Potrat- legálna vražda

11. október. 2011 o 17:21 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Potrat- legálna vražda

Slováci, Slovenky! Náš národ vymiera a potraty sú jednou z hlavných príčin prečo je tomu tak. Pozrime sa spoločne na to, koľko nenarodených detí už bolo zavraždených!   Od roku 1950 do roku 1957 platil zákon č. 86/1950 Zb., dovoľujúci vykonať potrat zo zdravotných dôvodov. Počet detí, ktorým bol ukončený život potratom na Slovensku od prijatia potratového zákona č. 68/1957 Zb. s účinnosťou od roku 1958 prevyšuje počet 1. 300. 000 detí.

V roku 1997 bolo umelými potratmi zabitých 22. 318 detí. V priemere 61 detí každý deň. V roku 1988 to bolo vyše dvakrát toľko ako v roku 1997. Cez desaťročie 1980-1989 bolo zabitých 387. 859 detí – predstavuje to jedno veľkomesto.
Čo by bolo dnes z týchto ľudí, aké materiálne, morálne a duchovné hodnoty by vytvorili??? Škoda, že nedostali šancu žiť.
A toto hrozné barbarstvo u nás a aj v iných “demokratických” krajinách je podporované štátnymi zákonmi. U nás je podporované štátnym zákonom a vyhláškou.
Štatistika nezahrňuje potraty spôsobené používaním antikoncepčných prípravkov. Mnohé antikoncepčné prostriedky majú okrem antikoncepčného účinku (zabránenie počatiu) aj abortívny účinok (spôsobujú potrat v rannom štádiu tehotenstva). Znižovanie počtu umelých potratov nie je spôsobené len užívaním antikoncepcie ako tvrdia jej zástancovia, ale aj znížením plodnosti populácie a inými faktormi, vrátane slabého zabezpečenia a podpory mladých rodín.

Čo je to umelý potrat?

Aby sme sa vyhli takému strašnému slovu akým je “potrat”, klameme po latinsky slovom interrupcia, miniinterrupcia, UPT, abort a podobne. Nič to bežnému človekovi nehovorí. Aspoň nič hrozného. Život nenarodeného dieťaťa ukončujeme ostrým nástrojom, ktorý nazývame kyretou, alebo vysávačom pri tzv. miniinterrupcii. Robíme to v maternici naslepo a treba mať poriadny cit, aby sa neprerazila silne krvou a žliazkami presiaknutá – až špongiózna stena maternice, ktorá má normálne veľmi nežné poslanie: prijať oplodnené vajíčko – zázrak vesmíru – a stať sa na deväť mesiacov kolískou, postieľkou a živiteľkou nového ľudského jedinca. Pri interrupcii sa maternica stáva hrobom pre vlastné dieťa.

Jeden americký film “Nemý výkrik” nám prináša videozáznam priebehu potratu. Začiatok filmu človeka fascinuje. Malé dieťatko voľne pláva v plodovej vode, rozhadzuje rúčkami, chytá sa steny maternice, otvára a zatvára ústočká, vidieť tlkot srdiečka asi 140/min. Je to čosi úžasné! Priam fantastické! Veď už pred päťtisíc rokmi Semiti – aj bez videa – pokladali vznik a vývoj ľudského plodu v materskom lone za najväčší div a tajomstvo vesmíru. Ďalšie minúty musia človeka zdrviť. Dieťa objavuje v maternici agresora v podobe smrtiaceho nástroja – vysávača, ktorý ho o malú chvíľku roztrhá na franforce. Dieťa sa snaží unikať raz na jednu, raz na druhú stranu maternice, chytá sa steny maternice a hľadá záchranu. Srdiečko sa od strachu rozbehlo na 200 úderov za minútu. Na ústočkách vidno hroznú grimasu s akýmsi nemým výkrikom, ktorý však nepočuje ani žena, ani lekár uskutočňujúci potrat.”Mašina” je príliš hlučná – hlučnejšia ako krik dieťaťa aj ako krik svedomia! Za chvíľočku trubička vysávača preráža plodovú blanu, vyteká plodová voda a začína potlakom trhanie končatín, trupu .. Potom sa špeciálnymi kliešťami rozdrví hlavička, ktorá by neprešla úzkymi, aj keď násilne rozšírenými pôrodnýmicestami. Lebečné kostičky sa odsajú a “práca” je hotová.
Takýmto vykreslením potratu, ktorý je žiaľ skutočnosťou, nechcem nikomu zraniť srdce, alebo v ňom usmrtiť nádej, ani spovedať svedomie. Mali by sme sa všetci spoločne zamyslieť nad tým, čo sa to robí so svedomím ľudstva. Či je už v takej agónii, že ani nevníma, že je v ťažkom nebezpečenstve genofond ľudstva?
V roku 1989 bolo na celom svete zabitých v materskom lone 85 ( slovom osemdesiatpäť) miliónov nenarodených detí. Do neba volajúce číslo! A svedčí o strašnej mravnej biede tejto doby.  Musíme klopať na dvere ľudského svedomia a robiť všetko, čo od nás závisí, aby sme nedopustili poškodenie alebo zničenie národného zdravia. Podľa štatistík každé štvrté dieťa narodené z vyškriabanej maternice je nejako chybné, poškodené. To je predsa 25 percent! Preto nesmieme byť ticho!  Pokiaľ budeme mlčať, bude to znamenať, že ticho súhlasíme s genocídou nášho národa a sami sa podieľame na tom, že náš národ vymiera!  Preto musíme hlasno hovoriť o tomto závažnom probléme ! Potraty – legálne vraždy, sa týkajú nás všetkých! Je to otázka budúcnosti, je to otázka zachovania nášho rodu!

-Rkstraz-

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: