Podpora pre Varnsdorf

17. september. 2011 o 16:06 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie, Zahraničné udalosti | Komentáre vypnuté na Podpora pre Varnsdorf

Prečítajte si čo sa deje vo Varnsdorfe (CZ). Spravte si vlastný úsudok, aby ste bezhlavo neverili lživej mediálnej kampani a klamstvám z úst vládnych predstaviteľov. Vrcholom klamstva je vyhlásenie ministra Kubiceho a neuveriteľne škandálny prejav prezidenta Klausa. Minister Kubice a jeho pražské gestapo chránilo cigánskych extrémistov a masakrovalo obyvateľov Vransdorfu. Nižšie uvedené dva články popisujú čo sa v tomto meste skutočne udialo v sobotu 10. septembra 2011.
Pre ďalšie časti si dajte do vyhľadávača youtube Vransdorf demonštrácia 10. 9.


Video žurnál: „Demosntrace ve Vransdorfu 11. Září 2011 – 9:56 / Miroslav Nepravdy“ – tomu by odpovedalo aj Kubiceho klamstvo o tom, ako miestny ostali doma. Iba so seba robí idiota, kto chce pravdu nájde (vďaka Bohu za internet). To čo predvádzajú média (najmä spravodajstvo verejnoprávnej ČT je úplná úbohosť, trestného razenia a vracia nás hlboko pred rok 1989.
Trochu iný pohľad, surový, nezostrihaný. Napríklad tu je ten údajný krvilačný dav plný radikálov. To by bolo, keby sme ten dav nerozdráždili, že?

Tu zas dav u divadla vyzerá obzvlášť nebezpečne! Ale ani na koňoch sa ho nepodarilo patrične rozvášniť.

Čo dodať, rozvášnili. Spokojní, takto to niekto potrebuje?

Občania na námestí

Informácie z Varnsdorfu od Miroslava

11. Září 2011| Miroslav
Bylo nás tam 2000. Extremistů pár desítek. Nevěřte médiím, mají příkaz buď lhát nebo alespoň mlčet. Sobotní večer byl masakr. Prosíme o podporu a pomoc. V protestech budeme pokračovat dál, ale potřebujeme podporu z celé republiky. Snaží se nás umlčet. Cikáni to tu zde vnímají, že zvýšená přítomnost policie je tu proto, aby je chránila před námi. Proto se nyní již nestydí přepadávat i za bílého dne. Jsme zoufalí, musíme se bránit.
Dnes v noci jsem mluvil s policisty z rumburského oddělení. Jsou nemilosrdní  masírováni z pražského policejního vedení. Denně dostávají pokyny, jak mají umlčet protesty v regionu, je jim z toho zle, ale mají strach o místo. Místní policisté jsou´většinou s námi, ale musí poslouchat rozkazy z Prahy. A ty zní: “zlikvidovat tento zárodek možného problému, nesmí se to rozšířit po celé republice.” Proto tu dohlíží i ministr Kubice, aby všechno proběhlo, jak má. Bijci z Prahy, středních Čech a také už z Moravy nám dnes v noci ukázali, jak se tato vláda hodlá vypořádat byť i jen s náznaky občanské nespokojenosti. Lidi, dnes bojujeme ve Varnsdorfu i za vás …. jestli nás zlikvidují, pak půjdou i po všech ostatních. Pomozte nám. Ve svých městech a obcích jistě máte svoje problémy. Dejte najevo, že chcete, aby byly řešeny. V roce 1989 to začalo
v Teplicích. V roce 2011 to začíná ve Varnsdorfu. Nebo se vám líbí, co se na nás šije v parlamentu?
Cikánský problém je jen špička ledovce

Z diskuse ve Varnsdorfu 11. Září 2011 | Miroslav
Dobrý den vážení spoluobčané, události včerejšího dne mne nutí k zamyšlení nad tím,o co tu vlastně jde. Už jenom přítomnost ministra Kubiceho, který vše pěkně sledoval u Sportu, jak jeho ovečky mlátí dav. A nebojím se říci, že většina v davu byli občané našeho města. To že na těžkooděnce zaútočili policejní provokatéři (rozumějte příslušníci PČR) se už nikde nedozvíte. Shodou okolností jsem se pohyboval večer po náměstí, když sem dorazila skupina asi 30ti lidí. Myslel jsem si nejdříve, že jsou to skini. Ale k mému překvapení se z nich vyklubala policejní jednotka, která si vesele vyprávěla o tom, jak se jim to podařilo pěkně rozjet. Další věcí bylo několik členů kriminální policie, kteří byli převlečení za novináře. Ale největší úder pro mne byl v restauraci v bývalých kasárnách. Po příjezdu policejního antonu, jeho posádka vystoupila, schovala se v prostoru čerpací stanice a jeden člen posádky šel objednat pivo! Po jeho konzumaci opět posádka nasadila kukly, nasedla do antonu a s blikajícími majáky opět odjela lovit do města “extremisty”.
Ale co je mi opravdu na tom všem divné? To, že pan ministr jen tak náhodou řídí zásah policie. Že se tu najednou ukázal pan Liška s paní Peake a provokáteři od policie tu rozjíždějí zásah proti demonstrantům, pan Kubice jakoby náhodou ví, ve které zahradě byly schovány “zbraně” extremistů. Dále novináři, kterým se vždy hodilo kdejáké šustnutí u policie, najednou referují ve všech novinách a tv spravodajstvích jako přez kopírák.
Jen poznámenávám, že nesouhlasím s názory pana Vandase a nejsem ani příznivcem extremismu. Ale včerejší události mne jen utvrdily v tom, že tady jde někomu o potlačení protestů za každou cenu. Odkud vítr fouká a co za tím stojí, nechť si každý přebere sám.
Přeji vám všem hezký zbytek dne.

Za podporu děkují  Varnsdorfáci

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: