Čo na nás chystajú?

7. december. 2010 o 20:40 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Čo na nás chystajú?

Už dlho mi vŕtalo hlavou, čo sa skrýva za takou veľkou propagandou multikulturalizmu na Slovensku. Čoraz častejšie sa môžme stretávať s obalmi na potravinách a iných tovaroch, na ktorých dominujú a lákajú zákazníkov práve tzv. „kakaové“ deti. V reklamách a seriáloch sa to stalo pravidlom. Nemuselo pritom ísť ani o zbožie, prípadne videoklip zo zahraničia, kde žije určitá africká, či moslimská populácia. Tieto multikulti obohatené veci veľakrát pochádzajú práve zo Slovenska. Postupom času sa to stupňovalo, až sa tu zrazu odniekadiaľ z Afriky objavil malý čierny chlapec, ktorý v reklamách kričí po autobuse (tzv. Dede). Dnes ho už nájdete všade: Dedeho vidíte takmer v každej reklame, kde nás zoznamuje so svojím rodným jazykom, Dede sa na nás usmieva zo stránok časopisov, Dedeho počujeme v rádiu, Dede vyskakuje ako reklama na internete a po novom je Dede už aj na billboardoch. Človek by si pomyslel, že tento chuligán kandiduje za prezidenta, keďže ho vidíme a počujeme doslova a dopísmena všade!
Ale dajme si otázku. Čomu predchádza celá táto propaganda? Má nás na niečo pripraviť? Slovenskí občania síce Afričanov poriadne ani nevideli, no už si zvykajú, keďže sa na nich usmievajú zo všetkých médií, či časopisov. Avšak, pravda je taká, že čoskoro sa nebudú na nás usmievať už len z televíznych prijímačov, či reklamných plôch, ale priamo z našich ulíc.
Počuli ste už o projekte Euro-Mediterranean Partnership, tzv. EUROMED? Nie? Jedná sa o projekt EÚ, v ktorom sa okrem iného hovorí aj o tom, že Európa musí v rozmedzí rokov 2010 – 2050 prijať minimálne 50 miliónov nebielych imigrantov. Vzhľadom na demografický vývin si dovolím tvrdiť, že ich bude aj viac. Fakt, ktorý je síce známy, ale málo prezentovaný: biela rasa vymiera! „Pomaly“ sa začína nahrádzanie pôvodných Európanov „novými Európanmi“. 50 miliónov imigrantov je ten počet, ktorý sa musí rozdeliť medzi 27 členských štátov. Slovensko je medzi nimi. S otvorenou náručou bude prijímať nových „Slovákov“. A tak nás na toto celé pozvoľna pripravujú.
Veď sa musíme vyrovnať európskemu priemeru. Keď už sa vyrovnávame cenami, nesmieme zabúdať ani na multikultúrnu spoločnosť.
Škoda len, že chudáci Slováci sa asi nikdy nedožijú priemeru európskeho platu.
Ale čo na tom, že nebude čo do úst, že nebude práce a ľudia nebudú môcť dôstojne žiť. Hlavné je, že si pár vyvolených bude môcť s hrdosťou povedať, že už sú z nich „praví Európania“.

T.F. Vzdoruj

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: