Kameňany – miesto kde vládne cigánsky teror

18. november. 2010 o 14:38 | Kategória: Cigánsky problém, Domáce udalosti, Reakcie | Komentáre vypnuté na Kameňany – miesto kde vládne cigánsky teror

Už viac než týždeň sa médiá predháňajú v informáciách o zavraždení právnika Ernesta Valka. Z tohto kamaráta a významného spojenca súčasnej vlády, ako aj bývalých Dzurindových vlád (stačí sa pozrieť na spoločnosť, ktorá sa zišla na jeho pohrebe), vyrábajú hrdinu, ba až martýra . Omnoho menej pozornosti sa venuje nespočetným obetiam cigánskeho teroru. Koľko Slovákov a Sloveniek bude ešte zavraždených, zmrzačených, znásilnených, olúpených a zbitých, kým začne vláda skutočne ochraňovať slušných ľudí a nie zločincov? Kameňany sú malou dedinkou na východnom Slovensku, v okrese Revúca. Majú 725 obyvateľov, 500 z nich sa hlási k „rómskej národnosti“. Z nich pracujú len dvaja. Cigánske rabovačky neminuli v roku 2004 ani túto obec. „V sobotu sme dostali echo, že nás prídu vykradnúť. Naša krčmárka šla do práce a malý asi štvorročný Róm jej povedal, “a my vás dnes prídeme vykradnúť”“, vyjadrila sa vtedy majiteľka potravín z Revúcej. Po vyplienení miestnych potravín (za účasti najmenej 30 cigánov) sa rovnako ako inde hájili tým, že len chceli „nakŕmiť svoje malé deti“.

V skutočnosti z pultov zmizol aj všetok tabak a alkohol a popritom stihli rozbiť aj pokladňu. Neúnosná cigánska kriminalita viedla starostku Máriu Zuzindlákovú k opakovaným žiadostiam o zriadenie policajnej stanice v obci. Všetko márne… Napriek sľubom bývalého policajného prezidenta Packu, sa nič nezmenilo. Keď sa tu tohto roku 6. februára konal protest Mariana Kotlebu a jeho Ľudovej strany Naše Slovensko, prišli ho podporiť aj mnohí miestni obyvatelia, ktorí tu zostali napriek neznesiteľným pomerom. Obvinenia z rasizmu a extrémizmu sa vtedy ušli aj starostke za to, že nezakázala toto zhromaždenie. Hoci na to nemala žiaden zákonný dôvod, časť cigánov sa ju pokúšala odvolať, zatiaľ neúspešne. Starostke sa v minulosti podarilo založiť obecnú stráž, ktorá má aspoň čiastočne zabrániť cigánskemu teroru. Tá sa však musí potykať s nedostatkom financií a hrozí, že od nového roka zanikne. Darmo, pre všetky ponovembrové vlády, vrátanej tej súčasnej, sú peniaze pre rôzne menšinové „rómske projekty“ viac, ako bezpečnosť slovenskej väčšiny.

Horor, ktorý sa len pred pár dňami odohral v tejto dedine, len potvrdil akútnu potrebu radikálneho riešenia cigánskej kriminality. Potvrdil, že extrémistom nie je ten, čo nazýva veci pravými menami, a hovorí o skutočných riešeniach, ale ten čo sa nečinne prizerá, ako sú jeho spoluobčania terorizovaní a dbá len na to, aby náhodou niekoho neurazil. Možno sa to nemuselo stať, keby vládli na Slovenskú tí, čo majú na prvom mieste záujmy slušných ľudí a nie osobné záujmy, resp. cudzie záujmy svojich sponzorov. V sobotu večer 13. novembra 2010 sa 18-ročný cigánsky recidivista vlámal do rodinného domu v Kameňanoch.

Chcel znásilniť 67-ročnú dôchodkyňu a keď sa mu to po opakovaných pokusoch nepodarilo, prinútil ju pred očami jej 90-ročnej matky k orálnemu styku! Dve hodiny trvajúce sexuálne násilie zavŕšil okradnutím dôchodkýň. Požadoval tiež peniaze, ktoré mali mať odložené na pohreb a s nožom pod krkom ich donútil k užitiu neznámych tabletiek! Tento ohavný zločin vykonal niekoľkokrát súdne trestaný cigán, ktorý pred necelým rokom (počas Silvestrovskej noci) v tej istej dedine prepadol a zbil sekerou inú 90-ročnú starenku. Aj vtedy mal podľa miestnych znásilniť dôchodkyňu po vlámaní do jej domu. Hoci ho polícia chytila už v januári, pred 5 týždňami bol prepustený z väzby (!), aby mohol pokračovať vo svojom terore (za svoj prvý zločin do dnešného dňa nebol odsúdený).

Tento prípad potvrdil to, na čo slovenskí nacionalisti upozorňujú už dlho – zákony na Slovensku nechránia nevinné obete, ale zločincov. Namiesto sprísňovania zásady trikrát a dosť došlo od januára tohto roku prakticky k jej zrušeniu. Vďaka tomu môžu niekoľkonásobní recidivisti po odpykaní trestu (veľakrát len jeho časti, keď sú na podmienku prepustení) ďalej vraždiť, kradnúť a znásilňovať. Nehovoriac o smiešne nízkych trestoch, ktoré dostanú. Na druhej strane sa stále sprísňuje postih ľudí za vyjadrenie názoru, za slová, ktoré sú pre vládu krajne nepohodlné, a preto účelovo označované za „extrémistické“.

Mať doma zakázanú literatúru, tzv. „extrémistický materiál“ je trestným činom (dodajme, že po viac ako 20 rokoch od novembra 1989), brániť svoj život a majetok pred neprispôsobivými cigánmi je „neprimeraná obrana“ alebo „rasová neznášanlivosť“ – aj taká je „spravodlivosť“ u nás. Je najvyšší čas, aby sme sa nekompromisne postavili tomuto zlu a krivdám, veď ide o život našich ľudí – nášho slovenského národa! A na to musíme pamätať aj pri najbližších voľbách.

VS

Zdroje:

O dianí v Kameňanoch:

http://korzar.sme.sk/c/5640843/recidivista-z-kamenian-najprv-zeny-zneuzil-potom-okradol.html

http://novohrad.sme.sk/c/5520099/slubenu-policajnu-stanicu-zatial-v-kamenanoch-nezriadia.html

http://novohrad.sme.sk/c/5279214/z-referenda-v-kamenanoch-zislo-caka-sa-na-verdikt-prokuratury.html

http://korzar.sme.sk/c/5228423/kotleba-vycital-policajtom-necinnost-v-jelsave-a-v-kamenanoch.html

http://novohrad.sme.sk/c/5194467/v-kamenanoch-bude-na-poriadok-dohliadat-obecna-straz.htmlhttp://novohrad.sme.sk/c/5175254/neznamy-pachatel-napadol-90-rocnu-zenu.html

http://korzar.sme.sk/c/4400870/chlapci-vykradali-neobyvane-domy.html

http://korzar.sme.sk/c/4632496/sexuchtivy-muz-sa-pred-policajtmi-skryva.html

http://korzar.sme.sk/c/4586296/romovia-nerabovali-len-zakladne-potraviny-kradli-alkohol-tabak-a-rozbijali-zariadenie-predajne.html

O spochybňovaní práva na sebaobranu a slobode pre recidivistov:

http://korzar.sme.sk/c/5600130/dochodca-postrelil-zlodeja-hrozi-mu-vazenie.html#ixzz12nJkOAAe

http://korzar.sme.sk/c/5537292/lupezi-sa-branil-nozom-teraz-je-obvineny.html#ixzz0ypx24Tmw

http://korzar.sme.sk/c/5265530/sud-uznal-medzilaborcanov-vinnych-z-rasovej-neznasanlivosti.html

http://www.sme.sk/c/5177689/recidivisti-dostali-sancu-na-slobodu.html

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: