravodlivosti“ sa smejú do očí. Preto je čoraz väčšia nutnosť, aby diskriminovaní a rasizmom utláčaní bieli obyvatelia zobrali spravodlivosť do svojich rúk a nastolili konečne poriadok vo svojej krajine. A poriadok je potrebné porobiť nie len v osadách, ale hlavne v parlamente, v ktorom sedia tí najväčší asociáli a podvodníci na Slovensku, ktorí toto všetko zapríčiňujú.

 R.

ZDROJ:

-tvnoviny.sk- Cigánske deti obťažujú turistov

-sme.sk-Počet turistov v Slovenskom raji poklesol o polovicu

-teraz.sk-Cigáňov z Letanovského mlyna sťahujú do nových bytov

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: