Koľko ľudí už zabil tento systém?

28. augusta. 2012 o 15:26 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Koľko ľudí už zabil tento systém?

Koľko ľudí má na svedomí dnešný systém? Ľahká otázka, ale o to ťažšie je nájsť skutočnú odpoveď. Dnešný systém je politické zriadenie, ktoré tvorí 150 politikov, ktorí sú priamo zodpovední za svojich občanov. Do svojich funkcií sú volení, aby sa starali, pomáhali, zveľaďovali a hlavne zastupovali obyčajných ľudí. Aká je však skutočnosť? 150 politikov, ktorých smelo môžeme nazvať darmožráči a zradcovia slovenského národa nevytvárajú žiadne hodnoty, nestarajú sa o svojich občanov, nepomáhajú, nezveľaďujú a nezastávajú skutočné záujmy svojich občanov. Naše fabriky, nerastné suroviny, elektrárne a všetko čo potrebujeme k dispozícii pre svojich občanov, rozpredali cudzincom, pre ktorých sme len lacná pracovná sila a nenesú žiadnu právnu ani morálnu povinnosť zastávať naše záujmy. Takto sme prišli o stovky fabrík, ktoré zradcovia(rozumej politici) sprivatizovali. Tie fabriky, ktoré kedysi vytvárali stovky, ba priam tisíce pracovných miest pre Slovákov, dnes chátrajú alebo zamestnávajú omnoho menej ľudí a samozrejme za smiešne peniaze. Dôsledok „hospodárenia“ politikov, čiže politického zriadenia (systému) je priamo zničujúci pre slovenský národ a slovenského občana. V mnohých našich regiónoch si množstvo ľudí nedokáže nájsť normálne zamestnanie. Jasne o tom hovorí výška nezamestnanosti, ktorá predstavuje14,1 %.

 Približne 2 300 000 Slovákov a Sloveniek momentálne žije v zahraničí. Množstvo týchto ľudí odišlo zo svojej rodnej krajiny z dôvodu, že systém nebol schopný postarať sa o svojich občanov a nebol schopný zabezpečiť svojim ľudom normálnu prácu, aby mohli uživiť svoju rodinu. Preto také veľké množstvo našich ľudí odchádza do zahraničia, kde sa neraz končí ich púť. Ináč tomu nebolo ani v prípade jedného môjho rodáka z dediny, ktorý sa nechal nalákať cigánskymi otrokármi na prácu do zahraničia. Len pár dní dozadu v zahraničí tragicky zomrel, na následky brutálnej bitky. Čo predchádzalo útoku nie je dodnes objasnené a tak ostávajú len dohady. Každopádne je jasné, že pokiaľ by dokázal nájsť normálnu prácu aj doma, tak by nemusel naletieť novodobým cigánskym otrokárom, cestovať do zahraničia a nemuselo dôjsť k tragédii. Médiá o tomto prípade samozrejme  poctivo mlčali. Koľko takýchto prípadov sa stalo a koľko sa ešte stane nevie nikto. Hlavná príčina zbytočnej smrti bola, že systém na Slovensku nie je schopný dať šancu každému svojmu občanovi na slušný život. Z toho dôvodu, ako som už vyššie spomínal, odchádzajú naši ľudia do zahraničia. Ďalší médiami ignorovaný prípad z môjho okolia sa stal len pár mesiacov dozadu. Rovnako nepriamo má na tom zásluhu systém, ktorý nám sem púšťa rôznych neeurópskych cudzincov. V tomto prípade hral hlavnú úlohu občan Vietnamu, ktorý nevie poriadne ani po slovensky. To však neprekáža v tom, aby dostal azyl a mohol veselo podnikať. Oficiálne podniká v reštaurácii, neoficiálne s drogami. Jeho „prínos“ a šikovnosť ukázal priamo v centre mesta, keď nožom odzadu dopichal mladého Slováka. Polícia v jeho aute údajne našla aj marihuanu. Ani to však nebráni v tom, aby si aj dnes veselo a slobodne podnikal, aj keď má na krku pokus o vraždu. V prvom prípade nesie vinu systém v tom, že kvôli neschopnosti politikov musia Slováci odchádzať do zahraničia za prácou. V druhom prípade nesie vinu systém v tom, že sem často púšťa vrahov z iných kultúr, vďaka ktorým mimo iného aj stráca domáci trh a likvidujú sa domáci obchodníci.

Stovky nemedializovaných prípadov smrti, alebo pokusov o vraždu, kde obeťami sú Slováci, sú zámerne zamlčované. Avšak keby niekto prichytí cigána pri krádeži a nebodaj ho spacifikuje, tak sa rôzne podivné organizácie a médiá idú potrhať v tom, ako informujú občanov o tom, aký ste zlý rasista a nenecháte cigánov ani pracovať.

Hlavnú vinu na tomto všetkom nesie systém(politici), ktorý neriešia cigánsky problém, systém ktorý sem púšťa neeurópskych prisťahovalcov a nedokáže sa postarať o vlastných ľudí. Zo Slovenska pomaly prestáva byť vhodné miesto pre život. Málo práce, ktorá je aj tak zle ohodnotená, množstvo nebezpečných cudzincov a pod. Čakať kým politikov osvieti a prestanú pracovať pre zlaté teľa je úplne smiešne.

Preto musíme pracovať my! Pracovať na tom, aby sme zmenili pomery v našej republike a aby sme vrátili občanom právo na slušný a dôstojný život! Čaká nás ťažká, ale zato dôležitá cesta, kedy musíme zachrániť náš slovenský národ a zastaviť zradcov v ničení všetkého, čo budovali naši predkovia.

R.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: