Podpoľanie nad zlato

18. novembra. 2012 o 9:28 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Podpoľanie nad zlato

O plánovanej ťažbe zlata v Podpoľaní sa verejne narozprávalo už dosť, ale až teraz si môžeme vytvoriť vlastný názor, čo ťažba zlata s použitím kyanidu spôsobí a aký katastrofálny ekologický dopad bude mať táto zlodejina na zásobovanie vodou pre desaťtisíce Slovákov, nie len na strednom Slovensku, ak tomu nezabránime !

 Čistá pitná voda je predsa Slovenským najcennejším prírodným zdrojom a patrí nám všetkým! Nebuďme ľahostajní a nenechajme tu po sebe mesačnú, zamorenú a vyschnutú krajinu!!! Video o ťažbe zlata si môžete pozrieť : TU

        Súčastný stav spodných vôd                        Stav spodných vôd po ťažke 

Uvedomme si konečne, že nás chcú finančníci (z Cypru, Austrálie, JAR . . . ) a ich finančné korporácie iba oklamať a vôbec im nezáleží na tom ako budeme (. . . aj naše deti) ďalej žiť v tejto krajine! Nenaleťme preto ich falošným sľubom a otvorene vyjadrime svoj odpor k tomuto pripravovanému nehanebnému činu!!!
Informujte o tom čo najviac ľudí, aby sa dozvedeli skutočnú pravdu. Finančníci a ich korporácie sa spoliehajú na ľahostajnosť nás všetkých, aby mohli pomaly ako rakovina dosiahnuť svoje zisky.  Veď história nám vždy potvrdila, že si zo Slovákov chcel každý cudzinec urobiť iba sluhov a nakoniec im zobrať aj posledný krajec chleba z taniera . . . !!!

Viac info: http://www.podpolanienadzlato.sk/


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: