Antirasistická elita

19. decembra. 2012 o 16:46 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Antirasistická elita

523747_445669468815477_2146575601_nTakmer denne sme v rôznych analýzach, článkoch či televízii obohacovaní názormi a postojmi rôznych antirasistických aktivistov, ktorí uhladene hlásajú, ako sú všetci rasisti a fašisti. Aké je však pozadie týchto organizácií, aká je ich skutočná činnosť a čo za ľudia sa to vlastne na tých vševediacich uhladencov hrajú?

Nie je tajomstvom, že antirasistické organizácie húfne podporujú konzumenti drog, príslušníci rôznych etnických skupín,  prisťahovalci, jedinci s mentálnym postihnutím akým je homosexualita, či iní ľudia s chorým zmýšľaním, čo si myslia, že za všetko môže akási všadeprítomná diskriminácia a útlak. Nedávne odhalenie však zrejme šokovalo i toho najsfetovanejšieho zástancu týchto organizácií, keď na povrch vyšla skutočnosť, že dlhoročný aktivista a vrcholný predstaviteľ jednej z týchto organizácií, cigánsky aktivista Miroslav Lacko, je pedofil vyrábajúci a šíriaci detskú pornografiu. Takýto zvrátený človek zastáva vedúcu pozíciu medzi anitrastistickými aktivistami. Väčšinu ľudí to skutočne zrejme šokuje, že „bojovník“ za ľudské práva takto hanebne zneužíval deti, no v konečnom dôsledku na tom nič šokujúce nie je. Pýtate sa prečo? Z jednoduchého dôvodu, pretože na schizofréniu názorov, či činov týchto ľudí sme zvyknutí. Tieto organizácie hlásajú boj proti rasizmu, mierumilovnosť a toleranciu, rovnoprávnosť a slobodu, ich aktivisti sa snažia presviedčať ľudí, aby ich neposudzovali podľa ich pofidérneho štýlu obliekania a celkovo sa všetci títo ľudia označujú za najtolerantnejších v celej spoločnosti. Skutočnosť je však diametrálne odlišná. Kým sa jedná o ťahanie štátnych peňazí na rôzne výhody pre menšiny, väčšinou na cigánov, či po novom na homoúchylákov, to sa idú aj potrhať, kto označí viac ľudí za rasistov, aby dostal najväčší balík peňazí, avšak ak ste príslušníkom slovenského národa, darmo ich budete žiadať o pomoc pri dodržiavaní ľudských práv, i keď činnosť týchto organizácií sami dotujete svojimi daňami, ktorými im štát prispieva na činnosť. Taktiež ich mierumilovnosť a tolerancia siaha len potiaľ, kde končí ich názorové presvedčenie. Sú ochotní tolerovať len to, čo hlásajú oni a každý iný argument arogantne zosmiešňujú, nálepkujú za rasistický či ho dokonca cenzurujú, ak na to majú možnosti, namiesto toho, aby o danej veci skutočne diskutovali. Násilie nie je tiež ničím vzdialeným pre týchto aktivistov či ich sympatizantov, keď na internete či v rôznych vyhláseniach s obľubou vyzývajú k likvidácii nacionalistov a k mnohým útokom i došlo. Avšak keďže ľudia na drogách, či bez akejkoľvek športovej aktivity, by sa ťažko mohli postaviť tvárou v tvár nacionalistovi, uchyľujú sa k podlým a  hanebným útokom ako podpaľovanie áut, ničenie majetku, útoky na ženy či útoky ozbrojenej skupiny na jedného. Takto vyzerá  skutočná tvár „boja proti rasizmu“.

Prečo však títo ľudia skutočne neriešia problematiku, ktorej sa podľa ich vyjadrení venujú? Odpoveďou sú zas a znova peniaze. Však keby nenafukovali banálne záležitosti do obrých rozmerov, keby tak hlasno nekričali ako je všetko rasistické, prišli by o svoje nemalé príspevky a pohodlné zarábanie by skončilo. Preto tiež nemôžu ani za mak pripustiť, že za vzniknuté problémy či za napätie v spoločnosti môžu v drvivej väčšine práve ľudia, ktorým sa snažia vydobyť akési nadpráva. Tvrdo a bez ustúpenia, nech sa deje čokoľvek, musia pevne hlásať, že za správanie akejkoľvek menšiny či etnika nemôžu oni sami, ale môže za to majoritné slovenské obyvateľstvo. Kde však ostala osobná zodpovednosť každého jedinca za svoje činy je záhadou. Preto pamätajte, ak vy dakoho okradnete, ste za  svoje činy zodpovedný a ponesiete za to tvrdé následky, ak však okradne dakoho príslušník menšinového etnika, STÁLE ste za to zodpovední vy, pretože ste ho k tomu akýmsi zázrakom donútili. Tieto organizácie, či jedinci by sa mali čo najskôr spamätať, pretože svojou činnosťou nielenže nepomáhajú, ba naopak rapídne zhoršujú situáciu na Slovensku, i keď zmena zrejme príde ťažko, keď na ich čele stoja zvrátení a drogovo závislí ľudia.

Pravdoľub


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: