Teraz sú na rade nacionalisti

26. júla. 2011 o 12:11 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Teraz sú na rade nacionalisti

Najlepším manipulantom más ľudí súčasnej doby je strach. Navyše sú jeho účinky znásobované vtedy, keď je šírený masovokomunikačnými prostriedkami. Doposiaľ to bol strach z  terorizmu moslimských extrémistov. Začalo to útokom na dvojicu mrakodrapov v New Yorku, o ktorom sa po čase objavilo mnoho otázok zahalených hmlou pochybností. Bolo predsa potrebné vyvolať nenávisť spoločnosti voči ľuďom – “teroristom” – pochádzajúcim z krajiny, kde sa dá potom beztrestne ťažiť aj vojensky. Po zbohatnutí na vojenských konfliktoch, po dosadení „demokratických“ politikov za vládcov krajiny a po úplnom ovládnutí ťažby ropy vplyvnými krajinami, nastal čas na odohrávanie nového scenára strachu ľudí a ich manipulovania. Bodku za celým vojenským divadlom „šeliem demokratiek“ malo byť údajné odstránenie vodcu Al-káidy, veď už aj platňa o hrozbách Talibanu začala byť dosť obohraná. Položme si jednoduchú a logickú otázku: Prečo zrazu prišlo také masívne sťahovanie demokratických vojsk z Afganistanu a Iraku?
Generácie pamätníkov 2. svetovej vojny pomaly vymierajú a po jej hrozbách zostávajú iba dokumentárne či hrané filmy alebo múzeá. Ale to by musel byť natočený každý mesiac nový kasový trhák o hrôzach holokaustu na to aby najmocnejší tohto sveta udržali davy ľudí v eufórii pohoršenia nad zločinmi proti ľudskosti.
Teraz nadišiel čas hľadať nového nepriateľa. Pre najmocnejších a samozrejme najbohatších skutočných extrémistov tejto planéty je stále potenciálnou hrozbou národná jednota ktorejkoľvek krajiny. Veľmi rýchlo dotyčným pánom došlo, že národne cítiaci ľudia cez internet nečítajú iba ich cenzurované správy, ale  si medzi sebou vymieňajú a ďalej do sveta šíria aj skutočnú pravdu o novodobej forme demokracie a jej nástrojoch.
Preto je ďalším krokom v tejto spravodlivej mašinérii potlačiť národné uvedomenie a nacionalizmus v Európskych krajinách. Jednoducho povedané odteraz bude snahou vplyvných vyvolať v obyvateľoch Európskych krajín nielenže ľahostajnosť, ale dokonca nenávisť voči vlastnému národnému cíteniu a nacionalizmu. Tieto slovné spojenia budú systematicky označované nálepkou PRAVICOVÝ EXTRÉMIZMUS !!!
Budú k tomu opäť použité všetky masmédiá a dovolím si to nazvať ako novodobý „Hon na čarodejnice“. Akýkoľvek náznak národného cítenia či nacionalizmu u hociktorého Európana bude okamžite všetkými „demokratickými“ večernými správami nazvaný ako pravicový extrémizmus. A keby náhodou nacionálne cítiaci ľudia jemne pristupovali k forme verejnej prezentácie svoj názoru, príde na rad nasadzovanie agentov provokatérov, aby ľudia z nenávisti voči svojej vlasti nevychladli.
Na záver môjho príspevku by som rád položil jeho čitateľom dve otázky : Dovolí svedomie skutočnému nacionalistovi odpáliť nastraženú bombu v centre svojho hlavného mesta, zabiť pritom nevinných krajanov či zničiť ich majetok? Dokáže skutočný nacionalista namieriť zbraň na nevinného krajana – príslušníka vlastného národa a stlačiť spúšť? Odpoveď na obidve otázky znie : NIE!!! Takéhoto niečoho sa môže dopustiť iba šialenec alebo zmanipulovaná osoba, ktorej konanie bude vopred plánované a potom cielene zneužité. Tak ako to bolo v prípade nórskeho psychopata, slobodomurára Breivika.
Preto bude odteraz v každej Európskej krajine veľmi potrebné a priamo žiadúce aby sa nacionalisti nedali zbytočne vyprovokovať k násiliu či prehnaným slovám ale aby trpezlivo a s dávkou zdravého rozumu šírili myšlienky nacionalizmu a lásky  k svojej vlasti.

PK
Zvolen

Súvisiace – Odkaz z Osla


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: