List Vlastimila Pechanca

27. septembra. 2012 o 15:50 | Kategória: Zahraničné udalosti, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na List Vlastimila Pechanca

Prinášame Vám list nespravodlivo odsúdeného Vlastimila Pechanca, ktorého systém poslal za mreže na dobu 17 rokov za zločin, ktorý nespáchal. List zaznel na tohtoročnej demonštrácii vo Svitavách, ktorá sa koná každoročne už 7 rokov.

Vážení přátelé. Tímto vás zprostředkovaně zdravím a vítám vás ve Svitavách na 7. ročníku veřejného protestu s pochodem svobody proti bezpráví, politickým procesům současnosti, pozitivní diskriminaci a mému nespravedlivému věznění; tak i za obnovu procesu a propuštění všech politických vězňů a rehabilitaci politických procesů po roce 1989! Dnes, v sobotu 21. července 2012 je to přesně 11 let od mého uvěznění za vraždu Otto Absolona, kterou jsem nespáchal! Policie a soudy zcela ignorovali důkazy, které dokazují, že jsem nemohl být pachatelem vraždy, když cikánští svědci obžaloby nedokázali popsat mou podobu ani barvu oblečení. Takže i když měnili výpovědi a vzájemně se rozporovaly, stejně tak prověrka jejich výpovědi na místě činu jasně ukázala, že lžou. I znalci z oboru soudního lékařství uvedli, že skutek se tak, jak ho popisují cikánští svědci, nemohl odehrát. Soudy toto ignorovali, stejně jako výpovědi nezávislých svědků a policistů z místa činu, kteří se shodují v tom, že se svědci obžaloby chovali hystericky. Přesto mi byl nakonec u odvolacího Vrchního soudu v Praze dne 4. března 2003 udělen výjimečný trest 17 let vězení! Tomuto systému, kterému osobně říkám lžidokracie, jsem se jako pachatel hodil jako politicky nepohodlný nacionalista, který staví lásku k vlasti, národu a vlastním lidem nad konzum, globalismus, diktát z Bruselu, zhoubný multikulturalismus a šílenou politickou korektnost, nebo proto, že mi vadí zvýhodňování menšin a všechna korupce a lichva s podlostí nadnárodních korporací a bank, které vysávají evropské národy a náš lid.

V naší zemi je velmi špatný stav justice, státního zastupitelství i policie, když se množí politické a vykonstruované procesy, které se z právního pohledu moc neliší od politických procesů 50. let minulého století. Dnes tzv. soudní znalci, jako např. Michal Mazel a Ivo Svoboda, píší účelové posudky na politickou objednávku a za vysoké odměny dokážou i lhát, uvádět nepravdivé překlady a proti národní opozici používat pomluvy a výplody anarcho-komunistů a zastánců rasistického sionismu.

Jsou zde stále politické procesy za vyslovený názor, souzení a odsuzování za veřejné projevy, které jsou zcela legitimní. Ale jen do té doby, než je vysloví některý člen národní opozice, tedy tzv. pravicový extrémista, jak zní nálepka přidělená systémem a mediálními žongléry s pravdou. V podstatě se dá říci, že svoboda projevu existuje jen tehdy, jestliže je přípustné vyjádřit i názory ostře menšinové, šokující a politicky nekorektní. Každý režim, který je totalitní, tak jako stávající lžidokracie, poskytuje svobodu jen projevům, se kterými souhlasí.

Česká národně orientovaná mládež je dnes terčem tvrdých represí a perzekuce, když zde ani není zcela jasně řečeno, co je a co není zakázané, včetně symbolů a projevů. Vládne zde cenzura a ta je vždy otroctvím!

Systém umlčuje své kritiky. Žijeme v právním nihilismu, v absolutní nerovnosti před zákonem, v rozporu mezi slovy a činy. Je to podlost a pokrytectví systému. Z daní pracujících se platí stovky miliónů na tzv. pozitivní diskriminaci menšin, které jsou zvýhodňovány, když jim stát platí školy, školky, obědy, školní pomůcky a počítače, nájmy a často i vyšší sociální dávky pro jejich početné rodinné klany. Dotace stovkám organizací typu Romea, které vyvolávají zášť a emoce v nekritické podpoře cikánské hrdosti a tím i černého rasismu a teroru. Pokud jste bílí Češi, nemáte ve své zemi takové výhody.

Je pro svobodný a právní stát nebezpečím to, že jsou šikanováni a souzeni lidé jen za nápis na tričku, za držení megafonu na demonstraci proti drogám, za focení se před transparentem, za tetování, za pořádání mikulášské nadílky a dětského dne, za sdílení písní na Facebooku, nebo je nebezpečím cenzura, multikulturalismus a zamlčování tabuizovaných témat a pravdy, kterou se mnozí bojí vyslovit? Obecně se domnívám, stejně jako Patrik Vondrák, že lepení protistátních samolepek a plakátů nebo organizace demonstrací a jiných protestních akcí je zcela legitimní aktivismus, který je možné vidět v mnoha zemích světa. Tento aktivismus není podmíněný slušností, neslušností či mírou inteligence. Je o hodnotách, postojích a míře osobní angažovanosti. Proto nesmíme mlčet, ale postavit se za naše práva a svobodu, protože neangažovanost občanů a strach jsou dalším rysem totalitního režimu! My máme právo na odpor, protože tento režim už dávno ztratil svoji legitimitu.

Před rokem v Norsku zabíjel Breivik a rozpoutal tím mediální šílenství a účelové spojování jeho řádění s nacionalismem a tzv. pravicovým extrémismem. Skutečnost, že Breivik je vášnivý podporovatel rasistického Izraele, že je to křesťanský sionista a svobodný zednář, to už média neuvádí nebo bagatelizují. Skutečný nacionalismus není pravicový ani levicový a ani neleží někde mezi. Skutečný pozitivní nacionalismus je láska k vlasti, ochrana lidí, jejich kultury, identity a tradice. Je to snaha o život v míru, solidaritě a prosperitě. Není to žádný zločin či teror, jaký předvedl Breivik a jeho frustrace z šílené multikulturní koncepce světa, která je produktem ducha doby, ve které žijeme. Je to důsledek nezodpovědných vlád a politik, které se vzdalují od bezpečného státu k nejistotě multikulturalismu. Systém to tedy používá k strašení lidí terorismem a zároveň perzekucí nacionalistů, omezování svobody slova, cenzuře internetu. Breivik rozhodně nepomohl kritikům multikulturní koncepce světa, i když poukázal na jeho problémy a záplavu Evropy imigranty. Není však pochyb, že Breivik spáchal zločin psychopata, který neřeší následek.

Tak to dopadá, když politici zavírají oči nad problémy společnosti svých občanů. Česká republika se stala místem, kde se daří korupci, podvodům s dotacemi, a zločinci, co rozkradli a rozprodali naši zemi v privatizaci či v podvodných restitucích nahrabali majetky za miliardy, jako např. Karel Schwarzenberg či Václav Havel, což se zde zamlčuje a nevyšetřuje. Vládnou zde stále finanční zájmy mocných, ale ne zdravý rozum. Přichází jen zdražování a asociální reformy, které jsou v rozporu s Ústavou České republiky a Listinou základních práv a svobod – je to arogance zvůle moci vlády, která šíří atmosféru strachu jako za normalizace.

Je to korytářský kapitalismus a důsledky šířící se krize globalizace z dílny elitářů jako je skupina Bilderberg a jím podobní. Dnes být kritikem Evropské unie znamená být odpůrcem protinárodní ideologie, která se po vzoru komunismu rozpíná po celé Evropě, tak jako její islamizace. Evropská komise už dokonce schválila, že kdo je proti Evropské unii, je extrémista. Každý má dnes přidělenou nějakou nálepku a nikdo je za jejich lepení nevězní a nesoudí.

Děkuji vám za podporu a za vaši solidaritu. Srdečně vás zdravím z věznice Karviná.

Váš Vlastimil „Vlajka“ Pechanec

Viac o prípade Vlastimila Pechanca nájdete: TU


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: