Zakázaný článok na SME -ďalší policajt priznáva realitu!

30. augusta. 2012 o 15:16 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na Zakázaný článok na SME -ďalší policajt priznáva realitu!

Ako človek, ktorý vie čo je to žiť v blízkosti asociálov, som sa rozhodol na svojom blogu (SME 21.8.2012) uverejniť článok, ktorý napísal môj priateľ Marián Mišún. Mojim prvoradým zámerom je hlavne šíriť pravdu, nakoľko Mariánovi Mišúnovi denníky SME a PRAVDA vôbec neumožnujú prezentovať svoje názory z neznámych dôvodov. Chcem zdôrazniť, že v tomto článku sa jedná o „bieleho“ neprispôsobivého asociála, čiže zbytočne ma budú „humanisti“ a tzv. ochrancovia ľudských práv znova obviňovať z nacizmu, rasizmu… Myslím si, že v spomenutom článku sa nám opätovne ukazuje totálna neschopnosť (alebo zámer?) a sprostosť slovenských politikov, ktorí po roku 1989 nie sú schopní vytvoriť potrebné zákony, aby boli slušní ľudia chránení.(21.8.2012 Oskar Dobrovodský)

 Normálne žijúci obyvatelia obce Bučany (okres Trnava) sú bezradní. Polícia ani úrady si nevedia rady s psychicky chorým asociálom. Priestupkový zákon je na asociálov krátky, pokiaľ nespáchajú trestný čin, zákony môžu porušovať donekonečna. Opakujúce sa priestupky, vyhrážanie, trestné oznámenia a neopodstatnené výjazdy polície pre Bučany nie sú ničím výnimočným. Iba v tomto roku rozposlal J. Kinči, evidentne psychicky chorý asociál na svojich susedov niekoľko vymyslených oznámení. V minulosti pritom ohrozoval úradníkov a rozkopal dvere administratívnej budovy.

Patrik Čmár, žijúci so svojou tehotnou priateľkou Zuzanou v Bučanoch je už zúfalí. Aj keď pracuje druhý rok ako mestský Policajt v Trnave, z osobnej skúsenosti priznáva, že slovenské zákony sú na boj s asociálmi absolútne nepostačujúce „ Pri svojej práci sa vždy ako policajt snažím maximálne ľuďom pomáhať a trestať najmä tých ktorí si to skutočne zaslúžia. Niekedy mám ale bohužiaľ pocit, že policajti dnes môžu za priestupky trestať iba nešťastníkov, ktorí poctivo pracujú, no nechtiac porušili nejaký predpis. Naproti tomu nemajetní asociáli, beztrestne a vedome porušujú zákony, pričom sú takmer nepostihnuteľní. Ako policajti môžeme asociálom za priestupok maximálne uložiť blokovú pokutu nezaplatenú na mieste, ktorá je od nich aj tak nevymožiteľná. Presne rovnakým spôsobom môže bohužiaľ dlhodobo porušovať zákon aj náš evidentne psychický chorý sused. Problémy s ním pritom nemám len ja a moji blízki, ale takmer všetci naši susedia z okolia. Opakovane sa nám vyhrážal, pričom konkrétne na moju osobu sústavne podáva neopodstatnené sťažnosti a oznámenia . Šíri najrôznejšie klamstvá, písal napríklad primátorovi Trnavy Vladimírovi Butkovi, na úrad sociálnych vecí a rodiny, pričom náčelníkovi Mestskej polície v Trnave Igorovi Kelešimu sa bol na mňa niekoľko krát osobne sťažovať . Pred nedávnom nás napríklad prišli kontrolovať sociálni pracovníci, pretože sused si vymyslel, že sa nestaráme o naše dieťa. My ale pritom žiadne dieťa ešte nemáme, iba ho čakáme. Skôr si myslím, že úrady by mali riešiť iné veci. Naši susedia sú psychicky chorí ľudia, trpiaci pravdepodobne vážnym štádiom schizofrénie. Zarážajúce je, že napriek ich vážnym psychickým problémom nikto nerieši, že vychovávajú dieťa. Sám som zvedavý čo z toho dieťaťa v budúcnosti vyrastie…Vo veci som sa obrátil aj na mojich kolegov zo štátnej polície. Na asociálneho suseda som dokonca podal trestné oznámenie. Kompetentné orgány správanie suseda ale pravdepodobne nepokladajú za dostatočne nebezpečné. Pri takto zle nastavenom systéme a neúčinných zákonoch sa potom nemôžeme čudovať, keď sa niektorí občania pokúsia vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Ktovie, či pravou príčinou tragických udalostí v Hurbanove a v Devínskej Novej Vsi nebol tiež zle nastavený priestupkový zákon? “.

Náčelník Mestskej polície Trnava

Pravdepodobne nepodložené sťažnosti schizofrenického suseda potvrdil aj náčelník Mestskej polície Trnava Mgr. Igor Keleši, pričom uviedol, že s policajtom Patrikom Čmárom nie sú žiadne problémy a prácu si robí dobre.

List od sťažovateľa

V liste adresovanom primátorovi J. Kinči napríklad napísal: „Tento zmienený mestský policajt v obci Bučany kick box- trénuje, v telocvični základnej školy, mladistvé osoby ktoré majú a mali problémy so zákonom, taktiež drogujú a fetujú a pijú alkohol a súčasne s alkoholom užívajú lieky. Títo mladiství ktorých trénuje uvedený mestský policajt vyvolávajú časté bitky a konflikty na zábavách v obci Bučany a aj v okolitých obciach, sú to uhriatá partia a je ich viac, napádajú mladistvých, dospelých ľudí a dokonca v obci Bučany chceli biť aj tehotnú ženu. “

Starosta obce Bučany

Dlhodobé susedské spory v obci Bučany rovnako potvrdil starosta- Šebestian Lančarič.
Pána Kinčiho už predvolali aj na obecný úrad za účasti polície. On je taký zvláštny, možno je aj chorý. Spomenutú rodinu riešil tiež obvodný úrad v Trnave. Na takéto problémy sú dnes slabé zákony.“

Na otázky či si nemyslí, že by bolo vhodné posilniť pre podobné prípady právomoc starostu, alebo akú inú legislatívnu zmenu by privítal, starosta uviedol: „ Viete dnes už toho majú starostovia mnoho, takže nemyslím si, že by bolo správne ich ešte viac zaťažovať takýmito vecami. Veď dnes bez problému starostovi hocikto vynadá. V minulosti to tak nebolo. Starosta, farár, učiteľ, boli v obci najrešpektovanejšie autority. Skôr posilniť právomoci polície a úradov. Veď dnes hocijaký vagabund policajtovi povie, že sa nachádza na súkromnom pozemku.“

Aj keď sa o problémoch s neprispôsobivými občanmi toho popísalo a narozprávalo mnoho, žiadny z politikov doposiaľ neponúkol účinné riešenie. Nedávne udalosti z Hurbanova a Devínskej Novej Vsi by pre nás mali byť dostatočným varovaním, čo môže spôsobiť ľudská zúfalosť a neriešenie spomenutého problému. Dúfajme, že po najbližších parlamentných voľbách viac nezasadnú v slovenskom parlamente podivní odborníci z ešte podivnejšími vysokoškolskými titulmi, ani takí, ktorí sľubujú nesplniteľné sociálne istoty. Vážení slovenskí občania, nezabúdajte na doterajšie výsledky práce takzvaných odborníkov. Na Slovensku máme nízke platy, vysoké ceny, stúpajúcu nezamestnanosť, vysoké pokuty, totálne zlikvidované poľnohospodárstvo, neúčinné zákony a súdnictvo. Zachráňme slovenský národ- podporujme rozum a morálku, nie sľuby, podivných odborníkov a peknú reklamu!

Ako autor článku budem rád, keď ma kontaktujú aj ďalší príslušníci štátnej, prípadne mestskej polície a podelia sa s nami o svoje názory a skúsenosti s asociálmi. (Napíšte mi na email: bojovytim@gmail.com, alebo telefonujte na tel: 0918 547 848 ).

Páni policajti, práve my skutoční nacionalisti dnes bojujeme za vás a budúcnosť vašich detí! Našim zámerom je, aby opakované a vedomé priestupky asociálov mohli byť konečne prekvalifikované na trestný čin s možnosťou, účinne použiť trest povinnej práce, alebo trest odňatia slobody.

S pozdravom Marián Mišún

Prílohy:

1-stazovatel

2-polícia

3-


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: