Slovo Vodcu: prečo nacionalizmus

21. júna. 2011 o 21:47 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Slovo Vodcu: prečo nacionalizmus

Už dávno a mnohokrát som počul vyčítanie zo strán našich sympatizantov, vraj prečo sami seba označujeme za nacionalistov. Chápem strach niektorých ľudí z tohto slova, no ich strach pochádza len z nevedomosti.
Toto je krátky článok na upresnenie prečo sa hlásime k pojmu NACIONALIZMUS. V dnešnej dobe mediálne hyeny ovládané protislovenskými živlami používaním slov nacionalista, nacista, extrémista, fašista v jednej vete nabudili dojem, že nacionalista je človek porušujúci zákony. Omyl je však pravdou a ľudia ktorí sa vyznajú v tejto problematike vedia o čom je reč. Poďme teda vysvetliť niektoré pojmy. Nacionalista neznamená nič iné ako národovec, či národniar.
Slovo národovec by bolo možno vhodnejšie používať, avšak za národovcov sa považujú všetci zbabelí internetový bojovníci ako aj krčmoví krikľúni či dokonca čelný predstavitelia takých organizácií, ktorí sú obviňovaný vlastnými členmi zo sexuálneho obťažovania. Pre takých v našej organizácií miesta niet!
Ďalší pojem národniar je v mysliach ľudí prepojený s tunelársko zlodejskou firmou známou pod skratkou SNS. Táto firma vytvorená na odlákanie uvedomelých voličov, parazitujúca na názve historickej Slovenskej národnej strany, zrádzajúca poctiví slovenský ľud je mi tak neprípustná, že označenie národniar je pre mňa urážkou.
Nacionalista, naproti predošlým pojmom, je človek aktívny, hrdý a slušný. Preto sa Slovenská pospolitosť vždy bude hrdo hlásiť k nacionalizmu, vždy sa budeme aktívne podieľať na zveľaďovaní či prípadnej obrane slovenského národa.

Marcel Urban
Vodca Slovenskej pospolitosti


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: