Vadí (ne)kresťanským demokratom kresťanský kríž ?

31. októbra. 2010 o 21:08 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Vadí (ne)kresťanským demokratom kresťanský kríž ?

(Alebo ako naša vláda vyhadzuje milióny von oknom)
Slovensko sa nachádza už pár mesiacov po parlamentných voľbách ale mnohým z nás ešte nesvitlo čo sa týmito voľbami, cez nimi dosadených nových víťazov, začalo (?), pokračuje alebo dokončuje… Každý nech si vyberie podľa toho ako sleduje, či pamätá si činnosť týchto lokajov globalistickej politiky ich mecenášov z poza “Veľkej mláky”.
Začalo to už v roku 1990, dosadením malého “fúzkatého” mužíčka na pražský hrad, veľkou “demontážou” (za horlivej spolupráce slovenských tzv. kresťanských politikov). Demontážou slovenského priemyslu, finančných a sociálnych istôt, ako aj ďalších vymožeností…
Na krátky čas sa Slovákom, vidiacim si ďalej od nosa, podarilo vytvoriť už druhý samostatný slovenský štát. Potom znovu zaúradovali mozgy naivných slovenských voličov s kresťanským cítením, ktorí opäť volili (ne)kresťanských politikov. Moci sa ujali víťazi, ktorí vlastne nezvíťazili a nastúpil nový, tentoraz slovenský (?) malý “fúzkatý” mužíček (stredná Európa v 20. storočí mala tragické šťastie na takýchto mužíčkov). A nastalo ďalšie demontovanie ekonomiky a štátnosti. Po krátkodobom národnoštátnom vzopnutí, sa opäť k moci (za štedrej dolárovej pomoci) dostali tí čo nezvíťazili! A tak sa začala, či pokračuje, definitívna demontáž štátu, štátnych inštitúcii a vôbec, všetkého slovenského. Od začiatku ich panovania nepočuť z  (ne)slovenských médií ale aj úst politikov, o slovenskej republike ale iba o (tejto)krajine! No a teraz títo staronoví mocipáni, akoby cítili svoj skorý koniec, sa ponáhľajú s likvidáciou aj posledných symbolov štátu, či slovenskosti. Začalo to síce už skôr. Cynicky, presadením si inštalácie sochy symbolicky malého generála Štefánika, akoby robotníka v montérkach, pod obrovským a vo výšave postaveným levom z Judu, otočeným smerom k (blízkemu) východu… A to na takom viditeľnom mieste, aby nielen úbohí Slováčikovia, ale aj bohatí cudzinci, z výletných lodí, pochopili, kto je tu pánom! Ďalším protislovenským činom je obnovenie snahy postaviť na vysokom pylóne, pred Slovenským národným múzeom sochu Masaryka – symbol kolonizácie Slovenska! No ale ešte predtým chce táto vládnuca kamarila úplne dokončiť likvidáciu všetkého slovenského Začalo to bezbrehým útokom a snahou o likvidáciu staronového symbolu slovenskej suverenity, či štátnosti, sochy Svätopluka, dehonestovaním, až fašizovaním starého a zároveň súčasného štátneho symbolu, dvojkríža. Pokračuje to snahou zrušiť ďalšie slovenské inštitúcie, predstavujúce suverénny štát, Slovenský rozhlas a Slovenskú televíziu. No ale v reálnej praxi už prikročili priamo k likvidácii ďalšieho symbolu našej štátnosti…
A tu by som sa chcel dostať k tomu, čo sa naozaj deje a čo som naznačil už v názve článku. V týchto dňoch som objavil jednu nehoráznosť. Bez oznámenia verejnosti, či súhlasu parlamentu (ak je to potrebné), národná banka , či vlastne vláda, pustila do obehu novú emisiu dvojeurovej mince. Ale akú?! Na rube nenesie dvojkríž, teda oficiálny znak nášho štátu, na ktorý máme na minciach právo! Ale je tam, akoby na výsmech, vyrytý nevkusný panáčik zo semaforu, držiaci v ruke symbol eura. Toto je nehorázny čin, nielen preto, že v obehu sa nachádzajú už dávno vyrazené dvoj eurovky, stiahnutie ktorých, ako aj ich likvidácia, bude stáť množstvo miliónov, ale oveľa viac stála výroba týchto nových a vôbec nepotrebných. Vie o tom niekto? Vedia o tom, poslanci slovenského parlamentu, nielen opoziční, ale aj provládni, či iní politici? No, to je iba začiatok. Vyzerá to tak, že kvôli tomu krásnemu štátnemu ale aj kresťanskému symbolu budú skoro vymenené všetky naše mince. Kto to vymyslel! Kto to dovolil! A koľko stoviek miliónov, či miliárd bude táto nehoráznosť stáť? Ako a kedy to vysvetlia radovému občanovi, ktorý si neustále musí uťahovať opasky a doplácať stále sa zvyšujúce doplatky, či nakupovať stále drahšie potraviny a predmety dennej potreby, lebo táto vláda vraj nemá peniaze! Nemá pre občanov vlastného štátu ale ma na zbytočnú výmenu obeživa. Ale hlavne na likvidáciu štátneho symbolu. Symbolu, ktorý zviditeľňuje Slovenskú republiku v Európe a možno aj v ostatnom svete. Lebo ak ktorýkoľvek občan v eurozóne dostane mincu s týmto kresťanským a štátnym symbolom do ruky, tak ho zaujme. A bude zvedavo zisťovať z ktorého štátu minca pochádza. Tak zistí, ak to nevedel, že existuje akási Slovenská republika a akýsi slovenský, navyše kresťanský, národ. Potom možno sa bude zaujímať o to, kde sa tento kultúrny a kresťanský štát nachádza a možno ho aj bude chcieť navštíviť. Ale o to asi niekomu ide. Aby o nás nikto nevedel, aby nás nikto nenavštevoval a aby sme ekonomický nerástli ale zaostávali. lebo tak nás ktosi bude môcť lepšie zotročiť a udržiavať v novej koloniálnej závislosti.
Z tohto dôvodu sa pýtam verejnosti, hlavne kresťansky cítiacich voličov, že kedy precitnú zo svojej naivity a viery, že strany a hnutia majúce v názve kresťanský, sú kresťanské! A kedy ich konečne prestanú voliť? Veď akí sú to kresťania keď si nectia kresťanský kríž a s ľahkosťou ho na peniazoch svojho štátu nahradia groteskne nekresťanským panáčikom zo semaforu? A ako si teda vážia kresťanskú vieru, keď si nevážia jej symbol, ba je im až odpudzujúcim. Sú to ešte vôbec kresťania? Alebo sa až doteraz na nich iba hrali? A tak týchto voličov vyzývam, nech sa nato priamo spýtajú tých ktorých volili. Takisto žiadam aj ostatných voličov, ktorým to nie je jedno aby oslovili poslancov strán ktoré volili, aby títo za nich žiadali od vlády vysvetlenie od koho mala mandát na takúto nehoráznosť. Ale aby trvali na zarazení tejto nehoráznosti a na potrestaní jej iniciátorov. Pretože keď nezarazíme takéto svojvoľnosti, hraničiace s protištátnou činnosťou v zárodku, dočkáme sa ešte väčších nehanebností a špinavostí, končiacich sa zrušením našej, ťažko vydobytej štátnosti!

PharmDr. Peter Rastislav SOCHA

18. október 2010

(Príspevok do Stálej konferencie Panslovanskej únie)


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: