Slovo Vodcu – k 16. výročiu vzniku Slovenskej pospolitosti

17. mája. 2011 o 19:04 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Slovo Vodcu – k 16. výročiu vzniku Slovenskej pospolitosti

Na stráž! Prihováram sa k vám členovia, priaznivci, kamaráti pri príležitosti šestnásteho výročia Slovenskej pospolitosti. Pre niekoho je šestnásť rokov väčšia časť jeho života, pre organizáciu je to dosť času na to aby dospela. Stali sme sa najsilnejšou, najznámejšou a najaktívnejšou nacionalistickou organizáciou na Slovensku. Najsilnejší sme pretože nezrádzame naše ideály! Najznámejší pretože sa nebojíme nazvať veci pravými menami! Najaktívnejší pretože nečakáme kým druhí spravia to čo je treba spraviť hneď!
5. marca 2011 som prevzal kormidlo a stal som sa novým Vodcom Slovenskej pospolitosti. Dostala sa mi tak vážna a dôležitá úloha pokračovať v tom čo zanechali Marian Kotleba a Ivan Sýkora. Nebudem tu spomínať na všetku našu činnosť, pretože to čo je dobré sa samo chváli. Aj napriek tvrdej proti kampani ktorá sa v médiách vedie stále získavame ďalších priateľov. Nie je na Slovensku iná organizácia, ktorá by bola tak masívne očierňovaná ako sme my. Toľko rôznych negatívnych prívlastkov a novotvarov akými nás nazývajú sa nedá ani spočítať. Mnoho našich priaznivcov sa pýta prečo sa nebránime, prečo sa nesťažujeme? Nemáme sa však komu sťažovať a plakať na tými úbohosťami veru nie je našou prioritou.
Využijem túto príležitosť a jasne poviem čo je Slovenská pospolitosť. Aj keď to už bolo mnoho krát povedané, opakovanie je matka múdrosti. My nie sme žiadna tajná organizácia zo skrytými úmyslami. Vždy sme sa priznávali k tomu čo sme, pretože sa nemáme za čo hanbiť. Sme nacionalistická organizácia postavená na slovenských a slovanských základoch. Chránime naše tradície proti rastúcemu trendu multikulturalizmu. Nepracujeme pre momentálny okamih, ale pre budúce slovenské generácie. Sme idealisti, pretože len vďaka idealistom ako boli štúrovci či hlinkovci náš národ prežil do dnešných čias.
Je však aj na Tebe čitateľ, či náš národ bude žiť aj naďalej. Vyzývam každého kto sa chce pridať k nám a pracovať pre národ nech tak spraví hneď a nečaká. Každý Slovák či Slovenka povstaň, budúce generácie ťa potrebujú. Pridaj sa k povestným Svätoplukovým prútom a zaviaž sa k službe národu. Každý kto môžeš pomôcť finančne či materiálne na rozvoj našej organizácie neváhaj. Je najvyšší čas.

S pozdravom
Verní sebe – svorne napred!
Marcel Urban
Vodca Slovenskej pospolitosti

kontakty:
Email: pospolitost@pospolitost.org
Adresa: Slovenská pospolitosť, P.O.Box 197, 85000 Bratislava 5
Tel. číslo na sekretariát SP:  0918 042 731
Bankové spojenie: 2625845571/ 1100  Tatrabanka


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: