Repríza Novembra 1989 – a kompletná aj s manipuláciou národa

13. február. 2012 o 18:04 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Repríza Novembra 1989 – a kompletná aj s manipuláciou národa

Spis Gorila odhalil najväčšiu korupčnú aféru od roku 1989. Znova sa národ vzbúril a znova sa ho niekto snaží zmanipulovať. Spis Gorila odhalil ako najväčšiu škodnú v dejinách Slovenskej republiky politické strany SDKÚ-DS, SMK a KDH s pridruženými výťahovými minútkovými stranami. Hlavní gorilí politici sú identifikovaní – Dzurinda, Mikloš, Bugár, Malchárek a Chmel.
Kde sú teraz tí komedianti z NGO, mimovládiek, G3S, MESA10, IVO, ĽPR, AI, AFP … ktorí hodnotia úroveň demokracie a korupcie? Prerobia spätne tie svoje analýzy, ktoré dokázali akurát tak ich želané halucinácie?
Ale začali sa diať veci. V roku 1989 sa síce robili manipulácie ale národ mal povedomie spolupatričnosti a občianskej spoločnosti. Teraz sa do organizácie protestov natlačili Sorosovi aktivisti. A tu dochádza k zmene programu. Už nie je Gorila goríl Dzurinda a jeho gangsterská bábika Radičová (až na to, že nemá vnady Sofie Lorenovej) ale Lebofico a Lenon. A zástupným problémom je zrazu voľba generálneho prokurátora a nie rozkradnuté stovky miliárd a zotročenie Slovákov na generácie skorumpovanou privatizáciou.
Niežeby Trnka nebol špinavec. Veľmi dobre si pamätáme ako tá prokurátorská špina zakázala spolu s komunistickou sudkyňou Hanzelovou Slovenskú pospolitosť – národnú stranu  kvôli stavovskému zriadeniu. Kvôli tej stavovskej demokracii, ktorá vychádza z pápežských encyklík rímskokatolíckej cirkvi. Tak sa novoboľševici snažili zakázať nielen SPNS ale aj RKC v prospech falošnej liberálnej demokracie. Stavovská demokracia spolu s priamou demokraciou vždy patrili k základom programu Slovenskej pospolitosti.
Ale vráťme sa späť. Indoktrinované Sorosove opičky presadili na mítingoch bod – vymenovanie za generálneho prokurátora Čentéša. Ako keby jednu Gorilovu-Dzurindovu svoloč Trnku bolo na niečo dobré vymeniť za inú Gorilovu-Dzurindovu svoloč Čentéša.
A tu nastúpila Gorila goríl Dzurinda. Zrazu mal od Sorosa k dispozícii zástupný problém ako vo filme Wag The Dog. Už nie on ale Lebofico aj s jeho kolou je Gorila a Lebofico to nechce vyšetriť.
Medzi nami, tie Sorosove opice sú skutočne krivácky indoktrinované. Dosť ma pobavilo ako tie Sorosove opice hneď tak po židoboľševicky objavili vnútorného nepriateľa – náckov, a že tí budú robiť bordel. Pritom išlo evidentne o anarchistov. Pridal sa aj nami milovaný minister vnútra Lipšic s halucináciami o fanúšikoch Spartaka a Slovana. Aha ho. Ale čo, však už vyše  20 rokov celé vedenie KDH pripomína skôr satanistický krúžok ako veriacich RKC. Neustále sa spájajú s maďarskými iredentistami, židoboľševikmi a liberálmi proti Slovenskému národu.
Sorosove opice začali hrať na mítingoch českú hymnu a volať tam podvodníkov typu Fedora Gála. Tiež sa stretli so Sorosovou zamestnankyňou Radičovou. Čo tým chcú dosiahnuť?
1. Zabrániť národu aby sa spojil a vykopol Goriliu Radičovej vládu (gorily sú tam určite – Dzurinda, Mikloš, Chmel, Uhliarik, Radičová).
2. Zabrániť masovej účasti na mítingoch.
3. Zahrať celú Gorilu do stratena aby zostali aj gorilie firmy aj gorilí politici.
4. Vymývať národu mozgy zvrátenými ideológiami.
Nedávno som obrbtavel keď mi jeden indoktrináč vysvetlil slovo nácek ako nacionalista. Starí dobrí komunisti. Tí aj keď presadzovali židoboľševickú diktatúru proletariátu ale nemali v hlave tak vymetené. Tí mali len nariadené III. internacionálou – Kominternou každého antikomunistu nazvať fašistom.
A koho môžeme teraz voliť?
1. Lumpenpravicový zlepenec na čele s SDKÚ-DS a KDH.
2. Lumpenliberálov zo SaS (predtým ANO, SOP).
3. Lumpov z maďarskej iredenty Most-Híd,  SMK (predtým Egyutelés, MNI, MKDH).
4. Lumpenproletárov zo SMERu (predtým SDĽ, ZRS).
5. Lumpenvlastencov z SNS.
Mimo parlamentu je to:
1. SSS- Nory Mojsejovej. Majú pravicový anticigánsky program
2. OL – NO Matoviča. Až na pomäteného Hlinu zaujímavý projekt po tom ako vyhodil dinosaurov z KDS a OKS.
3. ĽSNS
4. Podvodníkov z 99percent, PaS, NaS a iných.

Razin


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: