Porušovanie Ústavy SR a zákulisné hry SaS v kauze gorila!

11. september. 2012 o 0:08 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Porušovanie Ústavy SR a zákulisné hry SaS v kauze gorila!

Každý z nás dnes vidí, ako sa Richard Sulík (SaS ) a jeho teplá družina snažia neustále Slovákov presviedčať, že práve oni sú tí morálni a najlepší. Najmä s ohľadom na poslednú korupčnú kauzu GORILA je zrejmá falošná Sulíkova hra na čistého a nevinného, napriek tomu, že o spomenutej nechutnej korupčnej kauze vedel už dávno. Podávanie rúk a spolupráca s evidentne skorumpovanými politikmi mu teda pôvodne (pred pádom vlády 2011) vôbec nevadili. Rovnako dnes všetci vidíme, ako nás predstavitelia SaS propagáciou homosexuality, drog a iných zvráteností presviedčajú, že práve oni bránia záujmy slobody a demokracie. Aká ja ale skutočná pravda?
 Nakoľko sa aktívne zaujímam o spoločenské dianie, ako národne zmýšľajúci občan pravidelne využívam svoje ústavou garantované práva (slobodu prejavu, pohybu a zhromažďovania sa). V tejto veci som tiež organizoval v Bratislave niekoľko národných akcii. S prihliadnutím na moje nedávne aktivity, ale aj osobné skúsenosti so SaS, musím nám všetkým pripomenúť prvý oddiel druhej hlavy Ústavy SR, podľa ktorého: (2) Základné práva a slobody sa zaručujú na území Slovenskej republiky všetkým bez ohľadu na pohlavie, rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, politické, či iné zmýšľanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine, majetok, rod alebo iné postavenie. Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať.

Kráľ Svätopluk dnes, symbol porušovania Ústavy liberálmi zo SaS!

Nie je to tak dávno, čo v súvislosti so sochou kráľa Svätopluka prebehlo na Bratislavskom hrade niekoľko podujatí. Ako aktívny nacionalista som sa pokúsil v súlade s Ústavou SR a platnými zákonmi v rôznych termínoch (napr. 7.8.2010, 18.8.2010 , 2.10. 2011, 9.10.2011) bezúspešne zorganizovať viacero akcii. Zo strany Kancelárie Národnej Rady Slovenskej(NRSR) republiky mi ale v tom bolo vždy zabránené. Vedúci kancelárie NRSR- nominant SaS Michal Nižňan si vždy našiel záhadné dôvody, prečo nás nacionalistov na Bratislavský hrad nevpustil. Ani v jednom zo štyroch- vyššie uvedených termínov to neumožnil, čím teda evidentne porušil prvý oddiel druhej hlavy Ústavy SR. Naproti tomu pre Nižňana nebolo problémom, dňa 7.8.2010 povoliť prístup k hradu podivnému zoskupeniu UM, pod vedením umelého revolucionára Roberta Mihályho, ktorý aktuálne vystupuje aj ako aktivista nadmieru medializovaného hnutia- Generácia ’89, zaoberajúc sa kauzou GORILA. Je zarážajúce, že liberáli z SaS nás nacionalistov k hradu nevpustili, a naopak spomenutému podivínovi z UM vstup umožnili, aj keď od počiatku bolo zámerom Mihályho akcie sochu odstrániť, prípadne znehodnotiť. Z pondelka (19.7.2010) na utorok dokonca pomätenci z UM (možno boli aj pod vplyvom omamných látok) vnikli do uzamknutého areálu hradu a sochu Svätopluka zabalili do kartónového transparentu, ktorý niesol nápisy ako „Socha lži a Nemodifikujte dejiny“. Predstaviteľom SaS vôbec nevadilo, že mediálni revolucionári z UM znečistili verejné priestranstvo a porušili platné zákony. Ďalším vhodným dôkazom mediálnej bubliny- trápnosti a falošnosti hnutí UM a Generácia ’89 je posledná akcia z 29. augusta 2012, s cieľom blokovať hraničný priechod Jarovce, ktorej sa zúčastnilo viac novinárov a televíznych štábov ako samotných protestujúcich (boli iba 3). Nižňan takisto v nedeľu 19. 8. 2010 umožnil uskutočniť pri soche kráľa Svätopluka stretnutie ľuďom z organizácie SHO, ktorého čelní predstavitelia verejne podporovali známych zlodejov a zradcov z MATICE SLOVENSKEJ (pripomeňme si napr. len nedávny škandál rozkradnutého národného pokladu ).

Keďže podľa Ústavy SR nemožno nikoho z dôvodov politického, či iného zmýšľania poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať, myslím si, že svojim prístupom voči nacionalistom, predstavitelia SaS, ako vedomí spolupracovníci s ľuďmi z GORILY nám všetkým ukázali, čo si pod pojmom sloboda a demokracia predstavujú. S nespravodlivého prístupu SaS (v rozpore s Ústavou SR), ktorý dňa 7.8.2010 vyústil do brutálneho zásahu polície voči pokojným demonštrantom bolo znepokojené aj Svetové združenie bývalých československých politických väzňov (SZČPV), ktoré háji záujmy obetí komunizmu a presadzuje dodržiavanie základných ľudských práv v zmysle charty OSN. Na internetovej stránke SZČPV bolo napr. uvedené: „Brutálny a neprimeraný zásah polície proti mladým ľuďom, ktorí chceli vyjadriť svoj názor k snahám o odstránenie sochy Svätopluka dňa 7. augusta 2010 v Bratislave až príliš pripomínal temné obdobie komunizmu a zneužívania jej represívnych zložiek proti vlastným občanom. Je to o to smutnejšie, že sa to odohralo v mesiaci, kedy bolo Slovensko ako súčasť bývalého Československa okupované cudzími vojskami Varšavského paktu. Neprimeraný zásah polície je ďalším dôkazom, že ponovembroví politici sa nikdy nepoučili z týchto tragických historických udalostí. Súčasné nálepkovanie každého, kto má iný názor ako hlása oficiálna propaganda, či už je to povolenie preletov lietadiel pri vojenskom zásahu NATO proti býv. Juhoslávii, alebo účasť našich vojakov v Iraku alebo Afganistane, až príliš pripomína nálepkovanie bývalým totalitným režimom. Rozdiel je len v označení oponentov, označenie protisocialistické živly, či nepriatelia ľudovodemokratického zriadenia, sa zmenilo na extrémistov, nacionalistov alebo neonacistov…Postup strany SAS je zrejme len odpútaním pozornosti od nesplnených predvolebných sľubov o tom, že chudobné Slovensko nebude finančne podporovať bankrotujúce krajiny EÚ…Ešte poľutovaniahodnejšie je, že sa Slovenská republika pri tom stáva policajným štátom, ktorého politici nepochopili, že polícia platená z daní všetkých občanov, je tu v prvom rade na to aby chránila ich záujmy a nie na to, aby ich za to že ju živia, krvavo mlátila…Ak dnes bola polícia nasadená len kvôli tomu, že skupina mladých ľudí chcela vyjadriť svoj postoj k likvidácii symbolu Slovanov, čo možno očakávať od tejto polície v budúcnosti ak by došlo k štrajkom alebo k sociálnym nepokojom v súvislosti so svetovou hospodárskou krízou, ktorej koniec je v nedohľadne. Speje Slovensko opäť k streľbe do vlastných občanov?!“

Na záver musím ale napísať, že Róbert Mihály nemusí byť vôbec zlý chlapec. Momentálne však stojí na zlej strane barikády, pričom pravdepodobne vôbec nevie komu skutočne slúži. Stal sa iba ďalšou naivnou obeťou tohto zvráteného kapitalistického systému. Preto priatelia nepoľavujme v našom boji, aby už po najbližších parlamentných voľbách bol slovenský parlament bez narkomanov, úchylákov, vlastizradných privatizérov, bez podivných odborníkov s ešte podivnejšími vysokoškolskými titulmi, ako aj bez tých, ktorí nám sľubovali nesplniteľné sociálne istoty. V prílohe vám všetkým ako dôkazy porušovania Ústavy SR predstaviteľmi SaS ponúkam k nahliadnutiu moju listovú komunikáciu s kanceláriou NRSR.

Bc. Marián Mišún

Prílohy:

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: