Radičová je klamárka!

7. december. 2010 o 20:46 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Radičová je klamárka!

Podľa predsedu opozičnej strany SMER je Radičová klamárka, ktorá klame vždy, keď sa pod ňou trasie stolička. “Klamala pri privatizácii, pri kauze “Hayekovci”, či keď hovorila o dôstojnej tajnej voľbe generálneho prokurátora bez ohľadu na to, ako to dopadne. Je to čosi, čo sa ešte nikdy nestalo, že vládna koalícia zakázala svojim vlastným poslancom voliť a dala im príkaz, čo majú zajtra robiť. Je to porušenie Ústavy SR, ktorá hovorí o tom, že poslanci majú vykonávať svoj mandát slobodne,” dodal Fico.

Podľa Zajaca (OKS) zase Fico pripravuje protiústavný puč. Neinformuje o tom nikto iný, ako práve náš “milovaný, proslovenský” denník SME.

Sníva sa nám, alebo halucinujeme? Kto je Zajac, že má tú drzosť hodnotiť Ficove konanie ako protiústavny puč, keď v rovnakom čase tu jeho “kamaráti” pripravujú pochybné a protiústavné hlasovanie pri tajnej voľbe generálneho prokurátora? Je to hanba!
Už si začíname pomaly zvykať, že modrá koalícia, ktorá sa pred parlamentnými voľbami pasovala do role spasiteľov slovenského národa, sa po voľbách prejavila ako najtvrdšia totalitná diktatúra. Začalo sa to sochoborectvom sochy slovenského kráľa Svätopluka a pokračuje to hľadaním vnútorného nepriateľa, zradcov. Pritom zradcami nazývajú iba tých svojích kolegov poslancov, ktorí sa rozhodli uplatniť svoj slobodný mandát.

Slováci už dávno stratili ilúzie o pozitívach modrej koalície. Dnes vieme, že modrá je synonymom protislovenského správania, modrá znamená uvrhnúť Slovákov do jarma vazalstva západných firiem a finančných domov. Modrá znamená, naplniť prázdnu štátnu pokladnicu z vreciek bezdomovcov (zvýšená DPH), keď si budú na obed kupovať suché rožky, ale nie boháčov typu Mikloš a spol, ktorí sa za babku dostali k lukratívnym bytom v Bratislave.

Iba sociálne správanie prinesie Slovákom prosperitu, pretože sociálny znamená držať pospolu. V jednote je sila.

Ján Vrbický

Zdroj: blog SMEtiari

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: