Vyhlásenie vodcu SP Jakuba Škrabáka k narušeniu Protestu za slušný a bezpečný život Annou Belousovovou

17. októbra. 2012 o 22:37 | Kategória: Vyhlásenia | Komentáre vypnuté na Vyhlásenie vodcu SP Jakuba Škrabáka k narušeniu Protestu za slušný a bezpečný život Annou Belousovovou

Nedá mi, aby som sa nevyjadril k určitým veciam, ktoré sa odohrali na Proteste za slušný a bezpečný život v Bratislave dňa 13.10. 2012 a v ďalšie dni, ktoré nasledovali po tejto demonštrácii. Anna Malíková-Belousovová sa snažila túto akciu narušiť, čo sa jej nakoniec aj podarilo. Táto ponovembrová politička zaútočla na moju osobu, na Slovenskú pospolitosť, ktorej som členom a na účastníkov zhromaždenia.

Poďme si teda zrekapitulovať, čo sa vlastne stalo. Občianskeho protestu, ktorý sa konal v Bratislave sa zúčastnilo množstvo ľudí, medzi nimi aj politička Anna Belousovová. Celý sprievod od vlakovej stanice po NR SR prebehol bez incidentov. Sprievod prelomil aj takzvanú „blokádu“, ktorú organizovali milovníci totality (Beňová, Mihály, Chmelár a iní) , teda prisluhovači ponovembrových zbohatlíkov, oligarchov a privatizérov. V priestore pred bránov  bratislavského hradu, vyhradeným políciou, sa účastníci sprievodu zastavili a po zaspievaní hymny „Nad Tatrou sa blýska“ sa postupne striedali vopred organizátorom nahlásení rečníci.
Všetko prebiehalo v poriadku až do chvíle, kedy som vo svojom prejave skritizoval Annu Belousovovú za to, že za roky, ktoré strávila v parlamente pre slovenský národ nespravila nič pozitívne. Kritizoval som ju za to, že sa podieľala na zločinoch proti slovenskému národu spolu so svojimi kolegami zo SNS. Práve Belousovová bola súčasťou strany, ktorá bola členom ponovembrových vlád a parlamentov, ktoré počas svojho mandátu pripravili a schválili také zákony, ktoré zo slovenského občana urobili ekonomického žobráka a otroka štátnej moci. Na tieto slová vybehla Belousovová z davu ľudí a začala ma slovne atakovať a domáhať sa slova. Vysvetlil som jej, že jej slovo nedám, že tento protest je apolitický a ona mala šancu rozprávať v parlamente, no vtedy bola ticho. Nebola medzi pozvanými rečníkmi a čas na zhromaždenie bol už tesne pred koncom, preto jej nedovolili vystúpiť ani organizátori. Po tom, čo som predniesol môj prejav sa chopil slova Marián Mišún, hlavný organizátor, ktorý akciu ukončil. Po ukončení akcie Belousovová slovo dostala. Po tom, čo ukradla mikrofón, namiestoho toho, aby začala vyvracať moje tvrdenia, začala slovne napádať účastníkov demonštrácie za ich vzhľad, počet a národné povedomie. Ale ľudia jej dali svojim pískotom a pokrikom jasne najavo, že si ju neželajú na tomto proteste. Urazenej a zúfalej Belousovovej neostalo nič iné, len zo zhromaždenia odísť.

Kto je vlastne Anna Belousovová, tento vred na národnom hnutí ?

Je nepopierateľné, že Slovenská národná strana (SNS) sa vo veľkej miere podieľala na okrádaní slovenského národa na čele so Slotom a Belousovovou. Anna Belousovová bola jednou zo zakladajúcich členov SNS na Kysuciach. Bola v SNS od roku 1990 a zvolená do parlamentu bola v roku 1998. Stala sa 1. Podpredsedníčkou SNS, neskôr po rozštiepení SNS predsedníčkou a po tom, čo sa so Slotom znovu skamarátili bola opäť jeho pravou rukou. Ponovembrové vlády a parlamenty s účasťou SNS rozkradli a rozpredali národný majetok, podieľali sa na ožobračovaní slovenského národa. Anna Belousovová hlasovala za zákony, kvôli ktorým sme dnes my, obyčajní Slováci ako žobráci. Je dokázané, že členovia SNS na čele so Slotom kradli. Anna Belousovová bola ticho aj keď vedela, čo sa v SNS deje. Anna Belousovová bola ticho aj vtedy, keď minister obrany za SNS, Sitek, podal prihlášku do NATO, ktorých ozbrojené sily vraždili našich bratov Srbov. Bola ticho aj keď minister školstva za SNS, Mikolaj, zaviedol povinné návštevy koncentračných táborov pre žiakov škôl. Bola ticho, keď tento minister za SNS začal zavádzať na školách multikultúrnu výchovu, ktorú mala SNS vo svojom programe. Bola ticho, keď Slota odkazoval Slovákom, nech sa spláchnu do toho najhlbšieho hovna.Bola ticho, keď vďaka poslancom NR SR, ktorej bola poslankyňou začali na Slovensku rásť ako huby po daždi nebankovky, ktoré ožobráčili o celé úspory desaťtisíce občanov. Bola za vstup Slovenska do EÚ a za prijatie Eura. Bola ticho, keď poslanci za SNS hlasovali za prijatie Lisabonskej zmluvy, ktorej prijatím Slovensko stratilo svoju samostatnosť a suverenitu. Bola ticho, keď sa prevalila obrovská krádež, ktorej sa dopustili členovia vlády za SNS na čele s Mariánom Janušekom, ktorí okradli slovenský národ o 3,6 miliardy korún, teda o 120 miliónov eur. Táto kauza vstúpila do povedomia spoločnosti pod názvom Nástenkový tender. Bola ticho dovtedy, kým mala isté miesto v parlamente, dobrý plat a možnosť si nahrabať. Neskôr bola vyhodená zo SNS, pretože súťažili spolu so Slotom o moc nad SNS a teda nad veľkými financiami. Zo SNS sa stala iba spoločnosť so ziskom zabezpečeným a pričinila sa o to aj Belousovová.

Po neúspešnom puči v SNS Belousovovú vyhodili zo SNS. Založila si pre to vlastnú stranu. Jej najbližším spolupracovníkom v tejto strane sa stal Rudolf Pučík, ktorý ešte ako poslanec za SNS schválil krvavý policajný zásah proti slovenským občanom v Šarišškých Michaľanoch v roku 2009, kde sa obyčajných Slovákov trpiacich cigánskym terorom prišli zastať členovia SP. Rudolf Pučík spolu s Belousovovou a Slotom sa tak zastali asociálov a dali im prednosť pred slušnými ľuďmi. Reakciu SNS si môžete prečítať TU.  Pri tomto útoku polície bolo zranených viacero ľudí, jeden mladý muž bol takmer zabitý. Pozrite si, akú prácu polície schvaľuje Anna Belousovová:

 Belousovová je však už dlhodobo zameraná na prenasledovanie mladých národovcov. Počas svojho pôsobenia udávala mladých národovcov na ministerstvo vnútra svojmu kolegovi Vladimírovi Čečotovi. V boji proti mladým národovcom často využívala spoločnosť ministra vnútra Kaliňáka. Vylučovala ľudí zo SNS keď mali iné názory ako ona, alebo kritizovali jej vedenie. Takýchto ľudí s inými názormi označovala za fašistov, nacistov a extrémistov. Bola ticho, keď v roku 2005 polícia napadla zhromaždenie v Modre, ktoré sa konalo pri príležitosti výročia narodenia Ľudovíta Štúra. Spoločne s Ján Slotom pripravovala návrh na rozpustenie Slovenskej pospolitosti – národnej strany, ktorý neskôr aj Ján Slota podal. SNS tak v boji proti vyznávačom národného a sociálne spravodlivého štátu predbehla aj svojich spolubojovníkov z ĽPR a ŽNO. Táto akože národovkyňa neváhala zavolať políciu na členov SP, ktorí prišli na spomienkovú slávnosti pri príležitosti vzniku SNR na Myjave. Na týchto slávnostiach fyzicky napadol členov Slovenskej pospolitosti ďalší Belovsovovej kamarát a „národovec“ Drahoslav Machala, agent ŠtB krycím menom „Pamír“. Koniec koncov, SNS od svojho vzniku bola známa svojou príťažlivosťou pre komunistické nomenklatúrne kádre a agentov ŠtB.

Belousovovej nenávisť k Slovenskej pospolitosti je už dlhodobá, stále útočí na SP a na všetkých mladých nacionalistov, ktorých s obľubou označuje za extrémistov, fašistov, nacistov (tak ako Beňová). Jej výroky na adresu SP a na všetkých mladých národovcov si môžete prečítať  TU .

Oportunizmus Belousovovej môžeme badať najmä na jej výrokoch ohľadne Slotu, ktorému vďačí za svoju politickú kariéru. V dobe, kedy sa SNS rozštiepila na dve strany (SNS a PSNS) Belousovová nešetrila tými najhoršími nadávkami na Slotu. Tesne po tom, čo sa obe strany zjednotili Belousovová uviedla v periodiku Markíza tento výrok: „Mne boli v živote oporou najmä dvaja ľudia. Jeden tu už nie je a ten druhý je mi oporou stále. Je to Ján Slota.“ V rámci jej oportunistických postojov teda môžeme očakávať, že sa niekedy v budúcnosti opäť spojí s bývalými spolupáchateľmi zo SNS, aby tak dosiahla svoje mocenské ciele.

Klamstvá a dezinformácie Anny Belousovovej po proteste

Po proteste sa Belousovová cítila pravdepodobne veľmi urazeno a tak začala šíriť nenávisť proti všetkým, ktorí ju za jej výstup kritizovali, najmä proti členom SP. Na oficiálnej internetovej stránke jej strany podala vyhlásenie znenia:

 „Svojou účasťou na proteste, ktorý bol podľa mojich informácii apolitický som chcela vyjadriť podporu nášmu členovi strany Oskarovi Dobrovodskému. Potom, čo sa pán Pavlík a Oskar Dobrovodský pochvalne vyjadrili na moju osobu, slovne na mňa zaútočil Jakub Škrabák zo Slovenskej pospolitosti a preto som považovala za potrebné vystúpiť a zobrať si slovo, ktoré som nakoniec nemala šancu dostať a tak som nemohla brániť svoju osobu. Je mi veľmi ľúto, že protest, ktorý svojou účasťou podporilo mnoho slušných ľudí, nakoniec znehodnotila hŕstka provokatérov zo Slovenskej pospolitosti. Môj osobný dojem je, že ich vystúpenie proti mojej osobe bolo nariadené, pretože aj celý prejav, ktorý bol prednesený ľuďmi zo Slovenskej pospolitosti sa niesol v znamení agresivity a nenávisti. Zúčastnila som sa protestu, pretože to bola občianska iniciatíva dvoch ľudí a jedným bol člen strany Národ a Spravodlivosť Oskar Dobrovodský. No neskôr bolo oznámené, že aparatúra patrila Slovenskej pospolitosti a tá rozhodovala, kto vystúpi a kto nie. To, že spoluorganizátorom bola práve Slovenská pospolitosť som nevedela ani ja, ani Oskar Dobrovodský. Dôrazne sa dištancujeme od spájania Oskara Dobrovodského s kotlebovcami, Slovenskou pospolitosťou a podobnými extrémistickými stranami a združeniami. Strana Národ a Spravodlivosť – naša strana chce presadzovať skutočné vlastenectvo a nie vlastenectvo na základe nenávisti. Chce presadzovať ochranu základných ľudských práv, ktoré sú podľa nás odopierané práve Oskarovi Dobrovodskému. Jeho prípad nie je len o ňom, ale o nás všetkých.“

 Poďme sa teraz pozrieť na to, v ktorých veciach pani Belousovová klame. To, že pani Belousovová nedostala slovo je klamstvo, čo dokazuje aj videozáznam z protestu, kde je jasne vidieť, ako sa účastníci protestu postavili k osobe Anny Belousovovej. Video si môžete pozrieť TU. Ide o účelové klamstvo, aby Belousovová vyzerala ako tá, ktorej bolo ublížené, pretože nemohla hájiť svoju osobu. Belousovová slovo dostala, ale namiesto toho, aby bránila svoju osobu začala urážať demonštrantov. Na videu taktiež môžeme počuť, že Belousovová vraví, že ju Oskar Dobrovodský na protest pozval, čo v rozhovore so mnou pán Dobrovodský poprel. Ďalšia vec, v ktorej Belousovová klame je to, že môj prejav bol agresívny a nenávistný. Nech pani Belousovová ukáže časť môjho prejavu, kde som bol agresívny alebo nenávistný. Môj prejav si môžete prečítať TU . To, že pani Belousovová označuje SP za extrémistickú skupinu nie je nič nové, robí to už asi desať rokov.
To, že akciu spoluorganizovala SP pani Belousovová nevedela, ale vedel o tom Oskar Dobrovodský, ktorý nás požiadal spolu s Mariánom Mišúnom, či by sme mu nevedeli pomôcť protest zorganizovať a zabezpečiť ozvučovaciu techniku, nakoľko s organizáciou protestov máme bohaté skúsenosti. Neprekvapuje ma, že pani Belousovová vkladá Oskarovi Dobrovodskému do úst slová, ktoré nikdy nepovedal. Ona v živote vedela len dve veci: klamať a intrigovať.

Záver

Toto svoje vyhlásenie som napísal ako vysvetlenie postoja SP k Anne Belousovovej, pretože mnoho ľudí nechápe, prečo k nej máme negatívny postoj. Dokonca niektorí ľudia berú moje konanie na proteste za rozbíjanie národného hnutia. Nechápu však, že Belousovová nie je národnou političkou, napriek tomu, že to o sebe vehementne tvrdí. Ak by bola, nespôsobila by slovenskému národu také ujmy, ako spôsobila. Tým, že som poukázal na ňu na proteste som chcel poukázať na to, že Belousovová si nechutne buduje novú politickú kariéru na nešťastí Oskara Dobrovodského. Na apolitickom zhromaždení sa snažila robiť politickú agitáciu. Slovenská pospolitosť vždy bojovala proti ponovembrovým politickým zločincom a nikdy sa nebudeme spájať s tými, ktorí spôsobili našu beznádejnú situáciu. Za zodpovednú sme označili iba Belousovovú, nie všetkých členov jej novej politickej strany. Slovenská pospolitosť je za spájanie národných síl, ale nie za spájanie s politikmi, ktorí boli súčasťou ponovembrových vlád a parlamentov, ktoré okrádali a systematicky ničili náš národ. Pretože zo spojenia čestných ľudí z nečestnými nevzíde nikdy nič dobré. To by sme sa mohli spojiť rovno s Ficom, s Dzurindom, so Slotom aj Mečiarom. Myslím, že to by väčšina národovcov odmietla, rovnako ako my odmietame, aby nás niekto spájal s osobou Anny Belousovovej.

Nebolo mi príjemné, čo sa stalo na konci protestu, som človek, ktorý nemá rád konflikty. Ale  dal som jasne najavo a so mnou i ostatní demonštranti, že si neželáme, aby protest bol spájaný s hociktorou politickou stranou. Väčšine politických strán už nejde o národ, ale o voličské hlasy. Politikárčenie je to, čo rozbíja národné hnutie. Ak by sa každý cez mŕtvoly nechcel dostať do politiky pracovalo by sa nám lepšie a došlo by aj k spojeniu. Pretože spojenie musí prísť na základe idey, nie na základe túžby po moci.
Odmietame spoluprácu s ponovembrovými politikmi z hociktorej strany, pretože všetky parlamentné strany sa rovnako podieľali na tom, v akom stave je dnešná spoločnosť. Nechceme vládu politických strán, chceme, aby už konečne vládol národ. Budúcnosť národa a štátu už naďalej nemôže ostávať v špinavých a krvavých rukách ponovembrových politikov.

Tým, ktorým sa zdá, že sme príliš radikálni, pripomíname, že len silní môžu pomôcť slabším. Je to jeden z našich cieľov. Chrániť tú časť národa, čo je na našu ochranu odkázaná – deti, matky, starých a chudobných. Tí totiž v našom štáte na svojich ochrancov márne čakajú.
DOKEDY EŠTE ?

Jakub Hromoslav Škrabák
Vodca SP

O Slotovi, Belousovovej a SNS si môžete prečítať aj TU.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: