Osvienčim – Otázka holokaustu mojimi očami

3. júna. 2013 o 22:08 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Osvienčim – Otázka holokaustu mojimi očami

fotoVeľké parkovisko, veľa ľudí, veľa autobusov a budovy z vypálených tehál, ktoré pripomínali domy z anglických štvrtí. Celé to pôsobí ako dovolenková destinácia, no pri tom je to údajne jedno z najpietnejších miest na svete. Je zaujímavé, že takto strašné miesto sa ukazuje verejne miliónom ľudí, malým deťom, na výstrahu pred nacizmom a hrôzami spôsobenými nacistami. Denne môžeme vidieť, či čítať o hrôzach holokaustu a strašnom utrpení Židov v koncentračných táboroch. Deti sú od malička vychovávané v tom, že nacizmus môže za všetko zlo vo svete. Osvienčim slúžiaci na ukázanie rasizmu a antisemitizmu je výborným citovým utvrdzovateľom v tom, že nacizmus je najhorší. Je však veľmi zaujímavé, prečo sa naše deti tak málo dozvedajú o komunistických (boľševických) zločinoch, ktorých je nespočetne viac ako tých nacistických. Ku príkladu už len boľševická revolúcia a jej dôsledky a obete na ruskom národe, určite treba spomenúť aj masakri v Kambodži či veľký hladomor na Ukrajine, kde zomrelo približne 6 miliónov ľudí na hladomor spôsobený vyvezením všetkého obilia do ZSSR na príkaz Stalina. Je toľko predmetov po školách, ktoré sa zaoberajú nacistickými zločinmi v koncentračných táboroch, ale nikde sa nepreberá fungovanie gulagov, ich dozorcov, či podmienky v týchto “pracovných táboroch” na Sibíri. Ktorá vysoká škola má katedru o “štúdiu gulagov”? Prečo sa nehovorí na školách o masakrách palestínskych žien a detí, zabitých v táboroch Sabra a Šatíla v Izraelom okupovanom Libanone? Prečo sa na školách neučí o genocíde Arménov počas 1. sv. vojny Osmanskou Ríšou, na ktorej mali istý podiel aj boľševici? No a čo Katyň v Poľsku? Odpovie mi niekto? Prečo sa celkovo na škole neučí o hrozbe a zverstvách komunizmu? Prečo??? Veď komunisti v Rusku, východnej Európe a Číne zabili najmenej 10-krát viac nevinných ľudí, než údajne zabili nacisti!!! Môžem tu napísať celú knihu o komunistických zločinoch, môžem zapísať tony papiera o kresťanských vraždách a genocídach v čase inkvizície, alebo križiackych výprav! Kde sa o tom učí? Kde sa chodí na exkurzie na takéto miesta? Koľko je pomníkov v Srbsku padlým obetiam demokracie? Kto mi znova odpovie???

Po tomto všetkom, prečo by som mal veriť tomu čo vidím v Osvienčime? Keď ešte aj samá sprievodkyňa uznala, že väčšina tábora je prestavaná komunistami a čísla boli a aj sú skreslené. Ako je možné, že zo 4,1 milióna obetí v Osvienčime je to zrazu len pol milióna? Kto mi odpovie?! Je Osvienčim naozaj to, čo v skutočnosti bol, alebo je to len komunistický klam, ktorý slúžil a slúži na propagovanie nacistických zločinov a hrôzy antisemitizmu a rasizmu? Pritom skutoční zločinci – komunisti sa ďalej skrývajú a robia zlo po celom svete. Koľko je dnes výpovedí o nacistických zločinoch? A koľko je výpovedí o komunistických zločinoch? Oni sú súdení kým? Čím? Prečo je to všetko jednostranné? Kto bol odsúdený za zbombardovanie Drážďan na konci vojny? Civilného mesta? Pardon, že som sa tak rozohnil, ale nedá mi to nespomenúť pre väčšiu objektivitu.

Môj dojem z Osvienčimu nie je žiadny! Nezanechalo to vo mne žiadne stopy ľútosti. A vlastne možno aj áno, ale len preto s akým klamstvom sa to podáva. Nemôžem písať vedecké dôkazy na to, že plynové komory nemohli existovať, že nemohlo za 3 roky zomrieť na jednom mieste 4,1 mil. ľudí a to ešte, že ich pálili v peciach – krematóriách. O nespravodlivom Norimberskom procese atď. Nemôžem to tu ani písať, pretože bádať, hovoriť a písať na tieto témy je dnes trestným činom. (podľa Trestného zákona 300/2005 Z.z. ho upravuje § 422d.) V dnešnej dobe platí známa vec a pravidlo Georga Orwella: “V časoch všeobecného klamstva je pravda revolučným činom!”

Preto sa treba zamyslieť nad otázkou holokaustu nie ako o genocíde židov a morálneho problému ľudstva, ale aj ako o obyčajnom holokaustovom priemysle, z ktorého niekto ťaží peniaze – DODNES!!!

-Tomáš-


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: