Prejav aktivistu SP na Pochode za slobodu 17. novembra 2010

18. november. 2010 o 13:25 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Prejav aktivistu SP na Pochode za slobodu 17. novembra 2010

Slováci, Slovenky, bratia a sestry! Už sa stalo pravidlom, že sa každoročne stretávame v tento deň. Dátum sa nemení, téma sa nemení, dôležitosť významu rastie, no každým rokom rastie aj nespokojnosť občanov a počet perzekúcii, porušení zákona či odopierania základných slobôd.Stávame sa svedkami udalostí, kedy nelegálne činy sa stávajú legálnymi. Pripomeňme si v tomto prípade napríklad nedávne snahy za legalizáciu drogy marihuany, či legalizáciu partnerstiev rovnakého pohlavia alebo krádeže štátneho majetku. Ale tak isto naopak, legálne a prirodzené sa celkom isto stáva nelegálnym ba až trestuhodne zatratiteľným. Prenesieme sa iba pár mesiacov dozadu a spomenieme si na kauzu „Svätopluk“. Nie je vari Slováka, ktorí by si nepamätal tie dni, kedy bol slovenský dvojkríž hanebne pošliapaný. Slovenský dvojkríž, náš najslovenskejší symbol vôbec! Kvôli nemu, boli ľudia pod hradbami bratislavského hradu bitý a zatýkaní. Politici a experti delia náš symbol na legálny tvar dvojkríža a zakázaný tvar dvojkríža, takisto Slovákov na legálnych a nelegálnych.

To budeme aj v škole na matematike deliť pred žiačikmi čiarky na legálne a nelegálne a kružnice na fašistické a demokratické?! Naši politici pomaličky pripravujú národ na to, aby definitívne, podľa vzoru EÚ, vymazali všetky symboly samostatnej štátnosti a národnej hrdosti. Pretože v „novej Európe“ je vlastenectvo či národný duch nežiadúcim prvkom. Lenže nie sú to len úplatní politici. Robíme si zle aj sami navzájom. Až tak sme zdegenerovaní z masmediálnej a politickej propagandy, že sa hanbíme aj za to, čo je naše. Uvediem za všetko jeden prípad, ktorý sa stal minulý rok. A aby nik nemohol povedať, že všetko čo spomíname sa týka iba našej organizácie a ľudí z národného hnutia, tentoraz ide o mladého chlapca, študenta.

Tento chlapec nám zveril svoju skúsenosť, no neželá si zverejniť svoje meno, z obavy pred ďalšími perzekúciami v jeho športovej činnosti. Je totiž pretekárom na kajaku. Žije v zahraničí, kde závodí za jeden francúzsky kajakársky klub. Minulé leto sa zúčastnil v Čunove dvoch pretekov so zahraničnou účasťou. No pred nastúpením na štart oboch pretekov zažil šok aký ešte počas svojej športovej kariéry nezažil. Od organizátora mu bola zdelená správa, že ak nastúpi na štart so svojou prilbou, tak bude automaticky diskvalifikovaný. Nie, jeho prilba nebola poškodená, ani sa nestalo, že by nespĺňala určené predpisy. Bol na nej vyobrazený závadný symbol! Nebol to hákový kríž, ani komunistická hviezda či marihuanový list. Prečin športovca spočíval v tom, že mal na prilbe dvojkríž. Slovenský dvojkríž.

Ak chcel pokračovať v závode, musel si narýchlo vymeniť svoju prilbu. Navyše poslal organizátor na štart rozhodcov, aby prekontrolovali ešte raz jeho vystroj.(kto by mal záujem, môžem mu po prejave ukázať fotografiu tejto prilby) Dvojkríž nie je len slovenský symbol. Takisto je aj francúzskym národným symbolom. Preto ho má v logu aj jeho francúzsky kajakársky klub. Keď sa francúzsky kamaráti z klubu dozvedeli, že dvojkríž bol zámienkou na buzeráciu a prípadnú diskvalifikáciu športovca, rozhorčilo ich to. Neboli schopný pochopiť ako môže niekto zakazovať nosenie národných symbolov. U nich je to niečo nemysliteľné. Sme my Slováci takí retardovaní, že si robíme zle sami medzi sebou?

Robíme si prieky dobrovoľne alebo nás k tomu niekto nepriamo núti? Prečo sa má mladý športovec na slovenských majstrovstvách hanbiť za to, že je Slovák? Prečo sa ho pred organizátorom zastal len jeho tréner. Vo Francúzsku by ho podľa ich slov všetci zlynčovali a poslali na kajaku dole prúdom. Ako môžeme čakať, že sa národ zobudí, keď sa stále hanbíme za svoj pôvod, minulosť a symboly. Práve na toto všetko máme byť hrdí a nie sklopiť uši a zaliezť do búdy. Keď je človek sám, tak ako spomínaný športovec, tak nezmôže nič. No keď je nás viac, prvé čo totalitní politici dostanú, je strach. Na našej strane je pravda. Na ich strane je politická moc. Zatiaľ!Preto situácia na Slovensku je viac ako alarmujúca.

Spomeniem permanentné pošliapavanie slobody prejavu, slobody myslenia a slobody vedeckého bádania postihovaním ľudí za verejne vyjadrené názory, ktoré sú pre vládu nepohodlné. Napríklad sloboda slova je na takej úrovni, že nie je možné slobodne kritizovať iné národy. Nie je možné slobodne podporovať a propagovať hnutia a myšlienky, ktoré vláda považuje a označuje za „nacistické“ alebo „fašistické“, aj keď môžu byť pravdivé a pre spoločnosť prospešné, resp. by mohli osloviť slobodnou politickou súťažou ľudí, ak by neboli zakazované. Dokonca aj prejav sympatií k takýmto tzv. „extrémistickým“ hnutiam je považovaný za trestný čin.

Zakazuje sa tak aj používanie stáročných symbolov alebo akákoľvek kladné hodnotenie „extrémistických ideológii a režimov“, bez ohľadu na to, že nič nie je čiernobiele a všetko má svoje kladné aj záporné stránky. Takisto ste si určite všimli, že nie je možné popierať ani zľahčovať rôzne vybrané (!) historické udalosti (zločiny), napr. holokaust, a to ani na vedeckom základe. Netýka sa to ale všetkých genocíd, napr. genocídu kresťanských Arménov moslimskými Turkami, alebo Ukrajincov a vôbec Slovanov v Rusku zo strany boľševikov možno popierať a zľahčovať. Tomu sa hovorí demokratická rovnováha.Pokračujem ďalej. Obrovské zasahovanie do práva na súkromie, resp. pošliapavanie horeuvedených vecí nielen vo verejnej, ale od 1.9.2009 už aj v súkromnej sfére.

Držba materiálov so zakázaným politickým obsahom, tzv. „extrémistického materiálu“ je trestná! Mať doma zakázané politické knihy sa stalo trestným činom, rovnako ako držba drog alebo pedofilného materiálu!Dvojaký meter platí všade. Svedčí o tom, že vláde nikdy nešlo o demokraciu, ľudské práva a boj proti totalitným režimom. Kým nacizmus a fašizmus je zakázaný a prísne postihovaný, komunizmus majúci na svedomí o mnoho väčší počet obetí, je celkom dovolený.Do očí bijúca nespravodlivosť je, že veľké množstvo skutočne závažných trestných činov je posudzovaných miernejšie, ako tzv. verbálne, inými slovami politické trestné činy.Snaha o kontrolu všetkých občanov nepatrí len do románov alebo filmov. Aj my tu máme neustále sledovanie a zhromažďovanie informácii o celej populácii.

Postupné zavádzanie čoraz väčšieho počtu elektronických dokladov. A to s čipom a biometrickými údajmi. Najnovšie aj technických preukazov vozidiel. Plánuje sa tiež elektronická zdravotná karta s prístupom cez internet s veľmi citlivými informáciami. Zaviedol sa predražený mýtny systém s kamerovým sledovaním prechádzajúcich nákladných vozidiel. V pláne je rovnaké sledovanie aj osobných áut.

To je sloboda pohybu, ale jedine pod drobnohľadom veľkého brata.Známa je aj neexistencia alternatívnych médií. Prakticky všetky médiá vyznávajú rovnaké názory na EÚ, NATO, Izrael, USA, liberalizmus, interupcie, homosexualitu, Slovenský štát, nacionalizmus, a pod. Alternatívne média väčšinou zanikli alebo mali problémy so zákonom na politickú objednávku. Tlačovina Zmena bola vláčená po súdoch a finančne zruinovaná. Ak tento spôsob nie je účinný, tak ich chcú zlikvidovať inými spôsobmi.

Najnovšie začalo vyšetrovanie Propu, známeho internetového portálu kde sa nachádzali spravodajské príspevky zo širokého spektra.Spýtam sa vás, čo urobíte ak prichytíte ozbrojeného zlodeja na svojom majetku, či vás nejaký asociál napadne? Nebodaj by ešte bol príslušník známej menšiny. Podľa skúseností sa radšej ani nebráňte. Spochybňovanie základného práva každého brániť svoj život, zdravie a majetok je realitou. Za všetko stačí spomenúť známy prípad kedy dôchodca bránil svoj majetok výstrelmi do vzduchu.Povedzme si pravdu. Slovensko je na dne, potrebuje pomoc. Potrebuje Vašu pomoc! Pomoc Vás všetkých!

Nenechajme v sebe kvitnúť nečinnosť a pohodlnosť. Pamätajte na to, že už zajtra môže byť neskoro. Robme všetko pre to, aby zajtrajšok patril nám!Mohol by som rečniť ešte ďalšie hodiny. Príkladov je neúrekom. No rozprávania bolo dosť. Nie je na mieste iba vyplakávať. Činy sú dôležitejšie! Ten kto nebojuje za svoju slobodu. Ten si ju nezaslúži. Ak je toto demokracia, tak túto totalitu nechceme! Pôjdeme svojou cestou ďalej, vedení rukou národa. A pre tých zradcov z národnej rady máme jeden odkaz- tak ako povedal Mgr. Kotleba – o štyri roky sa budeme v parlamente zdraviť  Na stráž!

Verní sebe, svorne napred!


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: