Prejav aktivistu SP na protivládnom proteste 1. mája 2011 v Prešove

5. mája. 2011 o 10:28 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Prejav aktivistu SP na protivládnom proteste 1. mája 2011 v Prešove

Pozdravujem Vás v mene Slovenskej pospolitosti. Organizácie, ktorá už šestnásty rok bráni slovenské záujmy a záujmy slovenského občana. Dnes sme sa tu zišli na sviatok práve, aby sme svojim spôsobom oslávili prácu poctivých ľudí na Slovensku. Jeden deň v roku majú poctiví pracujúci ľudia oslavovať. Pýtam sa však ako majú oslavovať?!
Veď  v dnešnej dobe je poctivá práca na smiech darmožráčom z ponovembrových vlád, ako aj asociálom využívajúcich zle nastavený sociálny systém! Zatiaľ,  čo zlodeji v bielych golieroch zdierajú slušných ľudí zákonmi, ktoré vyhovujú im, asociálni paraziti žijú z daní pracujúceho človeka a ešte mu strpčujú život kradnutím, vraždením a znásilňovaním.
 Ale pozor! Nezišli sme sa tu, by sme rozdúchavali zbytočné vášne, ale by sme upozornili, že to takto ďalej nejde. Je čas na radikálnu zmenu v myslení slovenského človeka.

Pretože ak sa nezmení naše myslenie, nemôžeme žiadať, aby sa zmenili tí druhí. Jediná šanca na pozitívnu zmenu v politickej scéne je Ľudová strana Naše Slovensko! Jediná šanca na zmenu je, ak sa zapojíte aj vy Prešovčania, ak sa po Vašom boku zapojí celý slovenský národ! Spojiť sa a spoločne bojovať za právo na slušný a dôstojný život!
Poďme spoločne v duchu Svätoplukových prútov: za Slovenský národ, za slovenského občana, za našu budúcnosť a proti skorumpovaným, zapredaným a protislovenským politikom v našej krajine!
Ešte by som chcel v mene Slovenskej pospolitosti vyzvať predstaviteľov vlády, aby konečne pochopili, že to my sme tu doma! Chceme ich upozorniť, že nie oni, ale my občania Slovenskej republiky tvoríme tento štát!
Tak už konečne berte do úvahy silnejúci hlas ľudu, pretože ak budete takto pokračovať ďalej, tak bežní občania už neprídu protestovať do ulíc, ale pôjdu rovno do parlamentu – odtiaľ vás vykopú  a dopadnete len niekde na letisku v Tel-Avive.
Ďakujem za pozornosť


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: