Pochod proti šovinizmu – Prejav aktivistu SP Jakuba Škrabáka v Komárne október 2010

10. október. 2010 o 18:55 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Pochod proti šovinizmu – Prejav aktivistu SP Jakuba Škrabáka v Komárne október 2010

Na stráž! Konečne je ten deň tu. Ten deň, na ktorý sme všetci dlho čakali. Deň, v ktorý môžeme konečne ukázať pravdu. Pravdu, ktorá platí a tou pravdou je to, že medzi maďarským národom a národom slovenským nepanuje nenávisť, ako sa nám to snažia ukázať naše médiá a politici. Dnešný deň by som nazval dňom pravdy, susedstva, ba bratstva. My slovenskí vlastenci spolu s našimi maďarskými kolegami sme dnes prišli ukázať, že spolupráca medzi našimi národmi je možná a aj veľmi dôležitá. Myslím, že to dostatočne ukazuje aj život v tomto meste. Žijú tu dva národy bez nejakého nepriateľstva. Musíme si priznať, že v minulosti bolo veľa krívd na oboch stranách. Ale je dôležité si uvedomiť, prečo vznikali konflikty medzi našimi národmi. Komu vyhovuje, keď sa európske národy hašteria medzi sebou. Určite nie obyčajným ľuďom, ktorí chcú žiť v mieri, zarábať si na chlieb a vychovávať svojich potomkov. Vojnové stavy medzi národmi najviac vyhovujú bankárom, kapitalistom, ktorí zarábajú na vojnách, konfliktoch, na ľudskom utrpení. Túto skupinu ľudí spája spoločný pôvod a spoločná ideológia: Sionizmus!

Dnes sa nebudem zaoberať históriou. Možno si hovoríte, že história je veľmi dôležitá. Áno je. Učíme sa na vlastných chybách, ktoré sme urobili v minulosti. Ale dôležitejšia ako minulosť je budúcnosť. História a naše dejiny budú ničím, ak naše národy zaniknú v multikultúrnom  kotli, ktorý už teraz začína vrieť. Európske národy zanikajú. Je síce pravda, že nacionalistické strany a hnutia sú na vzostupe. No ak nebude spolupráca medzi európskymi nacionalistami, tak sa náš posledný pokus ubrániť našu matku Európu nepodarí. Práve preto musíme budovať spoluprácu, pretože všetci sme synovia jednej matky, Európy. Naše srdcia musia zahorieť touto ideou európskej spolupráce, aby naše národy mohli ďalej existovať. Stvoriteľ stvoril národy, aby tieto národy rozvíjali svoju kultúru. Každý národ na svete má jedinečnú kultúru, ktorá by nemala nikdy zaniknúť. No súčasná politika európskej únie smeruje ku genocíde a ničeniu tradičných európskych kultúr. Naše tradičné kultúry sa nahrádzajú bezbrehým materializmom a multikultúrou. Preto je dôležité, aby sa Slováci aj Maďari postavili na odpor. Spoločný európsky odpor!
Taká je dnes situácia v Európe. Ale chcel by som vás oboznámiť aj so situáciou u nás doma. Je hospodárska kríza. Mnohí o tom viete a mnohí to pociťujete aj na vlastnej koži. Mnohí z nás sú zdieraní vo fabrikách či firmách. Vždy, keď nastane kríza, začnú ľudia volať po zmene. Každá vláda sa bojí, že na jej miesto dosadne niekto iný. Preto začala vláda na Slovensku vytvárať iné problémy, ako je hospodárska kríza, či cigánsky problém. Pretože vláda nebola schopná a ani nemala záujem riešiť tieto problémy. Ficova vláda si teda pustila prašivého psa Slotu z reťaze, aby začal vyvolávať konflikty. Ale ani z druhej strany Dunaja sme nemuseli dlho čakať na odpoveď. Aj šovinisti v Maďarsku sa ozvali. Slovenská aj Maďarská vláda majú rovnaké stratégie. Zakrývať skutočné problémy a vyvolávať nenávisť medzi našimi národmi. Aby mohli ďalej vykorisťovať a zdierať ľudí. Naši maďarskí kamaráti isto uznajú, že mám pravdu. že je to tak aj u nich doma.
Pokladám za dôležité oznámiť maďarským priateľom, ako to je so Slovenskou národnou stranou. Slovenská národná strana v súčasnosti vôbec nie je nacionalistickou stranou. Aj keď veľa ľudí ju za takú označuje. Práve kvôli útokom na maďarský národ. Ale my slovné útoky na susedov neberieme ako nacionalizmus. Slovenská národná strana na čele s ožranom a chrapúňom Slotom je iba zločinecká skupina, ktorá svoj biznis schováva za národnú rétoriku. Je to iba firma na zarobenie peňazí a vôbec nič nespravili pre slovenský národ za tie dlhé roky, ktoré zasmraďovali stoličky v národnej rade. Slovákom a Slovensku sú iba hanbou. Preto chcem upozorniť, že výroky jej predstaviteľov nie sú hlasom slovenského ľudu a ani nemajú právo nás nijako zastupovať. Jediná strana, ktorá svoje slová podkladá aj činmi je Ľudová strana Naše Slovensko. Ktorá sa ako jediná zastala trpiacich ľudí. A s tým budeme pokračovať aj naďalej. Aby slušný zarábajúci človek nemusel pracovať na parazitov a aby nebol vykorisťovaný veľkými spoločnosťami. Ľudová strana Naše Slovensko bojuje za všetkých poctivých ľudí, ktorí sú obmedzovaní vo svojej krajine. Nebojujeme iba za Slovákov! Ale za všetkých slušných ľudí. Aj za občanov maďarskej národnosti, či iných, ktorí považujú Slovensko za svoj domov a chcú tu žiť bez nebezpečenstva, bez útlaku, vykorisťovania a bez toho, aby doplácali na parazitov, ktorí žijú z našich daní. Cigánskych parazitov, či parazitov, ktorí robia svoje veľké kšefty v národnej rade. Pretože každý slušný človek si zaslúži aj slušný život. Aby už žiadny človek nebol terorizovaný cigánskymi zlodejmi, vrahmi a parazitmi.
Táto demonštrácia nášho kamarátstva má ukázať, že je možné, aby Slováci a Maďari spolupracovali. Pevne verím, že je to začiatok cesty k zlepšeniu postavenia našich národov. Pevne verím, že ľudia maďarskej národnosti prestanú už veriť stranám, ktoré akože zastupujú maďarskú menšinu. Strana maďarskej koalície je tu iba pre to, aby rozdúchala medzi nami nenávisť. Veľmi dobre sa doplňujú so Slovenskou národnou stranou. Sú to iba krikľúni, ktorí nerobia nič pre svojich súkmeňovcov. Myslím si, že Maďarov na Slovensku nezaujíma autonómia, či dvojité občianstvo. Ja myslím, že väčšinu Maďarov zaujíma hlavne to, aby dobre žili. Nenechajme sa už viac klamať zapredanými politikmi, ktorí nás majú iba za zdroj svojich príjmov. Začnime žiť ako dobrí susedia. Začnime spolupracovať na lepšom zajtrajšku našich krajín. Pretože ak sa budeme hádať, nepohneme sa dopredu a naše národy zaniknú. Oba národy sú terorizované cigánskymi parazitmi. Musíme sa začať brániť. Spolu sa ubránime lepšie ako každý samostatne. Bojujme spolu za lepšiu budúcnosť našich národov. Slováci a Maďari spolu a už nikdy nie proti sebe !

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: