Nový projekt SP – Budíček!

31. januára. 2013 o 15:38 | Kategória: Budíček!, Iné, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Nový projekt SP – Budíček!

reklama

Predstavujeme vám nový projekt Slovenskej pospolitosti – Budíček!. Ide o informačný občasník a prostredníctvom neho vám chceme prinášať politicky nekorektné informácie, ktoré sa dotýkajú diania na Slovensku i vo svete. Nepôjde o rozsiahle články, či dlhé úvahy, pôjde o bleskové informácie, kritiky a satiry, ktoré sa budú týkať hlavne našich politikov a ich rozhodnutí. V tomto občasníku budeme poukazovať na všetky zločiny, klamstvá a lúpeže, ktorých sa dopúšťa tento prehnitý politický systém, ktorý na Slovensku funguje. Tak isto sa v našom občasníku budete stretávať aj s oznámeniami o protestných zhromaždeniach, či zaujímavých podujatiach ktoré sa budú konať.

Budíček! je koncipovaný ako krátky časopis, ktorý má za úlohu sa čo najviac rozšíriť medzi ľudí, preto je krátky, čiernobiely a väčšinou bez obrázkov, aby tak jeho tlač bola čo najlacnejšia, aby si ľudia, ktorí budú mať záujem mohli náš časopis vytlačiť, prípadne prekopírovať a rozširovať ho medzi ľuďmi. Časopis sa bude totiž rozdávať zadarmo, záleží len od našich čitateľov, sympatizantov a členov, koľko kusov sa dostane medzi ľudí. Preto neváhajte a kontaktujte redakciu časopisu Budíček! na e-mailovej adrese budicek@pospolitost.org. Napíšte e-mailovú správu a my vám obratom pošleme náš časopis na vašu e-mailovú adresu a budeme vám ho potom posielať pravidelne. Vy ho môžete tlačiť a rozširovať podľa vášho uváženia. Staňte sa súčasťou celoslovenskej distribučnej siete nášho časopisu, staňte sa šíriteľmi pravdy!

Prečo Budíček! ? Pretože Slováci ešte stále spia. Mnohí si neuvedomujú situáciu, v ktorej žijeme. Neuvedomujú si, ako nás politici už vyše dvadsať rokov okrádajú a smejú sa nám do očí. Milión Slovákov žije na hranici chudoby, dôchodcovia živoria, mladé rodiny nemajú kde bývať, starší ľudia sa boja o svoje zamestnanie, mladí ľudia musia odchádzať za prácou do zahraničia. Rozmohol sa moderný fenomén – sociálne samovraždy, ktoré sú dôsledkom zločinov ponovembrových vlád a parlamentov. Preto je na čase, aby sme sa zobudili a preto sme pre náš časopis zvolili názov Budíček!, pretože má za úlohu ľudí zobudiť z letargie, nevedomosti, či nezáujmu. Je na čase, aby sme otvorili oči a začali konať. Preto – Slováci, budíček!

TLAČTE, KOPÍRUJTE, ROZŠIRUJTE!

 Ak máte záujem pomôcť nám so šírením nášho informačného občasníka Budíček!, kontaktujte redakciu na adrese: budicek@pospolitost.org

_________________________________________________________________________________________________

Budíček! 1

Stiahnite si prvé číslo občasníka Budíček.

Kliknite SEM, sťahujte, kopírujte, tlačte a rozširujte!

________________________________________________________________________________


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: