Dobro došli

27. apríla. 2011 o 15:57 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Dobro došli

Kam sme to vlastne došli ? Po dvadsiatich rokoch od policajného štátu z konca 80-tych rokov sme tam kde sme boli. Židoboľševický režim už ani nezakrýva svoju brutalitu a ani sa už neskrýva za nejakú zákonnosť. Už je to jedno. Prvoradé je čo najviac nakradnúť a dúfať, že to voliči s pomocou židoboĺševických masmédií do volieb zabudnú. Zoberme si takého Róberta Fica.
O ňom bolo známe, že má stámiliónové dlhy na svoju politickú činnosť a to v dobe keď ešte nebol premiérom. Preto bol bledý ako stena keď v roku 2002 nevyhral voľby. Komu a či splatil už svoje dlhy vie len on. O klebetách prečo je vydierateľný videonahrávkami pomlčme. Celá strana SMER pritom vtedy pozostávala len z krajských koordinátorov a predávala zvoliteľné miesta na kandidátke do parlamentu za 9.000.000 Slovenských korún.
Zoberme si takého Jána Slotu. Málo mu bolo koľko nakradol a tak keď ho Anka vypšíkala z predsedníckej stoličky ako čert Brunteles chodil, vykrikoval a robil – keď nie ja tak nikto iný. Bolo mu jedno keď sa SNS v 2002 nedostala do parlamentu z osobných jeho a Ančiných sporov a neslovák Dzurinda uskutočnil krádež storočia na Slovenskom národe. Slota aj tak vnútrostranícky odkázal v 2006, že nechce v strane chudobných ľudí a neskôr predával zvoliteľné miesta na kandidátke do parlamentu za milión Slovenských korún. Slota získal superkoaličný potenciál keď postavil v Žiline pomník holokaustu a tiež asi už predsa len niekomu liezlo na nervy 8 rokov maďarských šovinistov v slovenskej vláde. Ktovie komu sa stále musí pchať Slota do zadku s útokmi na Slovenskú pospolitosť.

Neviem či sa mám smiať alebo plakať keď Slovenská národná strana tiahne do boja proti nacionalizmu. SNS má pritom všelijakú minulosť. Aj pasivitu, hoci sa hrdí titulom najstaršej slovenskej strany. Ale to čo prevádza takých 10 rokov tak sa Martin Rázus v hrobe obracia. Asi tak ako Jozef Tiso keď vidí KDH.
Pritom už občania Slovenskej republiky od zlodejských lídrov nechcú dokopy nič. Len žiť v občianskej spoločnosti, nemať na krku cigánskych kriminálnikov a zarobiť si na chleba. Lenže v záujme kriminálnych ziskov politickej svoloče treba každý odpor tvrdo potlačiť. Bez zaváhania. Židoboľševicky.
Dobro došli.

Razin


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: