Prežitie Slovákov a ľudského rodu!

30. novembra. 2010 o 20:55 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na Prežitie Slovákov a ľudského rodu!

1. Prežitie ľudského  rodu dnes nie je závislé na zvyšovaní populácie, ale práve naopak, na udržaní, možno aj prirodzenom znižovaní. Stratégia prežitia si teda už nevyžaduje voľné rozmnožovanie, ale usmernene.

2. Z hľadiska obmedzeného priestoru Zeme a jej zdrojov rozmnožovanie ľudskej populácie nepovedie k zvyšovaniu životnej úrovne a blahobytu, ale naopak, k úpadku. Aj v tomto smere sa žiada regulácia populáčneho rastu.

3. V zohľadnení dôchodkového zabezpečenia občanov sa musí pristúpiť k novým riešeniam. Oproti dnešnému nesprávnemu systému umelého zvyšovania populácie, čím sa má dosiahnuť nezmyselné zníženie zaťaženia jednotlivca v rámci odvodov dôchodkového poistenia,  treba toto doterajšie zlé počínanie nahradiť jednoduchým princípom  z “rozprávky o troch grošoch”.

Cigánom by som navrhol tieto alternatívy:

1. Ak chcete, aby sa štát o vás staral, aby existovali programy na pomoc cigánskemu etniku, musíte prijať zároveň program regulácie cigánskej populácie. Bolo by to jak  v prospech majoritnej populácie, tak aj v prospech cigánov, pretože pri nižšej cigánskej populácii sa jej vie účinnejšie pomôcť.

2. Ak ale chcú byť cigáni úplne slobodní,žiadne zasahovanie do ich života, potom ani žiadne programy pomoci. A tvrdé trestanie za kriminalitu, žiadne ohľady na tzv. pozitívny rasizmus.

Na záver – Ja osobne považujem za extrémne škodlivú činnosť kdejakých organizácii “parlamentov” ktoré sa ozývajú vždy 5minút po dvanástej a len vykrikujú bezduché a bezobsažné frázy o diskriminácii. Pritom riešenie je jednoduché, všetci o ňom vedia len sa akosi nikomu nechce do realizácie. Riešením je tvrdá ROVNOST pred zákonom zrušenie akýchkoľvek výnimiek voči týmto neprispôsobivým občanom. Lebo ak bežného občana štátny aparát núti dodržiavať zákony a správať sa v rámci pravidiel (aj etických) a nejakej skupine občanov to prepáči,  je to jasná diskriminácia  voči bežnému občanovi. To je celé, pokiaľ nebudeme schopný toto uznať ďalej sa s riešeniami NIKDY nedostaneme. Je jasnou diskrimináciou ak neprispôsobivému spoluobčanovi za zdemolovaný ( vybývaný ) byt spoločnosť poskytne zdarma ďalší a od bežného občana vyžaduje aby si vzal hypotéku. Takto by sa dalo písať celé hodiny ale priznám sa už ma takéto debaty dosť unavujú. Dáme na stôl argumenty a protistrana to zmetie frázami o ľudských právach a diskriminácii .

Petmamon


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: