Autonomistické hnutie

17. február. 2012 o 7:17 | Kategória: Reakcie, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Autonomistické hnutie

To, že sa história opakuje je jasné každému, kto sa zaujíma o dejiny. Zlo si vždy vymení kabát, aby oklamalo masu ľudí, no ten, kto sa pozerá triezvym pohľadom vidí, čo sa deje. Preto my v Slovenskej pospolitosti sme poučení z chýb minulosti a v prítomnosti konáme s ohľadom na budúcnosť. Teraz je načase sa zamyslieť v akom rozpoložení sa nachádza náš slovenský národ a či nie je načase opäť vytiahnuť autonomistické vlajky. Možno vás prekvapí táto úvaha, veď predsa máme našu vlastnú republiku. Áno, možno sme mali, pokiaľ nás zradní politici nezatiahli do teroristickej organizácie NATO, ktorá vyvražďuje milióny civilistov, či do Európskej únie, ktorá má už aj vlastného prezidenta a podpísali za nás Lisabonskú zmluvu, teda de-facto ústavu európskeho štátu. Dokonca títo zradcovia nehovoria už ani o Slovenskej republike, ale ako „o tejto krajine“ čím vlastne uznávajú, že nie sme samostatný štát, ale len časť Európskeho štátu.
Dnes preto nie je potreba bojovať proti pražskému centralizmu, ale proti centralizmu a diktátu z Bruselu.
Zdá sa mi, že Slovenská pospolitosť prevzala údel veštkyne z gréckej mytológie, ktorá vždy predpovedala katastrofu, ale nikto jej neveril. Keď sme volali proti teroristickej organizácii NATO, boli sme za nepriateľov bezpečnosti nášho štátu. Spýtajte sa našich vojakov, ktorí sa vrátili zo zahraničnej misie, ako sa im páči nálepka okupantov, spýtajte sa našich slovanských bratov Srbov, ako sa im páči humanitárne bombardovanie! Keď sme volali, že vstupom do EU stratíme samostatnosť, boli sme za spiatočníkov. Teraz nám chce Brusel diktovať aj čo si vo vlastnej záhrade máme dopestovať. Keď sme boli proti zlikvidovaniu slovenskej koruny, boli sme vraj proti blahobytu a výhodám, ktoré nás s novou menou čakajú. Teraz vám tí istí „odborníci“ priznajú, že keby sme mali vlastnú menu, netrpeli by sme krízou tak ako trpíme.
Na začiatku som písal o tom, či nie je čas vytiahnuť autonomistické vlajky a veru netreba. Netreba pretože históriu treba nechať históriou, pretože sa máme pod aké vlajky s dvojkrížom postaviť. Jedna modrá vlajka s dvojkrížom už skoro sedemnásť rokov veje na stráži za slovenský národ a druhá vlajka zelená s rovnakým motívom sa od roku 2010 objavuje na uliciach a bojuje na politickom boji. Slováci postavte sa pod tieto naše prápory a ja vám sľubujem, že v tomto znamení zvíťazíte!
Verní sebe, svorne napred!

Svetozár Piešťanský


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: