Migranti a multi-kulti

31. mája. 2011 o 19:59 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Migranti a multi-kulti

Vážení páni! Vítam vás na starom stretnutí vo veci storočného jubilea Starších Sionu. Dosiahli sme všetky ciele naformulované na našom prvom stretnutí pred 100 rokmi. My riadime vlády. My sme vytvorili protirečenia medzi našimi nepriateľmi a primäli ich ničiť jeden druhého.  My určite odstránime kritikov nášho diela, a my sme najbohatší zo všetkých na zemi.
Hovorím o SMRTI tradičnej Európskej kultúry. My úplne zničíme všetky prostriedky, ktoré pochádzajú od takzvaných ÁRIJCOV.
Nastal čas sa presvedčiť, že stará Európa  ZANIKÁ SKRZ GENETICKÉ ZMIEŠAVANIE a FAKTICKY je dovedená k NULOVEJ PÔRODNOSTI.
My všetci sme sa kochali víziou veľakrát opakovanou snímkami z celého tohto sveta – POSLEDNÝMI BIELYMI DEŤMI, ktoré sa hrajú s tmavými deťmi a vieme, že toto je cesta ku konečnému zničeniu rás. My môžeme zničiť PRASTARÚ ČISTÚ LÍNIU KRVI všetkých rás, okrem našej, nabádaním k altruizmu a produkovaniu zmiešaného potomstva.
Existujú aj agresívnejšie programy. Majú za cieľ zničiť nasledujúce pokolenie Európy a tento cieľ je hodný akejkoľvek ceny. Chceme, aby každý otec pocítil ťažkosti od detí a produkoval zmiešané potomstvo.
Musíme použiť našu vládu na očierňovanie mužov a žien, tých, ktorí ešte majú úmysel uchrániť svoju prirodzenú čistotu. V novej spoločnosti budú objektom trestov.
Aby sa Gojovia nemohli spájať, je potrebné ich zabíjať a zatvárať do väzení…. atď

Tak asi takéto sú predstavy sionistov o budúcnosti kresťanov a Európanov.  Ale prečo to spomínam ?

 V poslednej dobe sme svedkami migrácie ľudí z Afrického kontinentu do Európy a šokujúcej benevolencie zo strany „predstaviteľov“ EU.  Iba Dánsko našlo v sebe kus odvahy a pudu sebazáchovy a navrhlo opäť zriadiť colnice pri vstupe do krajiny zo Švédska a Nemecka. Samozrejme, že vyplznuté a prašivé psiská  z Bruselu sa rozštekali, akoby im išlo o život.

Ale čo s tým má Slovensko ? Musíme si uvedomiť v kontexte s horeuvedeným, že „niekto“ chystá pre Európu diabolský plán a Slovensko je toho súčasťou. Totiž v najbližších dvoch dekádach sa má dostať do Európy cca 50 miliónov migrantov z dôvodu „nedostatku pracovných síl“!  Aký to bude mať dopad, si vieme predstaviť.

Čo do počtu obyvateľov môžeme Slovensko porovnať s Nórskom. Ekonomicky sú Nóri samozrejme niekde inde, ale v šesťdesiatych rokoch na tom oveľa lepšie neboli.

Imigračná politika  v tej dobe pozostávala v regrutovaní ľudí výlučne z moslimských krajín : Pakistan, Kosovo ( Juhoslávia ), Maroko a Turecko. Bola to však len symbolická pomoc ľuďom z týchto krajín, pretože za desať rokov získalo štatút utečenca len 223 migrantov.  Ale už v roku 2002 bol nárast novonarodených detí u cudzincov 7 percent z celkového počtu !

V prvom polroku 2009, získalo azyl v Nórsku 8000 utečencov, prevažne Afgáncov. Čo bolo o 2500 viac, ako rok pred tým. Dnes si žiada štatút utečenca okolo 18 až 20 000 azylantov! Okrem Afgáncov sú to aj Somálci a moslimovia z krajín  bývalej Juhoslávie.

Veľmi zaujímavý je aj fakt, že v rokoch 1996 až 2000, získalo imigračné víza viac žien, ako mužov. Všetko vo veku 20 – 35 rokov ! Dôvod je snáď jasný každému.

Ale aký to má praktický význam ? Prudký nárast kriminality !  S migračnou politikou totiž ide ruka v ruke aj kriminalita spojená s prevádzačstvom.  Až 80 percent migrantov a žiadateľov o azyl, ide cez zločinecké skupiny a siete.

V Nórskom kráľovstve sa v minulom storočí považoval za najťažší „zločin“ opilstvo a zamykanie domov alebo áut,  za neslušné.  Dnes je v Nórsku násilná trestná činnosť bežnou vecou a domáci nevedia čo s tým. Prepadnutia, lúpeže, znásilnenia, vraždy zo cti podľa Islamu, ale hlavne obchod s drogami, to je to, čo tam nikdy nepoznali. Je celkom možné, že s prvými migrantami prišli aj ľudia, ktorí boli inštruovaní CIA a ich úlohou bolo spriadanie dílerskych sieti.  Mimochodom, vedeli ste, že najbohatší Nór je vlastne Pakistanec ?

Zrejme podobný scenár nás čaká aj na Slovensku. Už dnes žije na Slovensku viac ako 500 tisíc cigánov a keď k ním pribudnú migranti….. ?!  Predstavte si, že im jedného dňa, ktosi podá drogy na skúšku. Prvá dávka grátis. A neskôr zbrane !!! Od väčšinového obyvateľstva to určite nedostanú, takže…….. ?

Možno si niekto pomyslí, že preháňam. Ale ako si mám vysvetliť počin D. Lipšica, ktorý už jasne avizoval „pomoc“ azylantom z tretieho sveta ??

O.V.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: