Neverte klamárom a otvorte si oči

19. januára. 2012 o 23:26 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Neverte klamárom a otvorte si oči

Notorickí a bezcitní klamári, to je slušnejšia definícia politikov, ktorí nám tu znepríjemňujú život už takmer 20 rokov. Dvadsať rokov sa striedajú tí istí, ktorí sklamali už mnohokrát. Tí, ktorých vždy osvieti len pred voľbami a ktorí dennodenne klamú a zavádzajú celý slovenský národ. Či je to ľavicová vláda, či pravicová, rozdiel v tom nie je. Klamstvá, sľuby a zavádzanie je typickým znakom tých darmožráčov, ktorým sa dlhodobo darí klamať a balamutiť slovenský národ.
V predvolebnom období vždy počujeme o zvyšovaní platov, dôchodkov, o nových riešeniach, či znížení nezamestnanosti. Miliónové reklamy, bilboardy, reklamné spoty, letáky, plagáty, mítingy, kde hrávajú rôzne skupiny a rozdávajú sa keksíky, či guláš, to sú ich pracoviská. Pracoviská, v ktorých dennodenne klamú občanov, aby im dali svoj hlas. Presviedčajú ich každé 4 roky, že už sa zmenili a už majú nové riešenia. Realita je taká, že naivný národ im uverí a hneď po voľbách sa opäť zmení rétorika a zabudne sa na predvolebné sľuby. Jediné, čo počujeme je, že si musíme opäť uťahovať naše opasky, na ktoré sme už museli vybiť nové dierky. Zvyšovanie cien, zvyšovanie nezamestnanosti a neskutočné zvyšovanie štátneho dlhu je to, čo vám ako vďaku, že ste ich volili, ponúknu. Nie len, že zle hospodária s našimi peniazmi, ale oni zadlžujú ešte aj naše deti a deti našich detí.
Či sú tam Dzurindovci, či Ficovci, či hociktorí iní, ktorí už sedeli v parlamente, je úplne jedno. Možnosť sa ukázať už dostali. A využili to jedine tak, že sa dobre nabalili a na slušných Slovákov sa vykašľali. Darmo môže strana, ktorá už niekoľko rokov sedela v parlamente tvrdiť, že má nové riešenia. Veď aj predtým nám tvrdili, že riešenia za ktoré zahlasovali sú tie najlepšie. No pravda bola úplne niekde inde. A keď teraz výjde na povrch, že spravili veľkú chybu, tak namiesto vyvodenia dôsledkov a ospravedlnenia, nám tu budú tvrdiť, že majú zase nové riešenia. No takéto riešenia stoja náš národ nemalé peniaze, o ktoré prídeme, len pre to, že im v tých klamárskych hlavách chýba zdravý sedliacky rozum.
Každá normálna matka a otec sa dokážu postarať o svoju rodinu. Majú nejaký príjem a z toho minú len toľko koľko majú. Nikdy nie viac. Snáď nebudú zadlžovať svoje deti do budúcna. Takto dokáže hospodáriť s ozaj skromným obnosom takmer každá rodina na Slovensku. Nedokážu to len dve skupiny, ktoré sú si navzájom dosť podobné. Jednou skupinou sú cigáni a druhou politici, ktorí nám tu predvádzajú divadlo už takmer 20 rokov. A my im na to ich predstavenie chodíme stále dookola. Stále na to isté predstavenie, ktoré predvádzajú každé predvolebné obdobie. Ja mám toho už dosť a na to ich opakované predstavenie už vážne nemám žalúdok. To, čo dokázali za ich pôsobenie v parlamente už nezatieni ani 100 ročná milionárska a opäť klamárska predvolebná propaganda.
Preto podporujem zmenu. Preto podporujem tých, ktorí tú zmenu naozaj chcú, a ktorí už nechcú, aby nám tu ničili našu krajinu obyčajní klamári.

R.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: