Nad Slovenskom sa zmráka dúhová opona

18. september. 2013 o 22:07 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Nad Slovenskom sa zmráka dúhová opona

1082109_581202828592314_275826026_n14.9.2013 sa v popoludňajších hodinách na námestí SNP v Bratislave, uskutočnil protest s približne 100 člennou účasťou pod názvom STOP JUVENILNEJ JUSTÍCII, kde sme sa pod vlajkou Slovenskej Pospolitosti zúčastnili aj my. Organizátori si dali za cieľ informovať slovenskú verejnosť o faktoch ktoré sa na Slovensku dejú, no nie sú moc medializované, o problémoch ktoré by nás mali trápiť, no netrápia. Aj slovenské deti sú dnes obklopované zvrátenými myšlienkami o tom, že homosexualita je prirodzená, a že jej odsudzovanie je nesprávne. No tento názor sa dostal omnoho ďalej. Dostal sa do médií kde môžeme každý deň vidieť, alebo sa  dočítať, ako je týmto indivíduám ubližované , dostal sa aj do politiky kde bol presadení zákon o neznášanlivosti voči párom rovnakého pohlavia a mnoho iného.

Trasa pochodu viedla z námestia SNP kde  vystúpilo viacero rečníkov i z radov katolíckej cirkvi s požiadavkou na schválenie zákonu o ochrane tradičnej rodiny. Cez hlavné námestie, kde sme sa na pár minút zastavili a povedali si o zvrátenej homosexuálnej loby vo svete a o požiadavkách lgbt zverov na adopciu detí a i.

Následne sme pokračovali ďalej  na  Hviezdoslavovo námestie, kde odznelo niekoľko posledných slov tohto protestu a po požehnaní od katolíckeho kňaza všetkým zúčastneným, ale najmä zdravým slovenským rodinám, sme sa rozišli.  Na záver by som chcel vyzdvihnúť prácu organizátorov, ktorým sa protest podľa mňa vydaril a myslím že ľudí ktorí si prišli vypočuť ich slová aj príjemne pohladil na duši.

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: