Podľa 5 článku zmluvy NATO, sme na pokraji vojny s Lýbiou

22. marca. 2011 o 7:11 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Podľa 5 článku zmluvy NATO, sme na pokraji vojny s Lýbiou

Ak by Lýbia po leteckých útokoch „spojencov“ zaútočila na ktorú koľvek  z krajín NATO, znamená to pre SR  povinnosť túto napadnutú krajinu chrániť a vykonať všetky opatrenia k tomu aby spoločnými silami NATO Lýbiu porazili.

 Tu nastávajú tri rečnícke otázky:

Zaslúži si náš národ pre hlúposť druhých, žiť v strachu a obave z toho či Lýbijskí ľud nezútočí formou teroristických útokov na všetky zúčastnené krajiny proti nim?
Čo Slovákom Lýbia a jej ľud spravil, aby sme na nich zaútočili, hoci len podporou vojsk iných NATO krajín???
Prečo by mali naši vojaci bojovať proti krajne s ktorou nemá náš národ a republika žiaden konflikt záujmov?

 Stačí sa zamyslieť nad tým, ako by postupovala vláda SR voči skupine „povstalcov“ na Slovensku, aj keby hlásali tie najdemokratickejšie heslá a vyjadrovali názory v prospech jednoduchých občanov Slovenska a nie finančných korporácií . . . tam by už princíp solidarity „demokratického sveta“ s utláčanými Slovenskými povstalcami asi rýchlo skončil.
 „Demokracia“ má ešte na celom svete veľký kus práce, kým odstráni všetkých diktátorov, ktorí utláčajú svoj ľud. Záleží len na tom či je diktátorský režim vazalom USA, alebo bude mať dotyčná krajina dostatočné zásoby ropy, prípadne iných nerastných surovín, ktoré by „svetová demokracia“ chcela ovládať.

P. K.

(link na viac info)


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: