Bratislava- kultúrne mesto ???

16. jún. 2013 o 21:42 | Kategória: Domáce udalosti, Reakcie | Komentáre vypnuté na Bratislava- kultúrne mesto ???

zachranme_rodinuV sobotu 15. júna 2013 sa konal už tradičný pochod za ochranu rodiny ulicami starého mesta Bratislavy. Organizuje ho  Združenie pre ochranu rodiny,  Občania za Kresťanské Hodnoty a Tradície, Spoločenstvo svätého Jozefa a Združenie za obnovu a ochranu morálnych hodnôt.

Citujem organizátorov:

Tu už totiž vôbec nejde o boj homosexuálnej a LGBT loby za ich práva, ale o celý systém zámerne likvidujúci pojem rodiny ako takej. O čo ide?

  • Skrze gender rovnosť pohlaví odstrániť rozdiely medzi mužom a ženou,
  • presadiť homosexuálne partnerstvá a manželstvá, búrajúc pojem tradičnej rodiny,
  • systémom juvenilnej justície vytvoriť podmienky pre nadnárodné kradnutie detí,
  • inštitucionalizovanou sexuálnou výchovou detí už od 4 rokov veku skrze programy OSN a EÚ pod pláštikom ochrany práv detí sexuálne devastovať deti, aby si mali právo do 14. roku veku vybrať svoje pohlavie, zničiť rodinu ako Boží dar ľudstvu.

 Nie je žiadnym tajomstvom, že Bratislava sa stala cieľovým miestom homosexuálnej turistiky. Bary Starého mesta praskajú vo švíkoch pod náporom amerických, britských, nemeckých a aj solventnejších slovenských homosexuálov, ktorí tu popíjajú pivo a zoznamujú sa s mladými slovenskými  prostitútmi.

Nakoniec, veď primátor nášho hlavného mesta, Milan Vtáčnik homokultúru v meste oficiálne podporuje. Citujem organizátorku dúhového pochodu homosexuálov  Romanu Schlesingerovú:

“Podpora pána primátora Ftáčnika nás teší už druhý rok po sebe. Myslíme si, že je to jeden z najdôležitejších signálov, ktoré môže samospráva vyslať smerom ku svojim občanom a občiankam. Bratislava sa tak stáva otvoreným európskym mestom, reprezentovaným primátorom, ktorý podporuje menšiny a znevýhodnené skupiny. Oceňujeme tento postoj,”

ftacnik_milan3

 Bratislava sa otvára homosexuálnej turistike, pohlavným chorobám, verejným obscénnostiam a exhibicionizmu.

 Pochod na ochranu rodiny začal tradične na námestí SNP a ulicami Starého mesta prešiel až pred Slovenské národné divadlo. Prejavy, spev, modlitby. V sprievode boli v prevahe ženy, mnohé s deťmi. Účastníci pochodu boli slovne atakovaní zvláštnymi indivíduami: muži v ženských šatách, polonahí, v parochniach, v lodičkách a pod. Pohľad na ľudí, ktorí sa modlia a v rukách nesú symboly kresťanstva ich rozdráždil do nepríčetnosti. Niektorí z nich simulovali pohlavný styk, iní sa bozkávali, niektorí dokonca odhaľovali genitálie! Pokrikovali na účastníkov pochodu oplzlosti, nadávali im do fašistov, rasistov, neonacistov, a to všetko za účasti policajtov.

Bol som šokovaný. Neveril som vlastným ušiam a očiam. Ako je toto možne? Kde sme sa to dopracovali? Kde to žijeme?

 Tento mladík nám (aj deťom), ktorí sme boli v sprievode ukazoval svoje genitálie. Neviem, či to bol čašník, alebo atrakcia, ktorá má nalákať „zákazníkov“, ale stál pri vchode jednej z reštaurácií pod Michalskou bránou. Prosím verejnosť o jeho identifikáciu (poprípade identifikáciu reštaurácie, ktorej je zamestnancom?) za účelom podania trestného oznámenia:

Ing. Tomáš Ondrovič (stredoškolský učiteľ)

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: