Cigánske útoky sa stupňujú!

22. október. 2010 o 22:50 | Kategória: Cigánsky problém, Domáce udalosti, Reakcie | Komentáre vypnuté na Cigánske útoky sa stupňujú!

Len za posledný mesiac, od polovice septembra 2010, sa odohralo niekoľko útokov na bielych obyvateľov, ktorí majú tú smolu, že bývajú v blízkosti komunity asociálnych cigánskych parazitov. Asociáli, posmelení alibizmom všetkých vlád, súčasnú nevynímajúc, si dovoľujú čoraz viac. Posledný útok, pri ktorom v Revúcej tlupa 20-tich ožratých Cigánov dobila mladý pár,  bol obzvlášť závažný, nakoľko mladí Cigáni predviedli doslova lov v svorke. Takéto vyhrotenie situácie v Revúcej sa však dalo čakať už dávnejšie, pretože celý okres je dlhodobo neslávne známy nezvládnutím cigánskej otázky. Orgány štátnej ani verejnej moci si s neprispôsobivými asociálmi nevedia dať rady. Navyše mnohí Revúčania, ako aj obyvatelia blízkych obcí, obviňujú policajtov z OR PZ v Revúcej zo spolupráce s cigánskymi drogovými dílermi a zo zakrývania a zľahčovania cigánskej kriminality. Ako príklad môžeme spomenúť napadnutie dôchodcu z Ratkovej, ktorého rodinu sa pokúsili lynčovať Cigáni z blízkej osady, a policajti z OR PZ v Revúcej sa napriek urgenciám napadnutého pokúsili prípad ututlať.
Cigánsky teror túto jeseň však nesužuje len ľudí v revúckom okrese. Ešte koncom októbra 2010 napadla trojica mladistvých Cigánov 17-ročného študenta banskobystrického gymnázia. Jeden z nich ho niekoľkokrát udrel boxerom do tváre, čím mladému gymnazistovi spôsobil zlomeninu viacerých tvárových kostí a otras mozgu. Ďalší útok sa odohral v Prešove, kde niekoľko maloletých Cigánov slovne napadlo 10-ročného chlapca, a jeden z nich ho bodol ceruzkou do rebier. Ostatný medializovaný cigánsky útok, tentoraz pokus o lúpež, skončil obvinením človeka, ktorý sa pokúsil brániť svoj majetok.
Je skutočne alarmujúce, že všetky tieto útoky asociálnych parazitov na slušných ľudí prebehli v priebehu necelého mesiaca. Táto smutná štatistika znova potvrdzuje totálnu neschopnosť štátu zabezpečiť pokojný a bezpečný život svojim obyvateľom. Ak to takto pôjde ďalej, tak slušní ľudia, ktorých dnes pred útokmi asociálov nechráni zákon ani polícia, sa naozaj budú musieť začať brániť sami.

naseslovensko.org

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: