Vytvorili sme hliadku v Geči.

20. septembra. 2013 o 20:28 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Vytvorili sme hliadku v Geči.

_DSC0014Pred nedávnom došlo k ohavnému činu zo strany cigánskeho etnika, kedy mentálne retardovaný cigán beštiálnym spôsobom zavraždil nič netušiacu 80 ročnú starenku. Z celej sily jej zaťal sekerou do oblasti hlavy zo tri krát. Že sa majoritné obyvateľstvo dnes nemôže cítiť v bezpečí na ulici v noci je takmer samozrejmosťou. Ale čo cez deň? Ženu, ktorá pracovala celý svoj život, pričom s obetavosťou a láskou vychovávala svoje deti sme zavraždili my. Prečo sme dopustili také rozsiahle spustošenie nášho kresťanského Slovenska? Prečo sme medzi nás, milosrdný slovanský národ, vpustili háveď schopnú učiniť takýchto činov? Prečo máme pri voľbách zakaždým nešťastnú ruku a volíme hlupákov, ktorí sa nechajú zastrašovať mocnejšími pričom ich záujmom je, aby cigáni na Slovensku zotrvali a boli neustále zvýhodňovaní? Kde je teraz riaditeľ psychiatrickej liečebne Samuela Bluma v Plešivci, ktorý vydal rozhodnutie o prepustení retardovaného cigána, čím uznal, že je schopný zaradiť sa do spoločnosti? Kde je rožňavský sudca, ktorý toto rozhodnutie podpísal? Dokedy nám ešte budú ubližovať?

My, členovia Slovenskej Pospolitosti sme si boli v nedeľu 08. 09. 2013 uctiť pamiatku zosnulej Terézie. Nech jej obeť nie je zbytočná.

_DSC0005_DSC0007

Zároveň sme vytvorili v obci Geča pri Košiciach hliadku, pretože ako sme už spomínali ani za bieleho dňa sa slušný človek nemôže cítiť v bezpečí. Týmto vyjadrujeme znepokojenie nad neschopnosťou a bezbrannosťou slovenskej polície. Podobné hliadky budeme v najbližšej dobe vytvárať v okolí Košíc častejšie, preto vyzývame dobrovoľníkov, aby sa k nám pridali. Informácie poskytneme na emailovej adrese pospolitost@pospolitost.org

_DSC0019 _DSC0010 _DSC0016


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: