„Integrácia Romov“ = deštrukcia Slovenska

28. septembra. 2010 o 20:32 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na „Integrácia Romov“ = deštrukcia Slovenska

Prioritou „riešenia“ situácie cigánov je pre vládu ich integrácia do spoločnosti a zavedenie už neslávne známeho modelu multikulturalizmu, ktorý sa používa napr. v západnej Európe . Čo sa však skrýva pod týmto navonok možno nevinným slovíčkom? „Integrácia“ znamená zlučovanie, spájanie, včleňovanie do jednotného celku. Možno však spojiť dve úplne odlišné veci bez toho, aby zanikol ich osobitý charakter? Takéto niečo je logicky nemožné, preto integrácia s inou rasou nutne znamená zánik určitej civilizácie a jej nahradenie novou, zmiešanou.

Niektorým sa vidina hybridnej spoločnosti môže zdať na prvý pohľad lákavá. Avšak sú tu aj takí, ktorí si nemyslia, že to je žiaduci záver 30 000 ročného vývoja (od čias neskorého paleolitu). Nielen nacionalisti, ale aj bežní ľudia nechcú, aby sa Európa začala meniť na tretí svet. A predsa je takéto niečo už realitou v miestach, kde väčšinu obyvateľstva tvoria nebieli.

Prečo nasilu spájať dohromady niečo, čo sa od seba prirodzene drží preč? V Amerike (Nemecku, Francúzsku…) to už spravili a majú s tým veľké problémy. Prečo sa nepoučiť na ich chybách? Ak sa napokon ukázalo, že aj takým bratským národom ako Česi a Slováci viac vyhovujú samostatné republiky, ako môžu žiť v jednom štáte s tak cudzím, neeurópskym elementom ako cigáni?

Veľmi jasne sa vyjadril Thomas Jefferson , na ktorého odkaz dnešní vládcovia USA hanebne pľujú: „Nič nie je v knihe osudu napísané jasnejšie než to, že títo ľudia [černosi] by mali byť slobodní. Ale tieto dve rasy [černosi a belosi] nemôžu žiť pod rovnakou vládou. Príroda, obyčaj a úsudok medzi ne postavili nezmazateľnú čiaru .“ Jednoducho, neexistuje žiadny systém, ktorý by dokázal zohľadniť špecifické požiadavky, charakter a povahu tak odlišných národov. A žiadne politicky korektné kecy v snahe zapáčiť sa Európskej únii na tom nič nezmenia.

Petmamon

Súvisiace – Zákon Republiky Česko-Slovenskej z r. 1927 „o potulných cigánoch a podobných tulákoch“


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: