Niet slovenského národa!

25. október. 2010 o 21:22 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Niet slovenského národa!

Ste pobúrení? Tak čítajte ďalej! Práve túto vetu povedal prezident Československej republiky Tomáš Garrique Masaryk v roku 1921 francúzskym novinám.  A práve tomuto zarytému nepriateľovi slovenského národa idú tí, ktorým tak veľmi vadí slovenský dvojkríž a socha kráľa Svätopluka, odhaľovať sochu. Sochu, ktorú vo svojej neutíchajúcej nenávisti s drzosťou im vlastnou nazvali symbolom štátnosti.

Postaviť v centre slovenského hlavného mesta sochu človeku, ktorý celý svoj život bojoval proti právam nášho národa, sa nedá nazvať inak ako vlastizrada a zločin. Na páchanie takéhoto svinstva sa však nemôžeme len potichu pozerať! Je povinnosťou každého Slováka, postaviť sa proti zaplavovaniu Slovenska protištátnymi a protinárodnými sochami a symbolmi!

PROTEST PROTI SOCHE MASARYKA!

Stretneme sa vo štvrtok, 28. októbra 2010, o 16:45 hod. pred budovou Slovenského národného múzea na Vajanského nábreží v Bratislave!
A keďže ministerstvo vnútra majú v rukách slobodomurári z KDH, ktorí majú obrovský záujem na bezproblémovom odhalení sochy ich brata Masaryka, očakávame policajné  manévre! Preto vyzývame najmä Slovákov zo západného Slovenska, ktorí to nemajú do Bratislavy ďaleko:

NEBUĎTE ĽAHOSTAJNÍ A PRÍĎTE AJ VY!

Pozrite si: Necenzúrované informácie o T.G.Masarykovi

Súvisiace: Moje dôvody proti uctievaniu T. G. M všeobecne a zvlášť Slovenským národom

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: