Západne Slovensko zasiahla vlna terorizmu

29. decembra. 2010 o 16:46 | Kategória: AntiAntifa, Domáce udalosti, Reakcie | Komentáre vypnuté na Západne Slovensko zasiahla vlna terorizmu

V poslednom čase niekoľkých predchadzajúcich mesiacov zasiahla západné Slovensko mohutná vlna terorizmu. Brutálne, zákerné a zbabelé fyzické útoky smerovali voči národným aktivistom, no najmä voči členom,  predstaviteľom a sympatizantom Slovenskej pospolitosti a Ľudovej strany Naše Slovensko. Útokom sa nevyhli ani ich rodinní príslušníci a majetok, hlavne automobili. Podľa našich informácii, k najväčšiemu výskytu útokov došlo v Bratislave a Bratislavskom kraji. Za necelého pol roka sú to celkovo asi dve desiatky brutálne fyzických napadnutých osôb pred ich obydlím a asi päť totálne a štyry čiastočne zničené automobily. K daľsím útokom došlo napríklad v Stupave, Hlohovci a Trenčíne.

Všetky útoky vykazujú brutálny charakter organizovaného zločinu, teroristických prvkov a mafiánských praktík, vedených voči osobám a skupinám osôb pre ich politickú príslušnosť, názor alebo presvedčenie s cielom zastaviť, zastrašiť alebo zničiť svojich politických oponentov.  Z celkového počtu napadnutých boli prepadnutí minimálne dvaja kandidáti ĽSNS v predchádzajúcich parlamentných voľbách.  Jednému z nich následne po predošlom fyzickom útoku podpálili pred domom automobil.

Útoky neboli ničím vynimočným ani v minulosti. Stačí si spomenúť na tie najznámejšie, ako bol brutálny útok na Mariana Kotlebu a jeho matku pred ich domom v roku 2005. Útok na predstaviteľov SP pred akciou Pochod za národ, ktorý sa konal 14. marca 2009, kedy bolo po predchadzajúcom poškodenní aj podpálené auto Vodcu SP Ivana Sýkoru. Vianočný útok na známeho aktivistu SP. Alebo nedávny prípad zo Žiliny, kedy bol brutálne napadnutý iba 16 ročný mladík miestným 25 ročným nadrogovaným antifa anarchistom pre odznak SP na jeho bunde. Mladík skončil s vážnymi zraneniami v nemocnici, kde si niekoľko týždňov aj poležal. V minulosti boli zaznamenané aj časté útoky na účastníkov národných zhromaždení, pred alebo po skončení týchto podujatí. V poslednom obdobý, ale nárast, intenzita a zákernosť presiahla všetky predchádzajúce obdobia.

Polícia aj napriek množstvu svedkov a indícii neobjasnila žiaden z nedávnych útokov. Nebolo začaté žiadne trestné stíhanie a ani nie je vidieť snahu orgánov činných v trestnom konaní o objasnenie týchto teroristických činnov. Média a politici mlčia. Občianské organizácie zaoberajúce sa takýmito prípadmi, ako je Amnesty international mlčia záhadne tiež.

Keby sa takáta vlna teroru prevalila cez iný politický prúd, alebo stranu, či nedajboh cez niektorú z etnických a rasových menšín, mali by sme možnosť sledovať akčnosť policajného zboru v priamom prenose, Spišiak a Lipšic by sa nestihali predháňať vo vyhláseniach a tlaku na zastavenie, objasnenie a príkladné potrestanie vynníkov.

Ako vidieť, na Slovensku sa princíp dvojakého metra uplatnuje neustále. A nezabudajme, že  nacionalisti sú v našej demokratickej spoločnosti občania druhej kategórie.

Naše myslenie násilím nezmeníte, náš boj zastrašovaním nezastavíte.  Každým útokom voči nám rasite náš hnev a naše odhodlanie!

Pohár trpezlivosti pretiekol. Kde vládne bezprávie je odpor povinnosťou!

AntiAntifa

Súvisiace – Rozhovor s jedným z napadnutých aktivistov SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: