4 dni cigánskych tradícií a zvykov na Slovensku

10. august. 2012 o 10:35 | Kategória: Cigánsky problém | Komentáre vypnuté na 4 dni cigánskych tradícií a zvykov na Slovensku

„Videla som, ako neter beží ku mne. Pribehla aj skupina ľudí a zrazu som mala asi dvadsať párov rúk na hlave. Trhali mi vlasy, bili ma päsťami. Podarilo sa mi skryť sa do malej škáry medzi smetnými košmi. Odtiaľ som videla, ako dav besných ľudí mláti neter. Zvalili ju na zem a kopali. Bála som sa ísť jej na pomoc. Tak som sa len nahlas modlila…“ Takto spomína na útok agresívnych cigánov jedna z obetí z Gelnice. Druhá obeť sa pre médiá vyjadrila : „Každý deň plačem. Bojím sa vyjsť na ulicu, prežívam chvíle hrôzy a paniky, len keď mám ísť k lekárovi. Stále si kladiem otázku, ako budem žiť ďalej v tomto meste.“

Domáci obyvatelia plní strachu, ktorí sa boja chodiť aj po vlastnom pozemku, je realita, ktorá vládne na Slovensku. Nie, nezúri studená vojna, ani nevypukla epidémia. Jednoducho náš národ terorizujú hordy cigánskych príživníkov. Takmer každý deň môžeme počuť o vyčíňaní tejto neprispôsobivej skupiny.

Len pár dní dozadu bol fyzicky napadnutý náčelník obecnej polície v Maduniciach, ktorého musela rýchla zdravotná služba previesť do nemocnice.  Dôvod útoku? Neprispôsobiví cigáni.

Rovnako len pred pár dňami útočil agresívny cigáň aj vo Svodíne, ktorý bil hlava-nehlava bieleho človeka. Incident vyústil až do takej miery, že muselo zasahovať 70 kukláčov. Miestni obyvatelia sa vyjadrili, že už dlhší čas sa cítia v ohrození. Cigáni ich okrádajú, vyhrážajú sa im, aj nadávajú.

V ten istý deň prichádza správa o neprispôsobivých cigáňoch z Luníka IX, ktorí neplatili a zničili vodovodné prípojky. Mesto preto muselo zakročiť a odpojiť prívod vody do liaharne kriminálnikov, zločincov a vrahov. Cigáni sa začali vyhrážať mestu a bytovému podniku. Hádajte ako dopadne táto telenovela na Luníku IX? Vyhrá zdravý rozum, alebo temperamentné cigánske vyhrážky a už o pár dní im bude opäť tiecť voda?

Rovnako pred pár dňami Slovenskom obehla správa, že podľa správcov Slovenského raja cigánske  deti robia Slovensku len hanbu a aj odrádzajú ďalších turistov od návštevy. Niektorí sa už kvôli nim otočili na opätku a išli preč. Dokonca cez niektoré dni ich tam je aj 400 či 500. Sú vraj drzí, kričia, pľujú a urážajú a okrádajú.Niečo výnimočné? Alebo typické a tradičné správanie cigánskych privandrovalcov? Starosta Letanoviec prišiel s geniálnym riešením. Presťahovať týchto problémových vagabundov do nových bytov.

A aby nebolo smutno ani celebritám zo susedstva pána Dobrovodského, tak cigánska rodina z Malaciek nás za 10 mesiacov stála už takmer jeden a pol milióna slovenských korún ( 50 000 eur).

Všetky vyššie uvedené „novinky“ sa udiali v rozmedzí 4 dní. Ide len o medializované prípady, ktoré sa týkajú našich talentovaných rómov, ktorí svojou šikovnosťou si zaslúžia čas v hlavnom vysielacom čase v krimi novinách. Koľko ďalších prípadov sa udialo počas týchto 4 dní, kde hlavnú úlohu zohrávali práve cigáni a neboli medializované, si nechcem radšej ani predstaviť.

Jedno je isté. To čo sa deje na Slovensku sa volá diskriminácia. Diskriminovanými sa stali pôvodní bieli Slováci a Slovenky, ktorí vybudovali tento štát a ktorý dnes čelia každodenným útokom  zo strany cigánskych agresorov. Rozpisovať v čom spočíva táto diskriminácia bielych obyvateľov je zbytočné. Každý človek, ktorý nemá na očiach ružové okuliare, alebo doláre z mimovládnych organizácií, tak to vidí na vlastné oči. Koľko toho slovenský národ ešte vydrží je otázne. Ja však cítim, že pohár trpezlivosti sa čoskoro preleje a spolu s cigánmi z našej krajiny poletia aj politici, ktorí sú tomuto všetkému na vine.

R.

ZDROJ: 

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/neprisposobivi-romovia-v-malackach-nas-stali-uz-takmer-50-tisic-eur.html

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody/vo-svodine-to-vrelo-dedincania-sa-postavili-proti-miestnym-romom.html

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody/nacelnika-policie-v-maduniciach-napadol-opity-rom-surovo-ho-zbil.html

http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/v-slovenskom-raji-obtazuju-turistov-krdle-deti-z-osady.html

http://www.topky.sk/cl/10/1319598/Romovia-z-Lunika-IX-chcu-viac-vody–Vyhrazaju-sa–ze-rozoberu-potrubie

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: