6 dôvodov prečo skutoční národovci nepodporujú SNS a Slotu!

22. október. 2010 o 22:47 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na 6 dôvodov prečo skutoční národovci nepodporujú SNS a Slotu!

Tento kratučký a výstižný článok je reakciou na posledné falošné výroky Jána Slotu o Cigánoch. Bol vytvorený práve preto, aby sa Slováci už viac nenechali oklamať zradcom z SNS, ktorí doposiaľ vedeli rozprávať len o maďarskom nebezpečenstve. Hlavné dôvody prečo nacionalisti nepodporujú SNS:

1. Čelní predstavitelia SNS sa  po roku 1989 rovnako podieľali na rozkrádaní národného bohatstva v dôsledku ktorého sa zo Slovenska stala závislá kolónia! dôkazy-   rozpredané strategické podniky, vytunelované a opustené fabriky, skrachované poľnohospodárske družstva…. 

2. SNS nikdy skutočne neriešila cigánsky problém, ale naopak schvaľovala prenasledovanie nacionalistov, chrániacich Slovákov pred cigánskymi asociálnymi!
Pravidelne tiež dochádza k bratríčkovaniu sa osobností z SNS s čelnými cigánskymi predstaviteľmi napr. na straníckych mítingoch!   dôkazy- vyjadrenia predstaviteľov SNS na zásah polície v Šarišských Michaľanoch:„Zásah polície v Šarišských Michaľanoch bol dôvodný a zákonný”, cigánske kapely pravidelne  predstaviteľom SNS spríjemňujú volebné mítingy-  napr. aj na poslednom predvolebnom mítingu v Dubnici nad Váhom…atď.

3. Čelní predstavitelia SNS sa vždy zaujímali len o vlastné vrecká a nikdy neriešili zlú sociálnu situáciu Slovákov! dôkazy- zadlžené mladé slovenské rodiny a dôchodcovia žijúci v chudobe ktorí sú v ostrom sociálnom kontraste s politikmi z SNS žijúcimi si ako prasce v žite….atď.

4. Čelní predstavitelia SNS aj po roku 2006 Slovensku spôsobili mnohomiliónové škody!  dôkazy – ľudia zo strany SNS pre štát uzatvárali nevýhodné zmluvy napr. predaj kvót CO2, nástenkový tender na ministerstve výstavby, prenájom pozemkov pri Dunaji, vytunelovanie SAD Žilina a Trenčín…atď.

5. Čelní predstavitelia SNS ako Slota a Belousová dlhoročne schvaľujú prenasledovanie skutočných nacionalistov! dôkazy – vyjadrenia predstaviteľov SNS o potrebe zákazu  SLOVENSKEJ POSPOLITOSTI…atď.

6. Pod vedením ministra školstva za stranu SNS Jána Mikolaj dochádzalo k výchove slovenskej mládeže v duchu multikultúry! dôkazy- rôzne výchovné letáky rozdávane na školách, ako aj internetová stránka  ministerstva – (www.minedu.sk)

Preto priatelia nenechajte sa oklamať zradcom národa z SNS a dajte sa na stranu spravodlivosti, na stranu Ľudovej strany Naše Slovensko!
V roku 2014 volíme ĽSNS a ide sa do parlamentu! Upozorňujte na to svojich priateľov a známych a to už 14 a 17 ročných !
Spoločne zničíme asociálnych cigánskych parazitov, ako aj parazitov v politike.

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: