Pomätený svet Monči F.B.

26. december. 2012 o 20:36 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Pomätený svet Monči F.B.

SANYO DIGITAL CAMERANa výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.

Na portáli Slobodné média sa objavil záznam z vystúpenia tejto „reprezentantky Slovenska“ v Európskom parlamente:záznam si môžete prezrieť: TU

Zaujímavým faktom bolo, že pani Beňová síce je ZÁSTUPCOM SLOVENSKA v Európskom parlamente, no otvorene a drzo žiada, aby suverénnemu štátu, ktorý zastupuje, bolo nadiktované jeho smerovanie, čím sa chce vlastne ona sama povýšiť nad štátnu moc Slovenska. Konkrétne sa jedná o homoúchylácku agendu, ktorej je intenzívnym zástancom, za ktorú sa jej nedarí úspešne lobovať na úrovni Slovenskej vlády, tak sa pokúša o niečo na úrovni stoky bez mravnosti a hodnôt akou je EU, kde má v tomto smere podstatne väčšie šance. Taktiež ma dosť zaujal jej srdcervúci prejav o tom, ako sa pri zoznamovaní nepýta ľudí na sexuálnu orientáciu a ide o to, či je ten človek dobrý. To jej samozrejme neberiem, avšak ak sa jedná o bežného človeka trpiaceho touto poruchou, teda s výnimkou výrazne postihnutých, keď sa táto porucha prejavuje očividne chorým oblečením či správaním, nikto predsa pri  zoznámení nevie, či má alebo nemá dotyčný homosexuálnu úchylku a tým pádom aj keby ho chcel diskriminovať na tomto základe, nemá vlastne na to šancu vďaka tomu, že o tom nevie. Čiže „Monča“ ani tak nebojuje proti diskriminácii, či za ich práva, ako celkovo bojuje za reklamu a intenzívne nanucovanie tejto zvrátenej úchylky verejnosti ako niečoho normálneho, ba priam prirodzeného, za verejné propagovanie úchylákov a ponižovanie tradičnej rodiny na úroveň mentálnej poruchy. Ak si títo postihnutí ľudia svoju poruchu liečiť nechcú, je to ich slobodné rozhodnutie a vo svojom súkromí si môžu robiť čo chcú, no verejnú propagáciu, či nátlak na spoločnosť, aby túto ich neliečenú chorobu akceptovala, považujem za neprijateľnú. Mňa osobne nikto nikdy nepresvedčí, že táto úchylka je normálna už len skrz toho, že keby to bolo prirodzené, je na svete len jedno pohlavie, ktoré by si vystačilo. Nedajme sa a neustúpme lobovaniu úchylných skupín, jediným základným kameňom spoločnosti je zdravá, tradičná rodina skladajúca sa z muža, ženy a detí, ktoré splodili, nie akési zvrátené páriky homosexuálov, zoofilov, pedofilov či iných psychicky narušených ľudí, ktorí sa snažia preniknúť do našej spoločnosti ako niečo „bežné“.

Druhý pobočník Vodcu Slovenskej pospolitosti

Michal Víťazoslav Likavčan

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: